Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

TURNEE TENIS LIVE


CLASAMENTE TENIS

PARTENERI
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
a 2-a rundă
Nerman Fatic 2 6 6
Yanki Erel 0 4 1
10.12.20
a 2-a rundă
Sarp Agabigun 2 7 4 6
Alexandar Lazarov 1 64 6 2
10.12.20
a 2-a rundă
Cengiz Aksu 2 5 6 6
Tadeas Paroulek 1 7 1 4
10.12.20
a 2-a rundă
Dragos Nicolae Madaras 2 7 6
Holger Vitus Nodskov Rune 0 5 1
10.12.20
a 2-a rundă
Paul Jubb 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 0 3 3
10.12.20
a 2-a rundă
Georgii Kravchenko 2 3 6 6
Stefan Palosi 1 6 4 4
10.12.20
a 2-a rundă
Sebastian Gima 2 7 6
Billy Harris 0 5 3
10.12.20
a 2-a rundă
Luciano Darderi 2 3 6 7
Sanjar Fayziev 1 6 4 5
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
a 2-a rundă
Aldin Setkic 2 6 6
Nikita Mashtakov 0 2 4
10.12.20
a 2-a rundă
Erik Crepaldi 2 6 6
Ignacio Monzon 0 3 3
10.12.20
a 2-a rundă
Juan Pablo Paz 2 6 6
Luis Patino 0 4 4
10.12.20
a 2-a rundă
Hady Habib 2 6 5 6
Fabrizio Ornago 1 4 7 4
10.12.20
a 2-a rundă
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 5 6 6
Ryan Nijboer 1 7 4 1
10.12.20
a 2-a rundă
Mariano Navone 2 6 7
Adam El Mihdawy 0 4 63
10.12.20
1-a rundă
Toby Alex Kodat 2 6 6
Juan Bautista Otegui 0 2 2
10.12.20
a 2-a rundă
Toby Alex Kodat 2 3 7 6
Pol Martin Tiffon 1 6 5 3
10.12.20
a 2-a rundă
Juan Bautista Torres 2 7 6
Alex Marti Pujolras 0 5 4
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
a 2-a rundă
Matias Franco Descotte 2 2 6 7
Eliakim Coulibaly 1 6 3 65
10.12.20
a 2-a rundă
Daniele Capecchi 2 6 6
Terence Atmane 0 3 4
10.12.20
a 2-a rundă
David Pichler 2 6 6
Omni Kumar 0 4 2
10.12.20
a 2-a rundă
Lucas Poullain 2 6 2 6
Moez Echargui 1 2 6 4
10.12.20
a 2-a rundă
Michal Dembek 2 6 6
Matias Zukas 0 4 1
10.12.20
a 2-a rundă
Kristjan Tamm 2 6 6 6
Luca Giacomini 1 75 4 2
10.12.20
a 2-a rundă
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Omar Giacalone 0 3 4
10.12.20
a 2-a rundă
Luca Potenza 2 7 4 7
Colin Sinclair 1 5 6 69
bărbaţi simplu Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
a 2-a rundă
Nick Chappell 2 6 7
Reese Stalder 0 4 62
10.12.20
1-a rundă
Jordi Arconada 1 6
Juan Carlos Manuel Aguilar retragere 0 3
10.12.20
a 2-a rundă
Jesse Flores 2 6 6 6
Connor Farren 1 71 0 3
10.12.20
1-a rundă
Reese Stalder 1 5
Martin Damm retragere 0 2
10.12.20
1-a rundă
Nick Hardt 1 6 3
Zane Khan retragere 0 4 0
10.12.20
a 2-a rundă
Nick Hardt 2 6 6
Christian Langmo 0 1 1
10.12.20
a 2-a rundă
Ezekiel Clark 2 6 6
Jose Olivares 0 3 2
10.12.20
a 2-a rundă
Roy Smith 2 7 6
Jurgen Briand 0 65 4
10.12.20
a 2-a rundă
Oliver Crawford 2 6 4 7
Alex Rybakov 1 4 6 5
10.12.20
a 2-a rundă
Keegan Smith 2 6 7
Jordi Arconada 0 2 64
10.12.20
a 2-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 6 7
Felix Corwin 0 4 61
