Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Iarbă Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
18:30
a 2-a rundă
James Duckworth [q] 0 0 0
Ben Shelton [2] Ben Shelton serviciu 0 0 30
bărbaţi simplu Zgura Slovakia Bratislava 1 Challenger seturi 1 2 3 4 5
15:00
a 2-a rundă
Jerome Kym [q] 1 1 7 6 5
Marco Trungelliti [7] Marco Trungelliti serviciu 1 6 64 6 3
15:00
a 2-a rundă
Alexey Zakharov [q] Alexey Zakharov serviciu 0 6 5 0
Norbert Gombos [WC] 1 75 4 30
bărbaţi dublu Zgura Slovakia Bratislava 1 Challenger seturi 1 2 3 4 5
18:00
Sfert de finală
Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov serviciu 0 4 15
Ji Sung Nam/Patrik Niklas-Salminen [2] 0 6 30
bărbaţi simplu Iarbă Holland 's-Hertogenbosch seturi 1 2 3 4 5
16:30
a 2-a rundă
Alex De Minaur [1] 0 5 40
Zizou Bergs [LL] Zizou Bergs serviciu 0 5 40
bărbaţi simplu Zgura France Lyon Challenger seturi 1 2 3 4 5
16:00
a 2-a rundă
Quentin Halys Quentin Halys serviciu 1 6 3 40
Mathias Bourgue [LL] 0 2 4 30
bărbaţi dublu Zgura France Lyon Challenger seturi 1 2 3 4 5
18:00
Sfert de finală
David Jorda Sanchis/David Vega Hernandez David Jorda Sanchis/David Vega Hernandez serviciu 0 5 30
Hugo Gaston/Clement Tabur 0 1 15
bărbaţi simplu Zgura Poland M15 Koszalin seturi 1 2 3 4 5
13:30
a 2-a rundă
Tanguy Genier [LL] 1 6 3 40
Max Wiskandt [5] Max Wiskandt serviciu 0 3 0 40
13:30
a 2-a rundă
Zura Tkemaladze Zura Tkemaladze serviciu 0 3 0 0
Daniel Paty [8] 1 6 0 0
15:30
a 2-a rundă
Marcel Zielinski 0 5 0
Patrick Zahraj Patrick Zahraj serviciu 0 4 0
bărbaţi simplu Zgura Serbia M15 Kursumlijska Banja seturi 1 2 3 4 5
15:30
a 2-a rundă
Saba Purtseladze [5] 1 6 6 1 15
Benito Sanchez Martinez [q] Benito Sanchez Martinez serviciu 1 3 74 2 30
bărbaţi simplu Zgura Hungary M15 Nyiregyhaza seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Jeremy Schifris [q] 1 7 6 1 30
Gianluca Cadenasso [8] Gianluca Cadenasso serviciu 1 66 72 3 30
16:00
1-a rundă
Nikos Lehmann 0 4 2 40
Aleksander Chayka [q] Aleksander Chayka serviciu 1 6 3 30
bărbaţi simplu Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
17:30
a 2-a rundă
Johan Alexander Rodriguez [6] Johan Alexander Rodriguez serviciu 0 3 0 0
Spencer Gray [q] 1 6 0 0
17:30
a 2-a rundă
Juan Alejandro Hernandez Juan Alejandro Hernandez serviciu 0 1 0 0
Juan Carlos Manuel Aguilar [7] 1 6 3 15
bărbaţi simplu Zgura Denmark M25 Aarhus seturi 1 2 3 4 5
14:00
a 2-a rundă
Mark Whitehouse 0 0 0
Adam Heinonen Adam Heinonen serviciu 0 0 15
14:00
a 2-a rundă
Sebastian Eriksson 0 1 0
Eric Vanshelboim [6] Eric Vanshelboim serviciu 0 0 0
bărbaţi simplu Hard Spain M25 Martos seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Ivan Marrero Curbelo 0 2 0
Arthur Bouquier [6] Arthur Bouquier serviciu 0 4 15
18:00
a 2-a rundă
Robin Bertrand [1] Robin Bertrand serviciu 1 6 0 15
Siddhant Banthia 0 0 0 15
bărbaţi simplu Zgura Morocco M25 Rabat seturi 1 2 3 4 5
16:00
a 2-a rundă
Walid Ahouda Walid Ahouda serviciu 0 4 40
Constantin Bittoun Kouzmine [4] 0 5 30
bărbaţi simplu Zgura France M25 Villeneuve Loubet seturi 1 2 3 4 5
16:00
Sfert de finală
Yshai Oliel [4] 0 4 0
Mohamed Safwat [5] Mohamed Safwat serviciu 0 3 0
bărbaţi dublu Iarbă United Kingdom Nottingham 2 Challenger seturi 1 2 3 4 5
17:00
Sfert de finală
John Peers/Marcus Willis [1] John Peers/Marcus Willis serviciu 0 0 0
Aidan McHugh/Jack Pinnington Jones [WC] 0 0 0
18:30
Sfert de finală
Gabriel Diallo/Emilio Nava Gabriel Diallo/Emilio Nava serviciu 0 0 0
Duje Ajdukovic/Damir Dzumhur 0 0 0
bărbaţi dublu Zgura Italy Perugia Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:50
Sfert de finală
N.Sriram Balaji/Andre Begemann 0 3 15
Luis David Martinez/Cristian Rodriguez [3] Luis David Martinez/Cristian Rodriguez serviciu 0 2 40
<