W15 Sharm ElSheikh 2023 scoruri live, rezultate live

W15 Sharm ElSheikh live, $15K

femei simplu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
03.12.23
Finală
Weronika Ewald 2 7 6 6
Maria Golovina 1 5 75 1
02.12.23
Semifinală
Weronika Ewald 2 6 6
Mariia Tkacheva 0 1 3
02.12.23
Semifinală
Maria Golovina 2 6 6
Yasmin Ezzat 0 1 3
01.12.23
Sfert de finală
Yasmin Ezzat 2 6 6
Yuliya Perapekhina 0 4 4
01.12.23
Sfert de finală
Mariia Tkacheva 2 6 6
Evgeniya Burdina 0 3 1
01.12.23
Sfert de finală
Weronika Ewald 2 6 6
Olivia Bergler 0 2 1
01.12.23
Sfert de finală
Maria Golovina 2 6 6
Maya Drozd 0 3 2
30.11.23
a 2-a rundă
Evgeniya Burdina 2 6 6
Yujin Kim 0 2 1
30.11.23
a 2-a rundă
Yasmin Ezzat 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 1 4
30.11.23
a 2-a rundă
Mariia Tkacheva 2 6 6
Lilli Tagger 0 2 3
30.11.23
a 2-a rundă
Weronika Ewald 2 6 6
Sarah Melany Fajmonova 0 4 2
30.11.23
a 2-a rundă
Maya Drozd 2 6 4 7
Astrid Cirotte 1 1 6 65
30.11.23
a 2-a rundă
Maria Golovina 2 6 6
Aglaya Fedorova 0 3 4
30.11.23
a 2-a rundă
Olivia Bergler 2 6 4 6
Lorena Schaedel 1 0 6 3
30.11.23
a 2-a rundă
Yuliya Perapekhina 2 6 3 6
Cara Maria Mester 1 2 6 2
29.11.23
1-a rundă
Magdalena Stoilkovska 2 6 5 7
Nina Rudiukova 1 3 7 65
29.11.23
1-a rundă
Evgeniya Burdina 2 2 6 6
Izabela Heinzova 1 6 4 3
29.11.23
1-a rundă
Yasmin Ezzat 2 6 6
On Yu Choi 0 1 1
29.11.23
1-a rundă
Mariia Tkacheva 2 6 6
Fang An Lin 0 2 4
29.11.23
1-a rundă
Astrid Cirotte 2 7 6
Sofya Gapankova 0 5 2
29.11.23
1-a rundă
Aglaya Fedorova 2 3 6 6
Yu Shan 1 6 4 3
29.11.23
1-a rundă
Lilli Tagger 2 6 6
Zuzanna Pawlikowska 0 3 3
29.11.23
1-a rundă
Cara Maria Mester 2 6 7
Teja Tirunelveli 0 3 65
29.11.23
1-a rundă
Weronika Ewald 2 6 7
Mariam Atia 0 3 61
29.11.23
1-a rundă
Maya Drozd 2 6 1 6
Alisa Kummel 1 4 6 4
29.11.23
1-a rundă
Lorena Schaedel 2 4 6 6
Yasmine Wagner 1 6 0 0
29.11.23
1-a rundă
Maria Golovina 2 6 6
Maddalena Giordano 0 3 3
29.11.23
1-a rundă
Olivia Bergler 2 2 6 6
Aleksandra Pospelova 1 6 2 1
29.11.23
1-a rundă
Yujin Kim 2 6 6
Alicja Formella 0 4 2
29.11.23
1-a rundă
Sarah Melany Fajmonova 2 7 6
Yara Alhogbani 0 5 3
29.11.23
1-a rundă
Yuliya Perapekhina 2 4 7 6
Victoria Mikhaylova 1 6 5 4
28.11.23
Calificare
Yasmine Wagner 2 6 7
Anastasija Radojevic 0 4 5
28.11.23
Calificare
Izabela Heinzova 1 w/o
Ju-Yun Jeng 0
28.11.23
Calificare
On Yu Choi 2 7 6
Kseniia Piskareva 0 62 2
28.11.23
Calificare
Mariam Atia 2 6 6
Danique Havermans 0 2 3
28.11.23
Calificare
Lilli Tagger 2 6 6
Chanel Janssen 0 3 2
28.11.23
Calificare
Lorena Schaedel 2 6 4 10
Hania Abouelsaad 1 2 6 8
28.11.23
Calificare
Maria Golovina 2 6 6
Julia Khramtsova 0 4 4
28.11.23
Calificare
Sofya Gapankova 2 6 6
Diana Yakovleva 0 3 4
27.11.23
2-a rundă de calif.
Chanel Janssen 2 6 6
Elizabeth Danailova 0 3 2
27.11.23
2-a rundă de calif.
Yasmine Wagner 2 6 6
Ekaterina Grom 0 1 0
27.11.23
2-a rundă de calif.
Hania Abouelsaad 2 6 6
Christine Gouws 0 4 2
27.11.23
2-a rundă de calif.
Izabela Heinzova 2 6 6
Alexandra Vasilyeva 0 3 1
27.11.23
2-a rundă de calif.
Anastasija Radojevic 2 7 7
Maria Mikhailova 0 64 61
27.11.23
2-a rundă de calif.
