M25 Hurlingham 2020 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Indian Wells Challenger
ATP: Monterrey Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Faro
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Sharm El
ATP: M25 Hurlingham
ATP: M25 Las Vegas
ATP: M25 Mildura
ATP: M25 Murcia
ATP: M25 Potchefstroom
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
M25 Hurlingham live, $25K
M25 Hurlingham
seturi
1
2
3
4
5
08.03.20
Finală
Facundo Diaz Acosta
2
6
6
H2H
Juan Manuel Cerundolo
0
4
3
07.03.20
Semifinală
Juan Manuel Cerundolo
2
3
6
6
H2H
Hernan Casanova
1
6
1
3
07.03.20
Semifinală
Facundo Diaz Acosta
2
7
6
H2H
Francisco Cerundolo
0
6
6
1
06.03.20
Sfert de finală
Hernan Casanova
2
4
6
6
H2H
Nicolas Alberto Arreche
1
6
0
3
06.03.20
Sfert de finală
Francisco Cerundolo
2
6
7
H2H
Gonzalo Lama
0
0
6
4
06.03.20
Sfert de finală
Juan Manuel Cerundolo
2
6
6
H2H
Facundo Arguello
0
4
4
06.03.20
Sfert de finală
Facundo Diaz Acosta
2
2
6
6
H2H
Manuel Pena Lopez
1
6
2
4
05.03.20
a 2-a rundă
Facundo Arguello
2
6
6
H2H
Mariano Kestelboim
0
3
2
05.03.20
a 2-a rundă
Gonzalo Lama
2
6
6
H2H
Benjamin L. Ambrosio
0
2
4
05.03.20
a 2-a rundă
Hernan Casanova
2
7
2
6
H2H
Mariano Navone
1
5
6
1
05.03.20
a 2-a rundă
Nicolas Alberto Arreche
2
6
7
H2H
Gonzalo Villanueva
0
4
5
05.03.20
a 2-a rundă
Manuel Pena Lopez
2
6
6
H2H
Santiago Rodriguez Taverna
0
1
4
05.03.20
a 2-a rundă
Francisco Cerundolo
2
6
6
H2H
Santiago Besada
0
1
3
05.03.20
a 2-a rundă
Juan Manuel Cerundolo
2
6
6
H2H
Matias Zukas
0
4
3
05.03.20
a 2-a rundă
Facundo Diaz Acosta
2
6
6
H2H
Juan Bautista Torres
0
1
3
03.03.20
1-a rundă
Hernan Casanova
2
6
6
H2H
Juan Bautista Otegui
0
3
3
03.03.20
1-a rundă
Matias Zukas
2
6
6
H2H
Francisco Comesana
0
2
3
03.03.20
1-a rundă
Santiago Rodriguez Taverna
1
1
7
5
H2H
Daniel Dutra Da Silva
retragere
0
6
6
03.03.20
1-a rundă
Juan Manuel Cerundolo
1
6
4
H2H
Guido Ivan Justo
retragere
0
1
1
03.03.20
1-a rundă
Benjamin L. Ambrosio
2
6
7
H2H
Joao Pedro Sorgi
0
3
5
04.03.20
1-a rundă
Gonzalo Lama
2
7
3
6
H2H
Genaro Alberto Olivieri
1
5
6
2
04.03.20
1-a rundă
Gonzalo Villanueva
2
6
6
H2H
Jose Pereira
0
4
1
04.03.20
1-a rundă
Nicolas Alberto Arreche
2
6
6
H2H
Tomas Farjat
0
0
1
04.03.20
1-a rundă
Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Alex Barrena
0
4
3
04.03.20
1-a rundă
Manuel Pena Lopez
2
6
3
7
H2H
Ignacio Monzon
1
3
6
6
4
04.03.20
1-a rundă
Santiago Besada
2
5
6
6
H2H
Leonardo Aboian
1
7
4
2
04.03.20
1-a rundă
Francisco Cerundolo
2
7
7
H2H
Thiago Agustin Tirante
0
6
2
5
04.03.20
1-a rundă
Mariano Navone
2
6
6
H2H
Santiago Bramajo
0
2
3
05.03.20
1-a rundă
Facundo Arguello
2
4
6
6
H2H
Roman Andres Burruchaga
1
6
3
1
05.03.20
1-a rundă
Facundo Diaz Acosta
2
6
6
H2H
Sebastian Baez
0
4
4
05.03.20
1-a rundă
Juan Bautista Torres
2
6
6
H2H
Mateo Berta
0
0
0
03.03.20
Calificare
Jose Pereira
2
6
7
H2H
Gabriel Alejandro Hidalgo
0
2
6
6
03.03.20
Calificare
Gonzalo Lama
2
6
6
H2H
Tomas Farjat
0
3
4
03.03.20
Calificare
Santiago Bramajo
2
6
6
H2H
Esteban Bruna
0
4
1
03.03.20
Calificare
Mariano Navone
2
6
6
H2H
Santiago Besada
0
3
1
03.03.20
Calificare
Roman Andres Burruchaga
2
7
6
H2H
Bautista Vilicich
0
6
4
2
03.03.20
Calificare
Alex Barrena
2
6
6
H2H
Nicolas Uryson
0
1
0
02.03.20
2-a rundă de calif.
