Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
02:00
a 2-a rundă
Norbert Gombos [q]  
Marin Cilic [27]  
20.01.22
02:00
a 2-a rundă
Andrey Rublev [5]  
Richard Berankis  
20.01.22
02:00
a 2-a rundă
Tomas Machac [q]  
Maxime Cressy  
20.01.22
03:10
a 2-a rundă
Daniel Evans [24]  
Arthur Rinderknech  
20.01.22
03:10
a 2-a rundă
Alex Molcan  
Pablo Andujar  
20.01.22
04:00
a 2-a rundă
Diego Sebastian Schwartzman [13]  
Christopher O'Connell [WC]  
20.01.22
04:00
a 2-a rundă
Frances Tiafoe  
Taylor Harry Fritz [20]  
20.01.22
04:30
a 2-a rundă
Sebastian Baez  
Stefanos Tsitsipas [4]  
20.01.22
05:10
a 2-a rundă
Roberto Bautista Agut [15]  
Philipp Kohlschreiber  
20.01.22
05:10
a 2-a rundă
Grigor Dimitrov [26]  
Benoit Paire  
20.01.22
05:10
a 2-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina  
Felix Auger Aliassime [9]  
20.01.22
05:30
a 2-a rundă
Kamil Majchrzak  
Alex De Minaur [32]  
20.01.22
07:00
a 2-a rundă
Richard Gasquet  
Botic Van De Zandschulp  
20.01.22
08:30
a 2-a rundă
Andy Murray [WC]  
Taro Daniel [q]  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Nick Kyrgios  
Daniil Medvedev [2]  
20.01.22
11:10
a 2-a rundă
Steve Johnson  
Jannik Sinner [11]  
bărbaţi simplu Zgura Chile Concepcion Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
15:00
a 2-a rundă
Hugo Dellien [1WC]  
Strong Kirchheimer [ALT]  
20.01.22
15:00
a 2-a rundă
Matias Franco Descotte [ALT]  
Francisco Cerundolo [4WC]  
20.01.22
15:00
a 2-a rundă
Santiago Fa Rodriguez Taverna [8]  
Nicolas Alvarez  
20.01.22
15:00
a 2-a rundă
Quentin Folliot [ALT]  
Pedro Sakamoto  
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Forli 3 Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
13:00
a 2-a rundă
Manuel Guinard  
Quentin Halys [2]  
20.01.22
14:20
a 2-a rundă
Franco Agamenone  
Kaichi Uchida [q]  
20.01.22
17:00
a 2-a rundă
Lukas Rosol [q]  
Borna Gojo [q]  
20.01.22
18:30
a 2-a rundă
Jay Clarke  
Cedrik-Marcel Stebe  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
08:00
1-a rundă
Alexis Gautier [1]  
Mircea-Alexandru Jecan  
20.01.22
08:00
1-a rundă
Benjamin Winter Lopez  
Stefan Palosi  
20.01.22
09:30
a 2-a rundă
Davide Galoppini  
Dragos Nicolae Madaras [2]  
20.01.22
09:30
1-a rundă
Seong Chan Hong [8]  
Paul Woerner [q]  
20.01.22
09:30
a 2-a rundă
Cezar Cretu (ROU)  
Marsel Ilhan  
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Riccardo Bonadio [1]  
Tomislav Jotovski [LL]  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
David Pichler [6]  
Marko Stakusic [WC]  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Gabriele Bosio  
Andrey Chepelev [7]  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Daniel Michalski [3]  
Maximus Jones [WC]  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Karim Ibrahim [WC]  
Yu Hsiou Hsu [2q]  
20.01.22
11:30
a 2-a rundă
Gergely Madarasz [5]  
Maxence Beauge  
20.01.22
11:30
a 2-a rundă
Denys Klok  
Lucas Krainer [8]  
20.01.22
11:30
a 2-a rundă
Lucas Bouquet  
Edoardo Lavagno [4]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia M15 Kazan seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
09:00
a 2-a rundă
Timur Kiuamov  
Yan Sabanin  
20.01.22
09:00
a 2-a rundă
Svyatoslav Gulin [q]  
Marat Sharipov (RUS) [WC]  
20.01.22
10:30
a 2-a rundă
Alexander Vasilenko [7]  
Mikhail Fufygin  
20.01.22
10:30
a 2-a rundă
Sergei Pogosian [q]  
Aliaksandr Liaonenka [q]  
20.01.22
12:00
a 2-a rundă
Martin Borisiouk  
Maxim Zhukov [WC]  
