W15 Kranjska Gora 2023 scoruri live, rezultate live

W15 Kranjska Gora live, $15K

femei simplu Zgura Slovenia W15 Kranjska Gora seturi 1 2 3 4 5
18.06.23
Finală
Anca Alexia Todoni 2 6 6
Paula Cembranos 0 1 2
17.06.23
Semifinală
Anca Alexia Todoni 2 6 6
Katerina Tsygourova 0 1 0
17.06.23
Semifinală
Paula Cembranos 1 7 4
Ziva Falkner retragere 0 5 4
16.06.23
Sfert de finală
Katerina Tsygourova 2 6 7
Melania Delai 0 3 5
16.06.23
Sfert de finală
Ziva Falkner 2 7 6
Fabienne Gettwart 0 5 2
16.06.23
Sfert de finală
Anca Alexia Todoni 2 6 6
Anna Zyryanova 0 0 1
16.06.23
Sfert de finală
Paula Cembranos 2 1 6 6
Ana Lanisek 1 6 4 2
15.06.23
a 2-a rundă
Katerina Tsygourova 2 6 6
Nina Vargova 0 2 4
15.06.23
a 2-a rundă
Melania Delai 2 6 6
Barbara Dessolis 0 3 4
15.06.23
a 2-a rundă
Ziva Falkner 2 6 6
Sylvie Zund 0 1 2
15.06.23
a 2-a rundă
Fabienne Gettwart 2 6 4 6
Silvia Njiric 1 2 6 3
15.06.23
a 2-a rundă
Anca Alexia Todoni 2 6 6
Camilla Zanolini 0 3 1
15.06.23
a 2-a rundă
Anna Zyryanova 2 6 6
Costanza Traversi 0 2 4
15.06.23
a 2-a rundă
Paula Cembranos 2 6 6
Francesca Gandolfi 0 2 1
15.06.23
a 2-a rundă
Ana Lanisek 2 6 6
Ela Plosnik 0 4 4
13.06.23
1-a rundă
Fabienne Gettwart 2 6 6
Lara Smejkal 0 4 3
13.06.23
1-a rundă
Anca Alexia Todoni 2 6 6
Karolina Vlckova 0 3 1
13.06.23
1-a rundă
Nina Vargova 2 7 6
Lara Schmidt 0 5 3
13.06.23
1-a rundă
Anna Zyryanova 2 7 5 6
Malwina Rowinska 1 65 7 3
13.06.23
1-a rundă
Francesca Gandolfi 2 3 6 6
Giorgia Pinto 1 6 2 4
13.06.23
1-a rundă
Ana Lanisek 2 3 6 6
Andrea Obradovic 1 6 4 4
14.06.23
1-a rundă
Silvia Njiric 2 7 6
Kateryna Lazarenko 0 61 2
14.06.23
1-a rundă
Katerina Tsygourova 2 6 6
Jessica Bertoldo 0 3 1
14.06.23
1-a rundă
Costanza Traversi 2 7 6
Gloria Ceschi 0 63 1
14.06.23
1-a rundă
Barbara Dessolis 2 6 6
Marcella Dessolis 0 0 4
14.06.23
1-a rundă
Melania Delai 1 6
Margarita Ignatjeva retragere 0 2
14.06.23
1-a rundă
Ziva Falkner 2 6 7
Sabina Dadaciu 0 2 5
14.06.23
1-a rundă
Camilla Zanolini 2 6 6
Noka Juric 0 3 3
14.06.23
1-a rundă
Sylvie Zund 2 6 6
Stella Jurina 0 0 1
14.06.23
1-a rundă
Paula Cembranos 1 6 3
Anna Ozerova retragere 0 2 1
14.06.23
1-a rundă
Ela Plosnik 2 6 6
Ana Prso 0 1 1
13.06.23
Calificare
Sabina Dadaciu 2 6 6
Stefana Lazar 0 0 4
13.06.23
Calificare
Margarita Ignatjeva 2 6 6
Marija Semenistaja 0 0 4
13.06.23
Calificare
Camilla Zanolini 2 6 6
Nicole Gadient 0 1 1
13.06.23
Calificare
Sylvie Zund 2 6 6
Benedetta Ortenzi 0 0 1
13.06.23
Calificare
Stella Jurina 2 6 1 11
Ingrid Vojcinakova 1 3 6 9
13.06.23
Calificare
Ana Prso 2 6 6
Nicol Benesova 0 0 2
13.06.23
Calificare
Paula Cembranos 2 6 6
Costanza Traversi 0 2 3
13.06.23
Calificare
Marcella Dessolis 2 6 7
Ayline Esina Samardzic 0 3 5
12.06.23
1-a rundă de calif.
