M25 Marburg 2021 scoruri live, rezultate live

M25 Marburg live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Germany M25 Marburg seturi 1 2 3 4 5
11.07.21
Finală
Louis Wessels 2 4 7 7
Nick Hardt 1 6 5 65
10.07.21
Semifinală
Louis Wessels 2 6 3 6
Marko Tepavac 1 3 6 3
10.07.21
Semifinală
Nick Hardt 2 6 6
Ryan Nijboer 0 2 4
09.07.21
Sfert de finală
Marko Tepavac 2 7 6
Alvaro Lopez San Martin 0 5 3
09.07.21
Sfert de finală
Nick Hardt 2 6 7
Jonathan Mridha 0 4 62
09.07.21
Sfert de finală
Ryan Nijboer 2 4 6 6
Milan Welte 1 6 3 1
10.07.21
Sfert de finală
Louis Wessels 2 6 7
Henri Squire 0 3 5
08.07.21
a 2-a rundă
Jonathan Mridha 2 6 7
Marvin Netuschil 0 4 65
08.07.21
a 2-a rundă
Marko Tepavac 1 6 3
Max Wiskandt retragere 0 2 2
08.07.21
a 2-a rundă
Alvaro Lopez San Martin 2 2 6 6
Sidane Pontjodikromo 1 6 3 3
08.07.21
a 2-a rundă
Louis Wessels 2 6 6 6
Alexander Donski 1 4 75 4
08.07.21
a 2-a rundă
Nick Hardt 2 6 4 6
Aleksandre Metreveli 1 3 6 0
08.07.21
a 2-a rundă
Milan Welte 2 6 6
Neo Niedner 0 2 1
08.07.21
a 2-a rundă
Henri Squire 1 5
Arnaud Bovy retragere 0 3
08.07.21
a 2-a rundă
Ryan Nijboer 2 6 6
Tim Handel 0 3 4
06.07.21
1-a rundă
Jonathan Mridha 2 6 6
Wilson Leite 0 2 4
06.07.21
1-a rundă
Alvaro Lopez San Martin 2 6 6
Gauthier Onclin 0 3 3
06.07.21
1-a rundă
Alexander Donski 2 6 6
Jeremy Jahn 0 2 2
06.07.21
1-a rundă
Max Wiskandt 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 2 4
07.07.21
1-a rundă
Marvin Netuschil 2 6 6 6
Alejandro Gonzalez 1 78 4 1
07.07.21
1-a rundă
Marko Tepavac 1 6 3
Raphael Collignon retragere 0 1 1
07.07.21
1-a rundă
Aleksandre Metreveli 2 6 1 6
Guy Den Heijer 1 3 6 2
07.07.21
1-a rundă
Tim Handel 2 2 6 6
Dominik Recek 1 6 4 4
07.07.21
1-a rundă
Louis Wessels 2 6 6
Niklas Schell 0 3 4
07.07.21
1-a rundă
Nick Hardt 2 7 6 6
Ivan Nedelko 1 5 71 4
07.07.21
1-a rundă
Milan Welte 2 6 6
Daniel Cukierman 0 4 4
07.07.21
1-a rundă
Henri Squire 2 7 6
Christopher Heyman 0 5 3
07.07.21
1-a rundă
Sidane Pontjodikromo 2 6 7
Yannik Steinegger 0 0 69
07.07.21
1-a rundă
Ryan Nijboer 2 6 6
Yan Sabanin 0 0 3
07.07.21
1-a rundă
Arnaud Bovy 2 3 7 7
Maik Steiner 1 6 63 66
07.07.21
1-a rundă
Neo Niedner 1 2
Tobias Simon retragere 0 1
06.07.21
Calificare
Yan Sabanin 2 6 6
Patrick Zahraj 0 4 4
06.07.21
Calificare
Dominik Recek 2 6 6
Amaury Raynel 0 4 4
06.07.21
Calificare
Guy Den Heijer 2 6 7
Florian Broska 0 3 63
06.07.21
Calificare
Tim Handel 2 6 6
Aleksandre Bakshi 0 3 2
06.07.21
Calificare
Milan Welte 2 7 6
Raphael Collignon 0 64 3
06.07.21
Calificare
Sidane Pontjodikromo 2 6 7
Paul Woerner 0 3 5
06.07.21
Calificare
Yannik Steinegger 2 6 6 10
Andres Gabriel Ciurletti 1 1 74 3
06.07.21
Calificare
Maik Steiner 2 6 7 10
Christoph Negritu 1 75 5 8
05.07.21
1-a rundă de calif.