20.01.22
12:00
a 2-a rundă
Matvey Minin  
Alibek Kachmazov [3]  
20.01.22
12:00
a 2-a rundă
Nikita Volonski [q]  
Leonid Sheyngezikht [q]  
20.01.22
12:00
a 2-a rundă
Egor Novikov [q]  
Evgeny Philippov  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
11:10
a 2-a rundă
Nicolae Frunza [5]  
Bu Yunchaokete [WC]  
20.01.22
11:10
a 2-a rundă
Marco Brugnerotto  
Valentin Lapalu [q]  
20.01.22
11:10
a 2-a rundă
Sebastian Gima  
Benjamin Lock [2WC]  
20.01.22
12:00
a 2-a rundă
Omar Giacalone  
Giovanni Oradini [WC]  
20.01.22
12:00
a 2-a rundă
Raphael Collignon [q]  
Alexis Musialek [6]  
20.01.22
12:40
a 2-a rundă
Mathieu Scaglia [q]  
Valentin Vacherot [3]  
20.01.22
12:40
a 2-a rundă
Hazem Naow  
Adam Jurajda  
20.01.22
12:40
a 2-a rundă
Mattia Bellucci [7]  
Aziz Ouakaa  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Gleb Sakharov  
Dominik Recek [q]  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Moez Echargui  
Valentin Royer  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Harold Mayot [8]  
Sho Shimabukuro  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Nicholas David Ionel [7]  
Laurent Lokoli  
20.01.22
10:00
a 2-a rundă
Keisuke Saitoh [q]  
Titouan Droguet  
20.01.22
11:30
a 2-a rundă
Cesar Bourgois [q]  
Calvin Hemery [4]  
20.01.22
13:00
a 2-a rundă
Jumpei Yamasaki [q]  
Yunseong Chung [6]  
20.01.22
13:00
a 2-a rundă
Clement Tabur  
Dan Added [5]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Lithuania M25 Vilnius seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
10:00
Sfert de finală
Daniel Cukierman  
Denis Yevseyev [5]  
20.01.22
10:00
Sfert de finală
Gabriel Decamps  
Ivan Liutarevich [LL]  
20.01.22
11:30
Sfert de finală
David Poljak [8]  
Lucas Gerch  
20.01.22
11:30
Sfert de finală
Otto Virtanen [6]  
Henri Squire  
bărbaţi dublu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
02:00
1-a rundă
Luke Saville/John-Patrick Smith  
John Peers/Filip Polasek [5]  
20.01.22
02:00
1-a rundă
Nicolas Mahut/Fabrice Martin [7]  
Aleksandr Nedovesov/Aisam Qureshi  
20.01.22
02:00
1-a rundă
Raven Klaasen/Ben Mclachlan [13]  
Matwe Middelkoop/Philipp Oswald  
20.01.22
03:10
1-a rundă
Tomislav Brkic/Nikola Cacic  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [15]  
20.01.22
03:30
1-a rundă
Dominik Koepfer/Jan-Lennard Struff  
Filip Krajinovic/Matej Sabanov  
20.01.22
04:30
1-a rundă
Nikola Mektic/Mate Pavic [1]  
Facundo Bagnis/Federico Delbonis  
20.01.22
04:30
1-a rundă
Andrew Harris/Aleksandar Vukic [WC]  
Austin Krajicek/Sam Querrey  
20.01.22
04:30
1-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia/Pablo Carreno-Busta  
Gianluca Mager/Lorenzo Musetti  
20.01.22
05:10
1-a rundă
Dominic Inglot/Ken Skupski  
Tallon Griekspoor/Andrea Vavassori  
20.01.22
05:50
1-a rundă
Mackenzie McDonald/John Millman  
Jonny O'Mara/Andrei Vasilevski  
20.01.22
05:50
1-a rundă
Marcus Daniell/Frederik Nielsen  
Aslan Karatsev/Artem Sitak  
20.01.22
05:50
1-a rundă
Marcos Giron/Soon-Woo Kwon  
Alexander Bublik/Jan Zielinski  
20.01.22
06:00
1-a rundă
Adrian Mannarino/Hugo Nys  
Ivan Dodig/Marcelo Melo [9]  
20.01.22
06:30
1-a rundă
Pablo Andujar/Pedro Martinez Portero  
Dusan Lajovic/Ivan Sabanov  
20.01.22
06:30
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen [11]  
Benjamin Bonzi/Arthur Rinderknech  
20.01.22
07:10
1-a rundă
Jonathan Erlich/Andre Goransson  
Matthew Ebden/Max Purcell  
20.01.22
07:10
1-a rundă
Andrey Golubev/Franko Skugor [16]  
Dane Sweeny/Li Tu [WC]  
