Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

femei simplu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
08:30
Finală
Jelena Ostapenko [1]  
Ekaterina Alexandrova [2]  
femei simplu Zgura Italy Parma seturi 1 2 3 4 5
11:30
Calificare
Anna Schmiedlova  
Alycia Parks  
11:30
Calificare
Simona Waltert  
Maria Lourdes Carle  
12:50
Calificare
Jule Niemeier  
Oksana Selekhmeteva  
12:50
Calificare
Erika Andreeva  
Rebeka Masarova  
14:00
Calificare
Reka-Luca Jani  
Gabriela Lee  
14:10
Calificare
Kateryna Baindl  
Irina Maria Bara  
femei simplu Indoor Hard Estonia Tallinn seturi 1 2 3 4 5
11:00
Calificare
Marina Bassols Ribera  
Jessika Ponchet  
11:00
Calificare
Eva Lys  
Viktoria Kuzmova  
12:10
Calificare
Viktorija Golubic  
Anna-Lena Friedsam  
12:10
Calificare
Daria Snigur  
Katie Boulter  
13:30
Calificare
Mirjam Bjorklund  
Ysaline Bonaventure  
13:30
Calificare
Linda Noskova  
Heather Watson  
femei simplu Hard Japan Tokyo seturi 1 2 3 4 5
07:00
Finală
Qinwen Zheng  
Liudmila Samsonova  
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
18:00
Finală
Salma Ewing [q]  
Maria Gabriela Rivera Corado [6]  
femei simplu Zgura Ecuador W15 Guayaquil seturi 1 2 3 4 5
19:00
Finală
Maria Herazo Gonzalez [1]  
Sofia Sewing [2]  
femei simplu Hard USA W15 Lubbock seturi 1 2 3 4 5
19:00
Finală
Carson Branstine [8]  
Liv Hovde [7]  
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:30
Finală
Nadine Keller [6]  
Yasmine Mansouri [3]  
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă de calif.
Sarah Adegoke  
Andjela Petrovic  
11:00
Finală
Elena Pridankina [7]  
Katarina Kuzmova [2]  
11:00
1-a rundă de calif.
Alessia Popescu  
Maria Vinokurova  
12:00
1-a rundă de calif.
Vibhasree Gowda  
Patricija Paukstyte  
femei simplu Hard Australia W25 Darwin seturi 1 2 3 4 5
10:30
Finală
Alexandra Bozovic [1]  
Talia Gibson [5]  
femei simplu Carpet Japan W25 Nanao seturi 1 2 3 4 5
04:00
1-a rundă de calif.
Michiyo Nakamura  
Nessa Pratt  
04:00
1-a rundă de calif.
Ayaka Ozeki  
Hayu Kinoshita  
04:00
1-a rundă de calif.
Shiho Shibata  
Natsumi Nakadate  
05:00
2-a rundă de calif.
Yuka Hosoki  
Suzuho Oshino  
05:00
2-a rundă de calif.
Natsumi Kawaguchi  
Michiru Furuya  
05:00
2-a rundă de calif.
Ikumi Yamazaki  
Sera Nishimoto  
femei simplu Zgura Slovenia W25 Otocec seturi 1 2 3 4 5
11:00
Finală
Paula Ormaechea [1]  
Miriam Bianca Bulgaru  
12:00
1-a rundă de calif.
Costanza Traversi  
Irina Balus  
12:00
1-a rundă de calif.
Laura Boehner  
Sandy Marti  
12:00
1-a rundă de calif.
Pia Lovric  
Panna Bartha  
12:00
1-a rundă de calif.
Meta Marenk  
Evialina Laskevich  
12:00
1-a rundă de calif.
Doroteja Petrovic  
Anna Gabric  
12:00
1-a rundă de calif.
Emina Lagarija  
Anja Wildgruber  
13:30
1-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu  
Lauryn John-Baptiste  
13:30
1-a rundă de calif.
Bojana Klincov  
Pia Marija Rebec  
13:30
1-a rundă de calif.
Noka Juric  
Michaela Laki  
13:30
1-a rundă de calif.
Veronika Bokor  
Karine Sarkisova  
13:30
1-a rundă de calif.
Suana Tucakovic  
Martina Marusinova  
14:00
1-a rundă de calif.
Petja Drame  
Katerina Tsygourova  
15:00
1-a rundă de calif.
Laura Svatikova  
Sofia Rocchetti  
15:00
1-a rundă de calif.
Zoziya Kardava  
Andjela Reljic  
15:00
1-a rundă de calif.
Eszter Meri  
Brina Sulin  
15:00
1-a rundă de calif.
Iva Sepa  
Ya-Yi Yang  
15:00
1-a rundă de calif.
Lucija Ciric Bagaric  
Martina Spigarelli  
15:30
1-a rundă de calif.
Julie Struplova  
Anamari Znuderl  
16:30
1-a rundă de calif.
Nastja Kolar  
Lana Stanisic  
16:30
1-a rundă de calif.
Noa Krznaric  
Julia Stamatova  
16:30
1-a rundă de calif.
Martina Zara  
Adriana Rajkovic  
16:30
1-a rundă de calif.
Anika Jaskova  
Manca Pislak  
16:30
1-a rundă de calif.
Ellie Logotheti  
Margarita Ignatjeva  
17:00
1-a rundă de calif.
Moni Potrc  
Sara Mikaca  
femei simplu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
11:00
Finală
Katharina Hobgarski [3]  
Camilla Rosatello [5]  
femei simplu Hard USA W60 Berkeley seturi 1 2 3 4 5
20:00
Finală
Madison Brengle [1]  
Yue Yuan [2]  
femei simplu Zgura Spain W60 San Sebastian seturi 1 2 3 4 5
12:30
1-a rundă de calif.
Leire De Ezcurra  
Nadiya Kolb  
12:30
1-a rundă de calif.
Maialen Idiakez  
Claudia Sofia Martinez Solis  
15:00
1-a rundă de calif.
Maryna Kolb  
Olivia Gram  
15:00
1-a rundă de calif.
Amandine Monnot  
Elizaveta Morozova  
16:30
1-a rundă de calif.
Lidia Moreno Arias  
Amira Ben Aissa  
16:30
1-a rundă de calif.
Alexandra Vasilyeva  
Chiara Girelli  
18:00
1-a rundă de calif.
Nahia Berecoechea  
Naroa Aranzabal  
19:30
1-a rundă de calif.
Marie Bannmeyer  
Lucia Llinares Domingo  
femei simplu Zgura Serbia W60 Vrnjacka Banja seturi 1 2 3 4 5
13:00
Finală
Nina Potocnik  
Aliona Bolsova  
femei dublu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
07:00
Finală
Asia Muhammad/Sabrina Santamaria [1]  
Kristina Mladenovic/Yanina Wickmayer [SR]  
femei dublu Hard Japan Tokyo seturi 1 2 3 4 5
08:30
Finală
Nicole Melichar/Ellen Perez [4]  
Gabriela Dabrowski/Giuliana Olmos [2]  
femei dublu Hard USA W60 Berkeley seturi 1 2 3 4 5
03:00
Semifinală
Ashlyn Krueger/Robin Montgomery  
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa  
<