bărbaţi simplu Hard Spain M15 Torello seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
a 2-a rundă
Lamine Ouahab 2 7 3 6
Alexander Zhurbin 1 63 6 1
10.12.20
a 2-a rundă
Quentin Robert (1994) 2 6 3 6
Kuzey Cekirge 1 3 6 4
10.12.20
a 2-a rundă
Max Andrews 2 6 6 6
Thomas Deschamps (FRA) 1 75 2 4
10.12.20
a 2-a rundă
Jaume Pla Malfeito 2 6 6
Diego Fernandez Flores 0 2 1
10.12.20
a 2-a rundă
Roman Andres Burruchaga 2 6 6
Lluc Mir Anglada 0 4 3
10.12.20
a 2-a rundă
Arthur Cazaux 2 6 6
Andrey Kuznetsov 0 3 0
10.12.20
a 2-a rundă
Luca Nardi 2 4 6 6
Facundo Diaz Acosta 1 6 2 4
10.12.20
a 2-a rundă
Mattia Bellucci 2 7 6
Mario Gonzalez Fernandez 0 5 1
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
Sfert de finală
Cengiz Aksu/Yanki Erel 2 3 6 10
Cezar Cretu (ROU)/Dragos Nicolae Madaras 1 6 2 2
10.12.20
Sfert de finală
Sanjar Fayziev/Sergey Fomin 2 6 6
Gokberk Saritas/Danylo Veremeychuk 0 1 2
10.12.20
Sfert de finală
Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux/Luciano Darderi 0 2 4
10.12.20
Sfert de finală
Mert Alkaya/Altug Celikbilek 2 6 7
Daniil Golubev/Evgeny Tyurnev 0 2 5
bărbaţi dublu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
Sfert de finală
Erik Crepaldi/Adam El Mihdawy 2 2 7 11
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 1 6 5 9
10.12.20
Sfert de finală
Akram El Sallaly/Adham Gaber 2 6 4 10
Emiliano Maggioli/Fabrizio Ornago 1 3 6 8
10.12.20
Sfert de finală
Luis Patino/Aldin Setkic 1 w/o
Alex Marti Pujolras/Pol Martin Tiffon 0
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
Sfert de finală
Alexander Erler/David Pichler 2 6 6
Moez Echargui/Gabriel Roveri Sidney 0 2 4
10.12.20
Sfert de finală
Kristjan Tamm/Petros Tsitsipas 2 6 6 11
Luca Giacomini/Simone Roncalli 1 1 77 9
10.12.20
Sfert de finală
Lucas Poullain/Loris Pourroy 2 3 6 10
Ignacio Carou/Matias Zukas 1 6 4 5
10.12.20
Sfert de finală
Skander Mansouri/Mats Rosenkranz 2 7 6
Mousa Alkotop/Colin Sinclair 0 63 3
bărbaţi dublu Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
1-a rundă
Justin Butsch/Reese Stalder 2 6 7
Connor Farren/Jesse Flores 0 4 65
10.12.20
Sfert de finală
Nick Chappell/Keegan Smith 1 w/o
Jordi Arconada/Martin Damm 0
10.12.20
1-a rundă
Charles Broom/Felix Corwin 2 7 6
Dominik Palan/David Volfson 0 5 4
10.12.20
1-a rundă
Leonardo Civita-Telles/Conner Huertas Del Pino 2 7 6
Jose Olivares/Ricardo Rodriguez-Pace 0 61 4
bărbaţi dublu Hard Spain M15 Torello seturi 1 2 3 4 5
10.12.20
Sfert de finală
Gerard Granollers/Oriol Roca Batalla 2 6 6
Marc Monclus Matamala/Lluc Pasqual 0 1 1
10.12.20
Sfert de finală
David Jorda Sanchis/Jaume Pla Malfeito 2 7 6
Charles Minc/Richard Zusman 0 5 4
10.12.20
Sfert de finală
Mattia Bellucci/Luca Nardi 2 7 7
Ivan Gakhov/Mick Veldheer 0 60 66
10.12.20
Sfert de finală
Arthur Cazaux/Leandro Riedi 2 6 6
Pol Fernandez/Jordi Mas De Ugarte 0 2 4
<