Yan Sabanin 2 7 6
Guy Den Ouden 0 64 4
05.07.21
1-a rundă de calif.
Christoph Negritu 2 7 7
Dax Donders 0 66 63
05.07.21
1-a rundă de calif.
Paul Woerner 2 6 5 10
Zura Tkemaladze 1 3 7 7
05.07.21
1-a rundă de calif.
Dominik Recek 2 6 6
Karlo Cubelic 0 4 2
05.07.21
1-a rundă de calif.
Aleksandre Bakshi 2 6 6
Mike Bezolt 0 0 0
05.07.21
1-a rundă de calif.
Guy Den Heijer 2 6 6 10
Maximilian Homberg 1 73 2 8
05.07.21
1-a rundă de calif.
Tim Handel 2 7 7
Deney Wassermann 0 610 69
05.07.21
1-a rundă de calif.
Andres Gabriel Ciurletti 2 7 7
Kirill Kivattsev 0 67 63
05.07.21
1-a rundă de calif.
Milan Welte 2 6 6
Christopher Patzanovsky 0 1 3
05.07.21
1-a rundă de calif.
Florian Broska 2 7 6
Guillaume Dermiens 0 5 4
05.07.21
1-a rundă de calif.
Patrick Zahraj 2 6 6
Daniel De Jonge 0 3 2
05.07.21
1-a rundă de calif.
Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Julian Peter 0 1 1
05.07.21
1-a rundă de calif.
Yannik Steinegger 2 1 6 11
Liam Gavrielides 1 6 3 9
05.07.21
1-a rundă de calif.
Maik Steiner 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 4 3
05.07.21
1-a rundă de calif.
Raphael Collignon 2 6 3 10
Jing Long Weng 1 2 6 8
05.07.21
1-a rundă de calif.
Amaury Raynel 2 7 6
Niels Visker 0 5 4
bărbaţi dublu Zgura Germany M25 Marburg seturi 1 2 3 4 5
10.07.21
Finală
Daniel De Jonge/Guy Den Ouden 2 2 6 11
Tim Handel/Yannik Steinegger 1 6 4 9
09.07.21
Semifinală
Tim Handel/Yannik Steinegger 2 6 2 10
Karlo Cubelic/Paul Woerner 1 4 6 7
10.07.21
Semifinală
Daniel De Jonge/Guy Den Ouden 2 6 5 10
Maik Steiner/Patrick Zahraj 1 3 7 1
08.07.21
Sfert de finală
Karlo Cubelic/Paul Woerner 2 6 6
Alejandro Gonzalez/Ryan Nijboer 0 2 3
08.07.21
Sfert de finală
Tim Handel/Yannik Steinegger 2 6 6
Niklas Schell/Constantin Schmitz 0 2 2
09.07.21
Sfert de finală
Daniel De Jonge/Guy Den Ouden 2 6 4 10
Aleksandre Metreveli/Marko Tepavac 1 1 6 4
09.07.21
Sfert de finală
Maik Steiner/Patrick Zahraj 2 3 6 10
Alexander Donski/Jonathan Mridha 1 6 3 8
07.07.21
1-a rundă
Daniel De Jonge/Guy Den Ouden 2 6 3 10
Dax Donders/Jing Long Weng 1 4 6 7
07.07.21
1-a rundă
Maik Steiner/Patrick Zahraj 2 6 6
Mike Bezolt/Maximilian Grenz 0 0 0
07.07.21
1-a rundă
Aleksandre Metreveli/Marko Tepavac 2 6 6
Aleksandre Bakshi/Zura Tkemaladze 0 2 0
07.07.21
1-a rundă
Karlo Cubelic/Paul Woerner 1 w/o
Niels Visker/Deney Wassermann 0
07.07.21
1-a rundă
Alejandro Gonzalez/Ryan Nijboer 2 6 6
George Botezan/Christopher Patzanovsky 0 3 1
07.07.21
1-a rundă
Tim Handel/Yannik Steinegger 2 6 7
Lennart Melzer/Marcel Marlon Sudzum 0 1 62
<