M15 Heraklion 2023 scoruri live, rezultate live

M15 Heraklion live, $15K

bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
29.10.23
Finală
Valentin Royer 2 6 6
Matthew William Donald 0 1 1
28.10.23
Semifinală
Valentin Royer 2 6 6
Adam Heinonen 0 3 3
28.10.23
Semifinală
Matthew William Donald 2 6 6 6
Sidane Pontjodikromo 1 71 2 4
27.10.23
Sfert de finală
Sidane Pontjodikromo 1 w/o
Gabriel Decamps 0
27.10.23
Sfert de finală
Valentin Royer 2 6 6 6
Jonas Trinker 1 75 2 1
27.10.23
Sfert de finală
Adam Heinonen 2 7 1 6
Guy Den Ouden 1 64 6 2
27.10.23
Sfert de finală
Matthew William Donald 1 6 6 9
Oleg Prihodko retragere 0 2 7
26.10.23
a 2-a rundă
Jonas Trinker 2 6 1 6
Vladyslav Orlov 1 4 6 2
26.10.23
a 2-a rundă
Gabriel Decamps 2 7 7
Cezar Cretu 0 5 5
26.10.23
a 2-a rundă
Oleg Prihodko 2 3 6 6
Stefanos Sakellaridis 1 6 1 2
26.10.23
a 2-a rundă
Sidane Pontjodikromo 2 6 3 7
Alexandros Skorilas 1 4 6 5
26.10.23
a 2-a rundă
Valentin Royer 2 6 6
Szymon Kielan 0 3 2
26.10.23
a 2-a rundă
Adam Heinonen 1 6 2
Marlon Vankan retragere 0 2 0
26.10.23
a 2-a rundă
Guy Den Ouden 1 3
Stuart Parker retragere 0 0
26.10.23
a 2-a rundă
Matthew William Donald 2 7 6
Mario Gonzalez Fernandez 0 5 3
24.10.23
1-a rundă
Oleg Prihodko 2 4 6 7
Thiemo de Bakker 1 6 4 5
24.10.23
1-a rundă
Vladyslav Orlov 1 1
Oliver Ojakaar retragere 0 2
24.10.23
1-a rundă
Cezar Cretu 2 6 6
Zelimir Rudan 0 1 4
24.10.23
1-a rundă
Szymon Kielan 2 6 6
Kevin Edengren 0 3 2
25.10.23
1-a rundă
Jonas Trinker 2 6 7
Stefan Palosi 0 3 5
25.10.23
1-a rundă
Gabriel Decamps 2 6 6
Stephanos Schinas 0 2 3
25.10.23
1-a rundă
Stuart Parker 2 7 7
Stylianos Christodoulou 0 5 5
25.10.23
1-a rundă
Sidane Pontjodikromo 2 6 6 6
Andrew Fenty 1 1 75 0
25.10.23
1-a rundă
Alexandros Skorilas 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 2 1
25.10.23
1-a rundă
Valentin Royer 2 6 6
Dax Donders 0 3 4
25.10.23
1-a rundă
Marlon Vankan 2 7 5 6
Louis Dussin 1 67 7 1
25.10.23
1-a rundă
Mario Gonzalez Fernandez 2 6 6
Guy Den Heijer 0 1 3
25.10.23
1-a rundă
Adam Heinonen 2 6 6
Graham Maassen 0 4 3
25.10.23
1-a rundă
Stefanos Sakellaridis 2 6 6
Alexander Orlov 0 3 4
25.10.23
1-a rundă
Guy Den Ouden 2 7 6
Ioannis Kountourakis 0 5 4
25.10.23
1-a rundă
Matthew William Donald 2 6 7
Benjamin Pietri 0 4 5
24.10.23
Calificare
Jonas Trinker 2 6 6
Alexander Orlov 0 3 1
24.10.23
Calificare
Guy Den Heijer 2 7 7
Joshua Charlton 0 66 5
24.10.23
Calificare
Graham Maassen 2 6 6
Alessandro Spadola 0 4 2
24.10.23
Calificare
Louis Dussin 2 7 6
Dax Donders 0 5 4
24.10.23
Calificare
Stefan Palosi 2 6 6 10
Pavlos Tsitsipas 1 4 78 7
24.10.23
Calificare
Andrew Fenty 2 6 4 10
Benjamin Pietri 1 0 6 3
24.10.23
Calificare
Adam Heinonen 2 4 6 10
Niels Visker 1 6 3 6
24.10.23
Calificare
Stylianos Christodoulou 2 6 2 10
David Quayle 1 4 6 8
23.10.23
2-a rundă de calif.
Jonas Trinker 2 6 6
Gianluca Carlini 0 3 4
23.10.23
2-a rundă de calif.
Guy Den Heijer 2 5 7 10
Vojtech Mares 1 7 63 6
23.10.23
2-a rundă de calif.
Graham Maassen 2 6 3 10
Eero Vasa 1 4 6 7
23.10.23
2-a rundă de calif.
Benjamin Pietri 2 6 6
Robert Guna 0 1 2
23.10.23
2-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 6 6
Andreas Loizas 0 3 3
23.10.23
2-a rundă de calif.
Stefan Palosi 2 6 6
Eleftherios Neos 0 3 2
23.10.23
2-a rundă de calif.
Joshua Charlton 2 6 6
Ki Lung Ng 0 0 0
23.10.23
2-a rundă de calif.
Dax Donders 2 7 6
Hamid Reza Nadaf 0 65 2
23.10.23
2-a rundă de calif.
