M15 Dubrovnik 2024 scoruri live, rezultate live

M15 Dubrovnik live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Croatia M15 Dubrovnik seturi 1 2 3 4 5
21.04.24
Finală
Maxime Chazal 2 6 6
Neil Oberleitner 0 2 4
20.04.24
Semifinală
Maxime Chazal 2 6 6
Milos Karol 0 4 4
20.04.24
Semifinală
Neil Oberleitner 2 6 3 7
Mirza Basic 1 3 6 64
19.04.24
Sfert de finală
Mirza Basic 2 6 6
Sean Hess 0 3 4
19.04.24
Sfert de finală
Maxime Chazal 2 6 6
Pietro Marino 0 3 2
19.04.24
Sfert de finală
Neil Oberleitner 2 6 6
Valerio Perruzza 0 2 3
19.04.24
Sfert de finală
Milos Karol 2 4 6 6
Carlo Alberto Caniato 1 6 3 3
18.04.24
a 2-a rundă
Mirza Basic 2 7 7
Mili Poljicak 0 611 5
18.04.24
a 2-a rundă
Maxime Chazal 2 3 6 6
Michael Gloeckler 1 6 3 2
18.04.24
a 2-a rundă
Neil Oberleitner 2 6 6
Gergely Madarasz 0 3 4
18.04.24
a 2-a rundă
Valerio Perruzza 1 w/o
Jacopo Berrettini 0
18.04.24
a 2-a rundă
Sean Hess 2 6 6
Markus Molder 0 1 1
18.04.24
a 2-a rundă
Pietro Marino 2 6 2 6
David Pichler 1 4 6 4
18.04.24
a 2-a rundă
Milos Karol 2 6 6
Filippo Speziali 0 3 3
18.04.24
a 2-a rundă
Carlo Alberto Caniato 2 6 7
Josip Simundza 0 4 5
16.04.24
1-a rundă
Gergely Madarasz 2 7 3 6
Jasza Szajrych 1 5 6 3
16.04.24
1-a rundă
David Pichler 2 6 6
Gabriele Vulpitta 0 3 1
16.04.24
1-a rundă
Jacopo Berrettini 2 6 6
Michael Vrbensky 0 4 1
16.04.24
1-a rundă
Valerio Perruzza 2 6 6
Nazar Oliynykov 0 1 1
16.04.24
1-a rundă
Milos Karol 2 7 6
Paul Woerner 0 5 3
17.04.24
1-a rundă
Mirza Basic 2 7 7
Marino Jakic 0 5 63
17.04.24
1-a rundă
Maxime Chazal 2 6 5 6
Maxence Bertimon 1 4 7 2
17.04.24
1-a rundă
Michael Gloeckler 2 6 6
Tymofii Milovanov 0 3 4
17.04.24
1-a rundă
Neil Oberleitner 2 6 6
Nikita Mashtakov 0 4 2
17.04.24
1-a rundă
Filippo Speziali 2 6 6 6
Adam Heinonen 1 75 4 3
17.04.24
1-a rundă
Sean Hess 2 6 6
Stjepan Bogdan 0 2 0
17.04.24
1-a rundă
Pietro Marino 2 6 6
Aldin Setkic 0 4 0
17.04.24
1-a rundă
Mili Poljicak 2 6 6
Alessandro Ingarao 0 1 3
17.04.24
1-a rundă
Josip Simundza 2 6 6
Adrian Oetzbach 0 3 4
17.04.24
1-a rundă
Markus Molder 2 6 3 7
Luka Mikrut 1 4 6 5
17.04.24
1-a rundă
Carlo Alberto Caniato 2 6 6 6
Duje Markovina 1 73 4 3
15.04.24
Calificare
Nikita Mashtakov 2 6 6 10
Nik Mikovic 1 1 79 8
15.04.24
Calificare
Alessandro Ingarao 2 4 6 11
Leo Raquillet 1 6 2 9
15.04.24
Calificare
Michael Gloeckler 1 6 4
Daniele Minighini retragere 0 3 0
15.04.24
Calificare
Maxence Bertimon 2 7 6
Duje Kekez 0 65 4
15.04.24
Calificare
Adam Heinonen 2 6 6
Luka Vuglar 0 1 1
15.04.24
Calificare
Filippo Speziali 2 6 6
Nikola Puntaric 0 1 3
15.04.24
Calificare
Marino Jakic 2 6 6 10
Karol Filar 1 4 75 3
15.04.24
Calificare
Josip Simundza 2 7 3 10
Ivan Kremenchutskyi 1 64 6 6
14.04.24
2-a rundă de calif.
Nikita Mashtakov 2 6 6
Danylo Semenov 0 1 2
14.04.24
2-a rundă de calif.
Michael Gloeckler 2 6 6
Nino Toto 0 2 2
14.04.24
2-a rundă de calif.
Filippo Speziali 2 6 6
Aleksandar Andic 0 0 1
14.04.24
2-a rundă de calif.
Josip Simundza 2 4 6 12
Charles Bertimon 1 6 4 10
14.04.24
2-a rundă de calif.
Daniele Minighini 2 6 6
Tarik Bajrovic 0 4 2
14.04.24
2-a rundă de calif.
Ivan Kremenchutskyi 2 6 6
Carlo Alberto Fossati 0 3 2
14.04.24
2-a rundă de calif.
Nik Mikovic 2 6 4 10
Tilen Kovac 1 2 6 4
14.04.24
2-a rundă de calif.
Nikola Puntaric 2 6 7
Attila Boros 0 1 65
15.04.24
2-a rundă de calif.