Danique Havermans 2 6 6
Lena Arafa 0 0 0
27.11.23
2-a rundă de calif.
On Yu Choi 2 6 6
Nikol Mishieva 0 2 2
27.11.23
2-a rundă de calif.
Mariam Atia 2 6 6
Anamaria Kurtsikashvili 0 1 1
27.11.23
2-a rundă de calif.
Lilli Tagger 2 6 6
Anastasiia Aralova 0 4 3
27.11.23
2-a rundă de calif.
Maria Golovina 2 6 6
Ellie Blackford 0 1 2
27.11.23
2-a rundă de calif.
Kseniia Piskareva 2 6 6
Daria Bochkova 0 0 0
27.11.23
2-a rundă de calif.
Julia Khramtsova 2 6 6
Luisa Hrda 0 4 3
27.11.23
2-a rundă de calif.
Ju-Yun Jeng 2 6 2 11
Veronika Udina 1 1 6 9
27.11.23
2-a rundă de calif.
Diana Yakovleva 2 7 3 10
Olga Danilova 1 65 6 8
27.11.23
2-a rundă de calif.
Sofya Gapankova 2 6 6
Nicol Benesova 0 4 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Elizabeth Danailova 2 6 6
Ekaterina Makarova (2001) 0 1 3
26.11.23
1-a rundă de calif.
Hania Abouelsaad 2 6 6
Mariella Gelbke 0 2 1
26.11.23
1-a rundă de calif.
Alexandra Vasilyeva 2 6 6
Lara Charles 0 1 0
26.11.23
1-a rundă de calif.
Anastasija Radojevic 2 6 6
Susanna Giovanardi 0 4 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
On Yu Choi 2 6 6
Alisa Yakimakho 0 1 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Mariam Atia 2 6 6
Sanne Schalekamp 0 2 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Ellie Blackford 1 6 1
Giulia Alessia Monteleone retragere 0 1 0
26.11.23
1-a rundă de calif.
Anastasiia Aralova 2 6 6
Ekaterina Suvorova 0 3 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Veronika Udina 2 7 6
Polina Bolotova 0 62 1
26.11.23
1-a rundă de calif.
Lorena Schaedel 2 6 6
Ksenia Meshcheryakova 0 4 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Julia Khramtsova 2 6 6
Alexandra Guzieva 0 1 2
26.11.23
1-a rundă de calif.
Ekaterina Grom 2 6 6
Nora Mitrea Gerocz 0 4 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Sofya Gapankova 2 3 6 11
Iliia Dashkevich 1 6 2 9
26.11.23
1-a rundă de calif.
Daria Bochkova 2 4 7 10
Mia Mayerova 1 6 66 4
26.11.23
1-a rundă de calif.
Lena Arafa 2 2 6 12
Elizaveta Khruleva 1 6 2 10
26.11.23
1-a rundă de calif.
Olga Danilova 2 6 6
Elizaveta Gurianova 0 4 1
femei dublu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
02.12.23
Finală
Yujin Kim/Fang An Lin 2 6 7
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 0 4 65
01.12.23
Semifinală
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 2 6 6
Maddalena Giordano/Izabela Heinzova 0 3 3
01.12.23
Semifinală
Yujin Kim/Fang An Lin 2 3 7 10
Victoria Mikhaylova/Aleksandra Pospelova 1 6 5 2
30.11.23
Sfert de finală
Victoria Mikhaylova/Aleksandra Pospelova 2 6 6
Luisa Hrda/Yasmine Wagner 0 2 4
30.11.23
Sfert de finală
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 2 6 6
Elizabeth Danailova/Yu Shan 0 2 1
30.11.23
Sfert de finală
Maddalena Giordano/Izabela Heinzova 2 7 6
Sofya Gapankova/Kseniia Piskareva 0 64 4
30.11.23
Sfert de finală
Yujin Kim/Fang An Lin 2 6 6
Mariam Atia/Olivia Bergler 0 4 1
28.11.23
1-a rundă
Victoria Mikhaylova/Aleksandra Pospelova 2 6 7
Weronika Ewald/Magdalena Stoilkovska 0 4 63
28.11.23
1-a rundă
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 2 6 4 10
Evgeniya Burdina/Nina Rudiukova 1 3 6 0
28.11.23
1-a rundă
Luisa Hrda/Yasmine Wagner 2 6 6
Nora Mitrea Gerocz/Jael Molongo 0 2 1
28.11.23
1-a rundă
Maddalena Giordano/Izabela Heinzova 2 1 6 10
Yasmin Ezzat/Aglaya Fedorova 1 6 3 7
28.11.23
1-a rundă
Sofya Gapankova/Kseniia Piskareva 2 6 2 10
Maya Drozd/Alicja Formella 1 4 6 2
28.11.23
1-a rundă
Elizabeth Danailova/Yu Shan 2 7 7
Cara Maria Mester/Zuzanna Pawlikowska 0 63 63
28.11.23
1-a rundă
Mariam Atia/Olivia Bergler 2 6 6
Chanel Janssen/Maria Mikhailova 0 2 3
28.11.23
1-a rundă
Yujin Kim/Fang An Lin 2 5 6 10
Astrid Cirotte/Teja Tirunelveli 1 7 1 8
<