Ingrid Vojcinakova 2 7 6
Alja Senica 0 64 0
12.06.23
1-a rundă de calif.
Nicole Gadient 2 3 6 10
Meta Marenk 1 6 4 6
12.06.23
1-a rundă de calif.
Costanza Traversi 2 6 6
Zuzana Sopkova 0 1 1
12.06.23
1-a rundă de calif.
Sabina Dadaciu 2 6 6
Barbora Palcatova 0 0 1
12.06.23
1-a rundă de calif.
Ayline Esina Samardzic 2 7 6
Katarina Sopkova 0 61 4
12.06.23
1-a rundă de calif.
Stefana Lazar 2 2 7 10
Mia Mayerova 1 6 5 3
12.06.23
1-a rundă de calif.
Margarita Ignatjeva 2 6 6
Adela Moravcova 0 1 4
12.06.23
1-a rundă de calif.
Camilla Zanolini 2 6 6
Karin Dirnbek 0 1 0
12.06.23
1-a rundă de calif.
Benedetta Ortenzi 2 6 6
Kaja Najzer 0 2 3
12.06.23
1-a rundă de calif.
Sylvie Zund 2 6 6
Hana Becirovic Novak 0 2 1
12.06.23
1-a rundă de calif.
Marija Semenistaja 2 6 3 10
Liisa Varul 1 1 6 6
12.06.23
1-a rundă de calif.
Stella Jurina 2 6 6
Caterina Odorizzi 0 2 4
12.06.23
1-a rundă de calif.
Nicol Benesova 2 2 6 10
Anamari Znuderl 1 6 4 7
12.06.23
1-a rundă de calif.
Ana Prso 2 7 7
Linda Salvi 0 5 63
12.06.23
1-a rundă de calif.
Paula Cembranos 2 6 6
Tasha Cacciato 0 2 2
12.06.23
1-a rundă de calif.
Marcella Dessolis 2 6 2 10
Anali Kocevar 1 2 6 4
femei dublu Zgura Slovenia W15 Kranjska Gora seturi 1 2 3 4 5
17.06.23
Finală
Anca Alexia Todoni/Katerina Tsygourova 2 6 6
Paula Cembranos/Liisa Varul 0 1 0
16.06.23
Semifinală
Paula Cembranos/Liisa Varul 1 w/o
Ziva Falkner/Karolina Vlckova 0
16.06.23
Semifinală
Anca Alexia Todoni/Katerina Tsygourova 2 6 6
Malwina Rowinska/Nina Vargova 0 4 3
15.06.23
Sfert de finală
Ziva Falkner/Karolina Vlckova 2 7 6
Melania Delai/Francesca Gandolfi 0 5 1
15.06.23
Sfert de finală
Anca Alexia Todoni/Katerina Tsygourova 2 6 6
Stefana Lazar/Ingrid Vojcinakova 0 2 1
16.06.23
Sfert de finală
Paula Cembranos/Liisa Varul 2 6 6
Ela Plosnik/Anamari Znuderl 0 1 2
16.06.23
Sfert de finală
Malwina Rowinska/Nina Vargova 2 2 6 10
Barbara Dessolis/Marcella Dessolis 1 6 0 5
14.06.23
1-a rundă
Melania Delai/Francesca Gandolfi 2 2 6 10
Gloria Ceschi/Costanza Traversi 1 6 2 5
14.06.23
1-a rundă
Anca Alexia Todoni/Katerina Tsygourova 1 w/o
Margarita Ignatjeva/Anna Ozerova 0
15.06.23
1-a rundă
Barbara Dessolis/Marcella Dessolis 2 6 6
Ana Lanisek/Meta Marenk 0 2 1
15.06.23
1-a rundă
Ela Plosnik/Anamari Znuderl 2 6 6
Jessica Bertoldo/Linda Salvi 0 4 3
15.06.23
1-a rundă
Malwina Rowinska/Nina Vargova 2 6 6
Fabienne Gettwart/Giorgia Pinto 0 4 1
<