M15 Valldoreix 2020 scoruri live, rezultate live

M15 Valldoreix live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Valldoreix seturi 1 2 3 4 5
15.11.20
Finală
Holger Vitus Nodskov Rune 2 7 6
Javier Barranco Cosano 0 60 3
14.11.20
Semifinală
Javier Barranco Cosano 2 4 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 6 0 3
14.11.20
Semifinală
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Thomas Laurent 0 4 0
13.11.20
Sfert de finală
Javier Barranco Cosano 2 7 5 6
Gianluigi Quinzi 1 67 7 4
13.11.20
Sfert de finală
Thomas Laurent 2 6 6
Pol Toledo Bague 0 2 2
13.11.20
Sfert de finală
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Pedro Cachin 0 4 3
13.11.20
Sfert de finală
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Timofey Skatov 0 2 2
12.11.20
a 2-a rundă
Gianluigi Quinzi 2 6 6
Louis Dussin 0 3 4
12.11.20
a 2-a rundă
Pedro Cachin 2 6 6 6
Abedallah Shelbayh 1 4 76 3
12.11.20
a 2-a rundă
Pol Toledo Bague 2 2 6 6
Pol Martin Tiffon 1 6 4 4
12.11.20
a 2-a rundă
Javier Barranco Cosano 2 6 6 6
Marco Bortolotti 1 74 0 3
12.11.20
a 2-a rundă
Thomas Laurent 2 6 6
Eric Vanshelboim 0 1 4
12.11.20
a 2-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Nicolas Moreno De Alboran 0 4 2
12.11.20
a 2-a rundă
Timofey Skatov 2 6 6
Jaime Caldes 0 0 2
12.11.20
a 2-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Ivan Gakhov 0 0 1
10.11.20
1-a rundă
Gianluigi Quinzi 2 6 6
Alvaro Lopez San Martin 0 4 4
10.11.20
1-a rundă
Pedro Cachin 2 6 7
Johan Nikles 0 3 5
10.11.20
1-a rundă
Pol Toledo Bague 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 3 3
10.11.20
1-a rundă
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 4 7
Jaume Pla Malfeito 1 2 6 65
10.11.20
1-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 2 2
10.11.20
1-a rundă
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Felix Gill 0 4 2
10.11.20
1-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 4 6 6
Marco Trungelliti 1 6 4 4
10.11.20
1-a rundă
Abedallah Shelbayh 2 6 7
Max Alcala Gurri 0 3 5
11.11.20
1-a rundă
Marco Bortolotti 2 6 2 6
Alexander Weis 1 3 6 1
11.11.20
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 6 1 6
Andrey Chepelev 1 1 6 4
11.11.20
1-a rundă
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Carlos Boluda-Purkiss 0 1 2
11.11.20
1-a rundă
Thomas Laurent 2 6 2 6
Diego Barreto Sanchez 1 3 6 4
11.11.20
1-a rundă
Louis Dussin 2 6 6
Richard Zusman 0 2 2
11.11.20
1-a rundă
Jaime Caldes 1 5
Alexander Zhurbin retragere 0 2
11.11.20
1-a rundă
Timofey Skatov 2 6 4 6
Mathieu Perchicot 1 4 6 4
11.11.20
1-a rundă
Eric Vanshelboim 2 6 6
Raul Brancaccio 0 4 1
10.11.20
Calificare
Alexander Weis 2 6 7
Nikolay Nedelchev 0 3 5
10.11.20
Calificare
Andrey Chepelev 2 3 7 10
Damien Wenger 1 6 5 8
10.11.20
Calificare
Louis Dussin 2 6 6
Lamine Ouahab 0 0 2
10.11.20
Calificare
Jaime Caldes 2 6 3 10
Sergi Perez Contri 1 4 6 8
10.11.20
Calificare
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Cayetano March 0 2 3
10.11.20
Calificare
Eric Vanshelboim 2 6 7
Maxence Beauge 0 4 64
09.11.20
2-a rundă de calif.
Lamine Ouahab 2 1 6 10
Alex Marti Pujolras 1 6 4 6
09.11.20
2-a rundă de calif.
Sergi Perez Contri 2 7 6
Mathys Erhard 0 5 2
09.11.20
2-a rundă de calif.
Alexander Weis 2 6 6
Xavi Matas Ortega 0 1 3
09.11.20
2-a rundă de calif.
Maxence Beauge 2 6 6
Georgii Kravchenko 0 3 2
09.11.20
2-a rundă de calif.
Andrey Chepelev 2 6 6
Francisco Andreu Garcia 0 2 1
09.11.20
2-a rundă de calif.
Damien Wenger 2 7 6
Bruno Pujol Navarro 0 5 3
09.11.20
2-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 2 1
09.11.20
2-a rundă de calif.
Cayetano March 2 6 6
Vladislav Ivanov 0 4 0
09.11.20
2-a rundă de calif.
Jaime Caldes 2 6 6
Juan Pablo Canas Garcia 0 3 4
09.11.20
2-a rundă de calif.
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Carlos Lopez Montagud 0 4 4
09.11.20
2-a rundă de calif.
Eric Vanshelboim 2 7 6
Pol Amoros Ramos 0 610 2
09.11.20
2-a rundă de calif.
Nikolay Nedelchev 2 7 5 10
Kuzey Cekirge 1 5 7 2
09.11.20
1-a rundă de calif.