Duje Kekez 2 6 6
Umberto Giovannini 0 2 1
15.04.24
2-a rundă de calif.
Alessandro Ingarao 2 6 6
Tomas Almeida 0 3 0
15.04.24
2-a rundă de calif.
Maxence Bertimon 2 6 6
Csongor Hejjas 0 1 3
15.04.24
2-a rundă de calif.
Adam Heinonen 2 6 6
Niccolo Ciavarella 0 1 3
15.04.24
2-a rundă de calif.
Karol Filar 2 4 6 10
Aljaz Jeran 1 6 2 5
15.04.24
2-a rundă de calif.
Marino Jakic 2 6 6
Nikola Basic 0 4 0
15.04.24
2-a rundă de calif.
Luka Vuglar 1 4 5
Dusan Baranec retragere 0 6 1
15.04.24
2-a rundă de calif.
Leo Raquillet 2 6 4 10
Maks Meh 1 1 6 7
14.04.24
1-a rundă de calif.
Umberto Giovannini 2 6 6
Kuzma Jurisic 0 1 1
14.04.24
1-a rundă de calif.
Tomas Almeida 2 6 6
Filip Krolo 0 2 2
14.04.24
1-a rundă de calif.
Charles Bertimon 2 6 6
Lukas Rohseano 0 4 2
14.04.24
1-a rundă de calif.
Nino Toto 2 6 7
Riccardo Campagnola 0 4 64
14.04.24
1-a rundă de calif.
Marino Jakic 2 6 6
Dominique Graf 0 1 3
14.04.24
1-a rundă de calif.
Danylo Semenov 2 6 6 10
Tommaso Vola 1 76 2 4
14.04.24
1-a rundă de calif.
Niccolo Ciavarella 2 6 6
Enrico Baldisserri 0 1 2
14.04.24
1-a rundă de calif.
Tarik Bajrovic 2 6 6
Kristian Tumbas Kajgo 0 4 4
14.04.24
1-a rundă de calif.
Tilen Kovac 2 6 6 11
Nikita Repkin 1 2 73 9
14.04.24
1-a rundă de calif.
Csongor Hejjas 2 6 3 11
Jerko Brkic 1 2 6 9
14.04.24
1-a rundă de calif.
Aleksandar Andic 2 7 6
Ivan Boitsov 0 5 1
14.04.24
1-a rundă de calif.
Ivan Kremenchutskyi 2 7 6
Mateo Jerkovic 0 63 1
14.04.24
1-a rundă de calif.
Dusan Baranec 2 4 6 10
Emanuel Ivanisevic 1 6 2 2
14.04.24
1-a rundă de calif.
Aljaz Jeran 2 6 6
Mateo Martinovic 0 3 2
14.04.24
1-a rundă de calif.
Nikola Puntaric 2 7 6
Filippo Giovannini 0 5 3
14.04.24
1-a rundă de calif.
Maks Meh 2 7 6
Dennis Dragomirov 0 69 1
bărbaţi dublu Zgura Croatia M15 Dubrovnik seturi 1 2 3 4 5
19.04.24
Finală
Neil Oberleitner/Adrian Oetzbach 2 7 6
David Pichler/Michael Vrbensky 0 62 3
19.04.24
Semifinală
David Pichler/Michael Vrbensky 2 7 3 10
Marino Jakic/Duje Markovina 1 5 6 3
19.04.24
Semifinală
Neil Oberleitner/Adrian Oetzbach 1 w/o
Emanuel Ivanisevic/Tymofii Milovanov 0
17.04.24
Sfert de finală
Marino Jakic/Duje Markovina 1 w/o
Luka Mikrut/Mili Poljicak 0
18.04.24
Sfert de finală
David Pichler/Michael Vrbensky 2 7 6
Charles Bertimon/Maxence Bertimon 0 68 4
18.04.24
Sfert de finală
Emanuel Ivanisevic/Tymofii Milovanov 2 6 6
Dennis Dragomirov/Michael Gloeckler 0 1 4
18.04.24
Sfert de finală
Neil Oberleitner/Adrian Oetzbach 2 6 7
Alessandro Ingarao/Gabriele Vulpitta 0 3 64
16.04.24
1-a rundă
Charles Bertimon/Maxence Bertimon 2 6 4 10
Carlo Alberto Fossati/Filippo Speziali 1 3 6 8
16.04.24
1-a rundă
Luka Mikrut/Mili Poljicak 2 6 3 10
Adam Heinonen/Jasza Szajrych 1 3 6 8
16.04.24
1-a rundă
David Pichler/Michael Vrbensky 2 7 6
Mirza Basic/Josip Simundza 0 68 4
16.04.24
1-a rundă
Marino Jakic/Duje Markovina 2 6 7
Ivan Kremenchutskyi/Nikita Repkin 0 3 5
16.04.24
1-a rundă
Emanuel Ivanisevic/Tymofii Milovanov 2 6 6
Marko Banicevic/Kristian Tumbas Kajgo 0 3 2
16.04.24
1-a rundă
Dennis Dragomirov/Michael Gloeckler 2 1 6 10
Maxime Chazal/Milos Karol 1 6 2 7
16.04.24
1-a rundă
Alessandro Ingarao/Gabriele Vulpitta 2 6 7
Enrico Baldisserri/Pietro Marino 0 2 64
16.04.24
1-a rundă
Neil Oberleitner/Adrian Oetzbach 2 6 4 10
Sean Hess/Paul Woerner 1 0 6 8
<