Jose Pereira
2
6
6
H2H
Boruch Skierkier
0
2
3
02.03.20
2-a rundă de calif.
Gabriel Alejandro Hidalgo
2
6
4
10
H2H
Santiago Pedro Franchini
1
2
6
6
02.03.20
2-a rundă de calif.
Gonzalo Lama
2
6
6
H2H
Matias Riva
0
1
2
02.03.20
2-a rundă de calif.
Esteban Bruna
2
7
6
H2H
Alejo Vilaro
0
5
2
02.03.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Uryson
2
6
6
H2H
Gaston Erhardt
0
2
1
02.03.20
2-a rundă de calif.
Santiago Besada
2
6
6
H2H
Lautaro Agustin Falabella
0
1
2
02.03.20
2-a rundă de calif.
Santiago Bramajo
2
6
4
10
H2H
Felipe Martinez Sarrasague
1
3
6
5
02.03.20
2-a rundă de calif.
Tomas Farjat
2
5
6
11
H2H
Franco Agamenone
1
7
4
9
02.03.20
2-a rundă de calif.
Mariano Navone
2
4
6
10
H2H
Tomas Gerini
1
6
1
3
02.03.20
2-a rundă de calif.
Roman Andres Burruchaga
1
7
3
H2H
Franco Emanuel Egea
retragere
0
5
0
02.03.20
2-a rundă de calif.
Alex Barrena
2
6
6
10
H2H
Valerio Aboian
1
7
4
3
6
02.03.20
2-a rundă de calif.
Bautista Vilicich
2
5
6
10
H2H
Luciano Carraro
1
7
3
1
02.03.20
1-a rundă de calif.
Jose Pereira
2
6
6
H2H
Alberto Alvarado Berrospi
0
2
4
02.03.20
1-a rundă de calif.
Gabriel Alejandro Hidalgo
2
6
6
H2H
Louroi Martinez
0
2
4
02.03.20
1-a rundă de calif.
Gonzalo Lama
2
6
6
H2H
Santiago De La Fuente
0
3
2
02.03.20
1-a rundă de calif.
Franco Agamenone
2
6
7
H2H
Gian Matias Di Natale
0
3
6
4
02.03.20
1-a rundă de calif.
Esteban Bruna
2
7
6
H2H
Lucio Carnevalle
0
5
1
02.03.20
1-a rundă de calif.
Franco Emanuel Egea
2
6
6
H2H
Nicholas Shamma
0
4
4
02.03.20
1-a rundă de calif.
Tomas Gerini
2
6
6
H2H
Lucas Luini
0
3
0
02.03.20
1-a rundă de calif.
Alejo Vilaro
2
5
6
10
H2H
Felipe Derdoy
1
7
3
4
02.03.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Uryson
2
7
6
H2H
Tobias Franco
0
5
3
02.03.20
1-a rundă de calif.
Felipe Martinez Sarrasague
2
7
6
H2H
Juan Martin Fumeaux
0
6
1
0
02.03.20
1-a rundă de calif.
Santiago Besada
2
6
6
H2H
Nicolas Bruna
0
3
3
02.03.20
1-a rundă de calif.
Luciano Carraro
2
6
6
H2H
Ignacio Vinas
0
2
1
02.03.20
1-a rundă de calif.