bărbaţi dublu Zgura Chile Concepcion Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
15:00
Sfert de finală
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn [3]  
Francisco Cerundolo/Camilo Ugo Carabelli  
20.01.22
15:00
Sfert de finală
Guillermo Duran/Luis David Martinez [1]  
Daniel Dutra Da Silva/Pedro Sakamoto  
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Forli 3 Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
13:00
Sfert de finală
Vlad Victor Cornea/Fabian Fallert  
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [2]  
20.01.22
14:30
Sfert de finală
Alexander Erler/Lucas Miedler [3]  
Jonas Forejtek/Jelle Sels  
20.01.22
15:50
Sfert de finală
Quentin Halys/Albano Olivetti  
Luca Margaroli/Kacper Zuk  
20.01.22
17:30
Sfert de finală
Jonathan Eysseric/Igor Zelenay  
Franco Agamenone/Andrea Pellegrino  
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
11:00
Sfert de finală
Miguel Fernando Pereira/Marlon Vankan  
Seong Chan Hong/Ji Sung Nam [2]  
20.01.22
14:00
1-a rundă
Tuna Altuna/Antonio Massara  
Dragos Nicolae Madaras/Oleksandr Ovcharenko  
20.01.22
14:00
1-a rundă
Lev Levyatov/Ben Patael [WC]  
Enes Donmezer/Gokberk Saritas [WC]  
20.01.22
15:30
Sfert de finală
Cezar Cretu (ROU)/Mircea-Alexandru Jecan [1]  
Sarp Agabigun/Peter Heller  
bărbaţi dublu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
13:00
Sfert de finală
Riccardo Bonadio/David Pichler [1]  
Alexandr Binda/Petr Nesterov  
20.01.22
13:00
Sfert de finală
Gabriele Bosio/Marcello Serafini  
Maximus Jones/Vladimir Uzhylovsky  
20.01.22
13:00
Sfert de finală
Nico Mostardi/Faris Zakaryia  
Yu Hsiou Hsu/Tsung-Hao Huang [3]  
20.01.22
13:00
Sfert de finală
Nikita Filatov/Aleksandr Lobanov [WC]  
Juan Manuel Benitez Chavarriaga/Ray Ho  
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia M15 Kazan seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
12:00
Sfert de finală
Sergey Bolotov/Sanjar Fayziev  
Timur Kiuamov/Marat Sharipov (RUS) [4]  
20.01.22
13:30
Sfert de finală
Mikhail Fufygin/Maxim Ratniuk [3]  
Bogdan Bobrov/Mikalai Haliak  
20.01.22
13:30
Sfert de finală
Aliaksandr Liaonenka/Yan Sabanin [1]  
Danil Spasibo/Pavel Verbin  
20.01.22
13:30
Sfert de finală
Andrey Uvarov/Alexander Vasilenko  
Erik Arutiunian/Alexander Zgirovsky  
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
14:00
Sfert de finală
Benjamin Lock/Courtney John Lock [1]  
Vitali Chvets/Kirill Mishkin [WC]  
20.01.22
14:00
Sfert de finală
Nicolae Frunza/Sebastian Gima  
Daniele Capecchi/Alexander Weis [3]  
20.01.22
14:10
Sfert de finală
Florent Bax/Valentin Lapalu  
Naoki Tajima/Kaito Uesugi [2]  
20.01.22
15:00
Sfert de finală
Loic Cloes/Marat Deviatiarov [4]  
Omar Giacalone/Alexis Musialek  
bărbaţi dublu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
14:30
Sfert de finală
Zvonimir Babic/Alexander Donski  
Nicholas David Ionel/Lukas Neumayer  
20.01.22
14:30
Sfert de finală
Harold Mayot/Valentin Royer  
Constantin Frantzen/Tim Sandkaulen  
20.01.22
14:30
Sfert de finală
Boris Butulija/Gleb Sakharov  
Theo Arribage/Titouan Droguet [4]  
20.01.22
15:30
Sfert de finală
Cesar Bourgois/Elgin Khoeblal  
Francesco Passaro/Carlos Sanchez Jover [2]  
bărbaţi dublu Indoor Hard Lithuania M25 Vilnius seturi 1 2 3 4 5
20.01.22
10:00
Semifinală
Peter Fajta/Fabian Marozsan  
Michal Dembek/Patrik Niklas-Salminen  
20.01.22
13:00
Semifinală
Ergi Kirkin/Michael Vrbensky [3]  
Ivan Liutarevich/Denis Yevseyev [2]  
<