Lamine Ouahab 2 6 6
Xavier Gabarro 0 3 4
09.11.20
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 4 2
09.11.20
1-a rundă de calif.
Pol Amoros Ramos 2 6 6
Francesc Costa Otal 0 0 0
09.11.20
1-a rundă de calif.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Franco Feitt 0 0 0
09.11.20
1-a rundă de calif.
Alexander Weis 2 6 6
Albert Roglan 0 2 3
09.11.20
1-a rundă de calif.
Maxence Beauge 2 6 4 10
Mikel Aranzabal 1 2 6 8
09.11.20
1-a rundă de calif.
Andrey Chepelev 2 6 6
Matthew Mosejczuk 0 1 1
09.11.20
1-a rundă de calif.
Damien Wenger 2 6 6
Mario Gonzalez Fernandez 0 2 2
09.11.20
1-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 1 7 10
Luigi Sorrentino 1 6 5 8
09.11.20
1-a rundă de calif.
Vladislav Ivanov 2 5 7 10
Miguel Damas 1 7 65 4
09.11.20
1-a rundă de calif.
Carlos Lopez Montagud 2 6 6
Jose Joaquin Miranda Cisneros 0 3 1
09.11.20
1-a rundă de calif.
Cayetano March 2 6 6
Egill Sigurdsson 0 1 0
09.11.20
1-a rundă de calif.
Mathys Erhard 2 6 6
David Jorda Sanchis 0 0 2
09.11.20
1-a rundă de calif.
Jaime Caldes 2 6 6
Lluc Mir Anglada 0 0 1
09.11.20
1-a rundă de calif.
Alex Marti Pujolras 2 6 1 10
Michael Zhu 1 1 6 5
09.11.20
1-a rundă de calif.
Kuzey Cekirge 2 7 6
Alvaro Saez-Royuela Ariza 0 5 2
09.11.20
1-a rundă de calif.
Georgii Kravchenko 2 6 3 12
Zakhar Trapeznikov 1 1 6 10
09.11.20
1-a rundă de calif.
Benjamin Winter Lopez 2 7 6 10
Diego Fernandez Flores 1 5 75 7
09.11.20
1-a rundă de calif.
Bruno Pujol Navarro 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 0 1
09.11.20
1-a rundă de calif.
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Chanon Phunsawat 0 0 1
09.11.20
1-a rundă de calif.
Diego Barreto Sanchez 1 6 4
Maxime Pauwels retragere 0 2 1
09.11.20
1-a rundă de calif.
Eric Vanshelboim 2 6 7 12
Maxime Mora 1 72 65 10
09.11.20
1-a rundă de calif.
Xavi Matas Ortega 2 6 7
Alberto Barroso Campos 0 0 5
09.11.20
1-a rundă de calif.
Nikolay Nedelchev 2 6 0 10
Carlos Sanchez Jover 1 4 6 5
bărbaţi dublu Zgura Spain M15 Valldoreix seturi 1 2 3 4 5
14.11.20
Finală
Abedallah Shelbayh/Pedro Vives Marcos 2 7 6
Holger Vitus Nodskov Rune/Eric Vanshelboim 0 5 3
13.11.20
Semifinală
Holger Vitus Nodskov Rune/Eric Vanshelboim 2 6 3 13
Alvaro Lopez San Martin/Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 4 6 11
13.11.20
Semifinală
Abedallah Shelbayh/Pedro Vives Marcos 2 6 3 10
Ivan Gakhov/Jaume Pla Malfeito 1 4 6 5
13.11.20
Sfert de finală
Ivan Gakhov/Jaume Pla Malfeito 2 2 6 11
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez 1 6 3 9
13.11.20
Sfert de finală
Alvaro Lopez San Martin/Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 5 10
Johan Nikles/Marco Trungelliti 1 3 7 5
13.11.20
Sfert de finală
Holger Vitus Nodskov Rune/Eric Vanshelboim 2 6 6
Georgii Kravchenko/Damien Wenger 0 3 1
13.11.20
Sfert de finală
Abedallah Shelbayh/Pedro Vives Marcos 2 3 7 10
Marco Bortolotti/David Jorda Sanchis 1 6 63 8
11.11.20
1-a rundă
Ivan Gakhov/Jaume Pla Malfeito 2 6 6
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 0 4 3
11.11.20
1-a rundă
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Franco Feitt/Michael Zhu 0 4 4
11.11.20
1-a rundă
Alvaro Lopez San Martin/Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 0 3 2
11.11.20
1-a rundă
Johan Nikles/Marco Trungelliti 2 6 3 10
Luigi Sorrentino/Alexander Weis 1 2 6 6
11.11.20
1-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune/Eric Vanshelboim 2 6 6
Javier Barranco Cosano/Pedro Cachin 0 4 4
11.11.20
1-a rundă
Georgii Kravchenko/Damien Wenger 2 4 6 10
Louis Dussin/Mathieu Perchicot 1 6 3 3
11.11.20
1-a rundă
Abedallah Shelbayh/Pedro Vives Marcos 2 6 6
Max Alcala Gurri/Mario Gonzalez Fernandez 0 2 3
11.11.20
1-a rundă
Marco Bortolotti/David Jorda Sanchis 2 6 6
Nikolay Nedelchev/Richard Zusman 0 1 0
<