Gaston Erhardt
2
6
6
H2H
Nicolas Agustin Lema
0
3
2
02.03.20
1-a rundă de calif.
Lautaro Agustin Falabella
2
6
0
10
H2H
Francisco Aranguren
1
3
6
8
02.03.20
1-a rundă de calif.
Matias Riva
2
6
6
H2H
Francisco Pini
0
3
4
02.03.20
1-a rundă de calif.
Santiago Bramajo
2
6
6
H2H
Thiago Cigarran
0
3
2
02.03.20
1-a rundă de calif.
Santiago Pedro Franchini
2
3
6
10
H2H
Ivan Manfredi
1
6
2
5
02.03.20
1-a rundă de calif.
Tomas Farjat
2
6
6
H2H
Ezequiel Simonit
0
2
0
02.03.20
1-a rundă de calif.
Mariano Navone
2
7
6
H2H
Nicolas Bianchi
0
6
8
2
02.03.20
1-a rundă de calif.
Boruch Skierkier
2
6
6
H2H
Geronimo Marcolini
0
2
3
02.03.20
1-a rundă de calif.
Roman Andres Burruchaga
2
6
6
H2H
Luciano Doria
0
1
0
02.03.20
1-a rundă de calif.
Valerio Aboian
2
6
5
10
H2H
Ignacio Carou
1
3
7
5
02.03.20
1-a rundă de calif.
Alex Barrena
2
6
6
H2H
Andres Gabriel Ciurletti
0
3
3
02.03.20
1-a rundă de calif.
Bautista Vilicich
2
6
6
H2H
Nicolas Hollender
0
4
2
M25 Hurlingham
seturi
1
2
3
4
5
07.03.20
Finală
Ignacio Carou/Francisco Comesana
2
7
7
H2H
Gabriel Alejandro Hidalgo/Ignacio Monzon
0
6
2
5
06.03.20
Semifinală
Ignacio Carou/Francisco Comesana
2
6
7
H2H
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez
0
4
5
07.03.20
Semifinală
Gabriel Alejandro Hidalgo/Ignacio Monzon
2
6
3
10
H2H
Nicolas Alberto Arreche/Hernan Casanova
1
1
6
8
06.03.20
Sfert de finală
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez
2
6
7
H2H
Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva
0
4
5
06.03.20
Sfert de finală
Ignacio Carou/Francisco Comesana
2
4
6
11
H2H
Franco Agamenone/Matias Zukas
1
6
3
9
06.03.20
Sfert de finală
Gabriel Alejandro Hidalgo/Ignacio Monzon
2
3
6
11
H2H
Juan Manuel Cerundolo/Mariano Kestelboim
1
6
2
9
06.03.20
Sfert de finală
Nicolas Alberto Arreche/Hernan Casanova
2
6
6
H2H
Leonardo Aboian/Tomas Farjat
0
3
3
03.03.20
1-a rundă
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez
2
4
6
10
H2H
Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante
1
6
2
4
03.03.20
1-a rundă
Gabriel Alejandro Hidalgo/Ignacio Monzon
1
w/o
H2H
Daniel Dutra Da Silva/Joao Pedro Sorgi
0
04.03.20
1-a rundă
Leonardo Aboian/Tomas Farjat
2
3
6
10
H2H
Guido Ivan Justo/Santiago Rodriguez Taverna
1
6
1
6
04.03.20
1-a rundă
Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva
2
6
6
H2H
Genaro Alberto Olivieri/Alejo Vilaro
0
2
4
04.03.20
1-a rundă
Ignacio Carou/Francisco Comesana
2
5
6
10
H2H
Facundo Arguello/Franco Emanuel Egea
1
7
2
8
04.03.20
1-a rundă
Juan Manuel Cerundolo/Mariano Kestelboim
2
4
6
10
H2H
Santiago De La Fuente/Juan Bautista Torres
1
6
1
7
04.03.20
1-a rundă
Nicolas Alberto Arreche/Hernan Casanova
2
6
6
H2H
Sebastian Baez/Juan Ignacio Galarza
0
4
4
05.03.20
1-a rundă
Franco Agamenone/Matias Zukas
2
6
6
H2H
Alex Barrena/Bautista Vilicich
0
2
2
<