Cluj-Napoca 2023 scoruri live, rezultate live

Transylvania Open - Cluj-Napoca live, $259K

femei simplu Indoor Hard Romania Cluj-Napoca seturi 1 2 3 4 5
22.10.23
Finală
Tamara Korpatsch 2 6 6
Elena Gabriela Ruse 0 3 4
21.10.23
Semifinală
Tamara Korpatsch 2 6 6
Eva Lys 0 4 3
21.10.23
Semifinală
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Rebeka Masarova 0 1 4
20.10.23
Sfert de finală
Tamara Korpatsch 2 3 6 6
Daria Snigur 1 6 2 4
20.10.23
Sfert de finală
Elena Gabriela Ruse 2 6 0 6
Emiliana Arango 1 1 6 1
20.10.23
Sfert de finală
Rebeka Masarova 2 3 7 6
Ana Bogdan 1 6 64 3
20.10.23
Sfert de finală
Eva Lys 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 2 2
18.10.23
a 2-a rundă
Rebeka Masarova 2 3 7 6
Miriam Bianca Bulgaru 1 6 68 0
18.10.23
a 2-a rundă
Daria Snigur 2 6 1 6
Anna-Lena Friedsam 1 0 6 4
18.10.23
a 2-a rundă
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 2 6
Patricia Maria Tig 1 2 6 3
19.10.23
a 2-a rundă
Ana Bogdan 2 4 7 7
Nikola Bartunkova 1 6 65 5
19.10.23
a 2-a rundă
Tamara Korpatsch 2 2 6 7
Jodie Anna Burrage 1 6 2 65
19.10.23
a 2-a rundă
Elena Gabriela Ruse 2 7 6
Anna Bondar 0 64 2
19.10.23
a 2-a rundă
Emiliana Arango 2 6 6
Jil Teichmann 0 3 3
19.10.23
a 2-a rundă
Eva Lys 2 2 7 6
Jaqueline Cristian 1 6 5 2
16.10.23
1-a rundă
Patricia Maria Tig 2 6 6 6
Martha Matoula 1 4 75 3
16.10.23
1-a rundă
Rebeka Masarova 2 6 6
Noma Akugue Noha 0 4 0
16.10.23
1-a rundă
Miriam Bianca Bulgaru 2 7 6
Ipek Oz 0 5 3
16.10.23
1-a rundă
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Ankita Raina 0 0 2
16.10.23
1-a rundă
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 1 6
Kateryna Baindl 1 3 6 1
16.10.23
1-a rundă
Nikola Bartunkova 2 7 6
Dayana Yastremska 0 5 4
17.10.23
1-a rundă
Ana Bogdan 2 6 6
Viktoriya Tomova 0 4 1
17.10.23
1-a rundă
Anna-Lena Friedsam 2 6 6
Ylona-Georgiana Ghioroaie 0 1 1
17.10.23
1-a rundă
Tamara Korpatsch 2 6 2 6
Leolia Jeanjean 1 4 6 3
17.10.23
1-a rundă
Elena Gabriela Ruse 2 6 1 6
Alycia Parks 1 2 6 4
17.10.23
1-a rundă
Anna Bondar 2 5 6 6
Anastasiya Soboleva 1 7 2 3
17.10.23
1-a rundă
Emiliana Arango 2 6 7
Jessika Ponchet 0 3 64
17.10.23
1-a rundă
Eva Lys 2 6 6
Sorana Cirstea 0 3 3
17.10.23
1-a rundă
Daria Snigur 2 6 6
Greetje Minnen 0 3 2
18.10.23
1-a rundă
Jil Teichmann 2 6 7
Yanina Wickmayer 0 4 66
18.10.23
1-a rundă
Jaqueline Cristian 2 6 6
Celine Naef 0 4 4
15.10.23
Calificare
Martha Matoula 2 7 4 7
Ipek Oz 1 67 6 5
15.10.23
Calificare
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 1 2
15.10.23
Calificare
Ekaterina Makarova (1996) 2 7 7
Susan Bandecchi 0 5 5
15.10.23
Calificare
Anastasiya Soboleva 1 6 2
Vivian Heisen retragere 0 2 1
14.10.23
1-a rundă de calif.
Vivian Heisen 2 6 6
Dalila Jakupovic 0 4 1
14.10.23
1-a rundă de calif.
Valeriya Strakhova 2 6 6
Ilinca Dalina Amariei 0 2 2
14.10.23
1-a rundă de calif.
Susan Bandecchi 2 6 4 7
Valentini Grammatikopoulou 1 3 6 5
14.10.23
1-a rundă de calif.
Martha Matoula 2 6 6 6
Mara Gae 1 2 75 2
14.10.23
1-a rundă de calif.
Ipek Oz 2 6 6
Quinn Gleason 0 4 2
14.10.23
1-a rundă de calif.
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Briana Szabo 0 3 3
14.10.23
1-a rundă de calif.
Anastasiya Soboleva 2 6 2 6
Maria Sara Popa 1 2 6 4
femei dublu Indoor Hard Romania Cluj-Napoca seturi 1 2 3 4 5
22.10.23
Finală
Jodie Anna Burrage/Jil Teichmann 2 6 6
Leolia Jeanjean/Valeriya Strakhova 0 1 4
20.10.23
Semifinală
Leolia Jeanjean/Valeriya Strakhova 2 2 7 11
Anna-Lena Friedsam/Monica Niculescu 1 6 66 9
21.10.23
Semifinală
Jodie Anna Burrage/Jil Teichmann 2 6 5 10
Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva 1 3 7 4
18.10.23
Sfert de finală
Anna-Lena Friedsam/Monica Niculescu 2 6 6
Irina Maria Bara/Jaqueline Cristian 0 4 1
19.10.23
Sfert de finală
Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva 2 6 6
Greetje Minnen/Yanina Wickmayer 0 1 2
19.10.23
Sfert de finală
Leolia Jeanjean/Valeriya Strakhova 2 7 7
Anna Bondar/Kimberley Zimmermann 0 61 5
20.10.23
Sfert de finală
Jodie Anna Burrage/Jil Teichmann 2 6 6
Alycia Parks/Elena Gabriela Ruse 0 3 4
16.10.23
1-a rundă
Anna-Lena Friedsam/Monica Niculescu 2 6 3 10
Ali Collins/Andrea Gamiz 1 2 6 5
16.10.23
1-a rundă
Irina Maria Bara/Jaqueline Cristian 2 6 7 10
Mara Gae/Viktoriya Tomova 1 73 65 4
16.10.23
1-a rundă
Leolia Jeanjean/Valeriya Strakhova 2 6 6
Valentini Grammatikopoulou/Elixane Lechemia 0 2 2
16.10.23
1-a rundă
Alycia Parks/Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Ilinca Dalina Amariei/Briana Szabo 0 1 2
17.10.23
1-a rundă
Greetje Minnen/Yanina Wickmayer 2 6 6 10
Alicia Barnett/Olivia Nicholls 1 74 2 8
17.10.23
1-a rundă
Jodie Anna Burrage/Jil Teichmann 2 7 4 11
Vivian Heisen/Ankita Raina 1 64 6 9
18.10.23
1-a rundă
Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva 2 4 7 10
Maia Lumsden/Jessika Ponchet 1 6 61 5
18.10.23
1-a rundă
Anna Bondar/Kimberley Zimmermann 2 6 7
Ylona-Georgiana Ghioroaie/Patricia Maria Tig 0 4 5
<