Andrew Fenty 2 7 4 11
Thomas Kostka 1 5 6 9
23.10.23
2-a rundă de calif.
David Quayle 2 6 6
Glauco Pinheiro Da Cruz Junior 0 0 3
23.10.23
2-a rundă de calif.
Adam Heinonen 2 6 6
Piotr Siekanowicz 0 2 4
23.10.23
2-a rundă de calif.
Niels Visker 2 6 2 10
Dimitris Sakellaridis 1 2 6 8
23.10.23
2-a rundă de calif.
Alessandro Spadola 2 3 7 14
Aaron Gil Garcia 1 6 63 12
23.10.23
2-a rundă de calif.
Stylianos Christodoulou 2 2 6 11
Ronetto Van Tilburg 1 6 4 9
23.10.23
2-a rundă de calif.
Alexander Orlov 2 6 2 13
Stefan Cizelj-Zivkovic 1 2 6 11
23.10.23
2-a rundă de calif.
Pavlos Tsitsipas 2 7 6
Daniele Rapagnetta 0 5 3
22.10.23
1-a rundă de calif.
Hamid Reza Nadaf 2 7 6
Christos Antonopoulos 0 5 3
22.10.23
1-a rundă de calif.
Graham Maassen 1 6
Ivan Sergeyev retragere 0 4
22.10.23
1-a rundă de calif.
Eleftherios Neos 2 3 6 13
Nazar Oliynykov 1 6 3 11
22.10.23
1-a rundă de calif.
Ronetto Van Tilburg 2 6 6
Maciej Matuszczyk 0 1 3
22.10.23
1-a rundă de calif.
Ki Lung Ng 2 6 6
William Norton 0 1 1
22.10.23
1-a rundă de calif.
Stefan Cizelj-Zivkovic 2 6 6
Gabriel Matuszewski 0 4 4
22.10.23
1-a rundă de calif.
Alessandro Spadola 2 6 6
Christos Glavas 0 2 1
22.10.23
1-a rundă de calif.
Thomas Kostka 2 6 6
Ighor Halmenschlager Reis 0 3 1
22.10.23
1-a rundă de calif.
Vojtech Mares 2 7 4 10
Piotr Kusiewicz 1 5 6 7
22.10.23
1-a rundă de calif.
Dimitris Sakellaridis 2 6 6
Tarik Bajrovic 0 4 4
22.10.23
1-a rundă de calif.
Pavlos Tsitsipas 2 7 6 10
Vladimir Holban 1 64 75 2
22.10.23
1-a rundă de calif.
Glauco Pinheiro Da Cruz Junior 2 4 6 10
Qing Lihao 1 6 4 4
22.10.23
1-a rundă de calif.
Piotr Siekanowicz 2 2 6 10
Vadym Konovchuk 1 6 3 6
22.10.23
1-a rundă de calif.
Robert Guna 2 6 6
Andrej Radojicic 0 1 2
22.10.23
1-a rundă de calif.
Andreas Loizas 2 6 6
Dario Huber 0 2 1
22.10.23
1-a rundă de calif.
Gianluca Carlini 2 6 6
Oskar Grzegorzewski 0 4 4
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
29.10.23
Finală
Stylianos Christodoulou/Eleftherios Neos 2 2 7 10
Sidane Pontjodikromo/Niels Visker 1 6 63 8
27.10.23
Semifinală
Sidane Pontjodikromo/Niels Visker 2 6 5 10
Guy Den Heijer/Dax Donders 1 4 7 5
27.10.23
Semifinală
Stylianos Christodoulou/Eleftherios Neos 2 7 7
Vladyslav Orlov/Stefan Palosi 0 5 67
26.10.23
Sfert de finală
Sidane Pontjodikromo/Niels Visker 1 w/o
Stuart Parker/David Quayle 0
26.10.23
Sfert de finală
Guy Den Heijer/Dax Donders 1 w/o
Joshua Charlton/Andrew Fenty 0
26.10.23
Sfert de finală
Stylianos Christodoulou/Eleftherios Neos 2 0 6 10
Aaron Gil Garcia/Adam Heinonen 1 6 4 2
26.10.23
Sfert de finală
Vladyslav Orlov/Stefan Palosi 2 6 6
Christos Glavas/Stephanos Schinas 0 3 0
24.10.23
1-a rundă
Guy Den Heijer/Dax Donders 2 7 7
Dario Huber/Jacob Kahoun 0 62 61
24.10.23
1-a rundă
Stuart Parker/David Quayle 2 6 3 10
Matthew William Donald/Jakub Nicod 1 4 6 3
24.10.23
1-a rundă
Aaron Gil Garcia/Adam Heinonen 2 6 3 10
Dimitris Sakellaridis/Stefanos Sakellaridis 1 3 6 7
24.10.23
1-a rundă
Stylianos Christodoulou/Eleftherios Neos 2 6 6
Michalis Sakellaridis/Sebastian Santibanez 0 1 2
24.10.23
1-a rundă
Vladyslav Orlov/Stefan Palosi 2 7 6
Louis Dussin/Benjamin Pietri 0 5 1
24.10.23
1-a rundă
Christos Glavas/Stephanos Schinas 2 6 6 10
Piotr Kusiewicz/Piotr Siekanowicz 1 75 3 7
24.10.23
1-a rundă
Joshua Charlton/Andrew Fenty 2 6 6
Patrick Toman/Marlon Vankan 0 1 2
25.10.23
1-a rundă
Sidane Pontjodikromo/Niels Visker 2 6 6
Cezar Cretu/Valentin Royer 0 4 4
<