W15 Yeongwol 2022 scoruri live, rezultate live

W15 Yeongwol live, $15K

femei simplu Hard Republic of Korea W15 Yeongwol seturi 1 2 3 4 5
04.09.22
Finală
Sunam Jeong 2 6 6
Clara Vlasselaer 0 4 1
03.09.22
Semifinală
Sunam Jeong 2 6 6
So-Ra Lee 0 0 0
03.09.22
Semifinală
Clara Vlasselaer 2 7 3 6
Dabin Kim 1 65 6 2
02.09.22
Sfert de finală
So-Ra Lee 2 6 7
Dami Lee 0 1 5
02.09.22
Sfert de finală
Dabin Kim 2 3 6 6
Yidi Yang 1 6 3 4
02.09.22
Sfert de finală
Sunam Jeong 2 6 6
Junri Namigata 0 2 2
02.09.22
Sfert de finală
Clara Vlasselaer 2 6 6
Punnin Kovapitukted 0 3 1
01.09.22
a 2-a rundă
Junri Namigata 2 6 6
Da Hye Kim 0 2 2
01.09.22
a 2-a rundă
So-Ra Lee 2 4 6 7
Talia Gibson 1 6 4 5
01.09.22
a 2-a rundă
Dabin Kim 2 3 7 6
Riko Sawayanagi 1 6 5 4
01.09.22
a 2-a rundă
Sunam Jeong 2 6 6
Dayeon Back 0 2 0
01.09.22
a 2-a rundă
Dami Lee 2 4 6 6
Kaylah Mcphee 1 6 4 1
01.09.22
a 2-a rundă
Yidi Yang 2 6 6
Su Jin Kim 0 1 2
01.09.22
a 2-a rundă
Punnin Kovapitukted 2 2 6 6
Boyoung Jeong 1 6 3 2
01.09.22
a 2-a rundă
Clara Vlasselaer 2 6 7
Eunhye Lee 0 2 65
30.08.22
1-a rundă
Riko Sawayanagi 2 6 6
Haram Kim 0 0 2
30.08.22
1-a rundă
Dabin Kim 2 7 6
Cherry Kim 0 5 2
30.08.22
1-a rundă
Eunhye Lee 2 6 6
Chisa Hosonuma 0 2 3
30.08.22
1-a rundă
Punnin Kovapitukted 2 6 6
Yugyeong Oh 0 3 3
30.08.22
1-a rundă
Dayeon Back 2 6 6
Natsuho Arakawa 0 0 3
30.08.22
1-a rundă
Boyoung Jeong 2 6 4 6
Han Hyeongju 1 1 6 1
30.08.22
1-a rundă
Clara Vlasselaer 2 6 6
Minseo Kim (2004) 0 0 1
30.08.22
1-a rundă
Su Jin Kim 2 6 6 6
Seo Hyeon Jang 1 75 0 4
31.08.22
1-a rundă
Junri Namigata 2 6 6
Eunchae Kim 0 2 2
31.08.22
1-a rundă
So-Ra Lee 2 7 2 7
Ha Yoon Son 1 67 6 62
31.08.22
1-a rundă
Da Hye Kim 2 4 7 6
Arisha Ladhani 1 6 64 3
31.08.22
1-a rundă
Sunam Jeong 2 6 6
Ramu Ueda 0 1 1
31.08.22
1-a rundă
Kaylah Mcphee 2 6 4 6
Risa Ushijima 1 4 6 3
31.08.22
1-a rundă
Dami Lee 2 0 6 6
Hwiwon Wi 1 6 3 4
31.08.22
1-a rundă
Yidi Yang 2 6 6
Eunji Lim 0 2 2
31.08.22
1-a rundă
Talia Gibson 2 6 6
Subin Park 0 0 0
29.08.22
Calificare
Da Hye Kim 2 4 6 10
Gio Jang 1 6 2 8
29.08.22
Calificare
Arisha Ladhani 2 6 6
Eunji Lee (2001) 0 1 4
29.08.22
Calificare
Eunji Lim 2 6 6
Na Hyun Kang 0 2 3
29.08.22
Calificare
Dami Lee 2 6 6
Sumin Kim 0 0 3
29.08.22
Calificare
Subin Park 2 1 6 10
Cherry Kim 1 6 4 3
29.08.22
Calificare
Haram Kim 2 3 6 10
Jeong Moon 1 6 4 7
29.08.22
Calificare
Eunchae Kim 2 6 6
Yujin Ahn 0 4 3
29.08.22
Calificare
Minseo Kim (2004) 2 6 7
Sun Min Ha 0 3 5
28.08.22
2-a rundă de calif.
Da Hye Kim 2 6 6
Eunseo Kim 0 4 1
28.08.22
2-a rundă de calif.
Arisha Ladhani 2 6 6
Honami Sodeyama 0 3 0
28.08.22
2-a rundă de calif.
Eunji Lim 2 6 6
Soo Ha Jang 0 3 3
28.08.22
2-a rundă de calif.
Yujin Ahn 2 4 6 10
Youna Kim 1 6 4 6
28.08.22
2-a rundă de calif.
Dami Lee 2 7 6
Yeong Won Jeong 0 65 2
28.08.22
2-a rundă de calif.
Subin Park 2 6 6
Akari Inoue 0 3 3
28.08.22
2-a rundă de calif.
Cherry Kim 2 6 6
Juae Shin 0 1 3
28.08.22
2-a rundă de calif.
Eunji Lee (2001) 2 6 6
Dainhee Kim 0 4 0
28.08.22
2-a rundă de calif.
Sumin Kim 2 7 6
Heewon Kil 0 5 1
28.08.22
2-a rundă de calif.
Jeong Moon 2 6 7
Heerae Im 0 2 5
28.08.22
2-a rundă de calif.
Na Hyun Kang 2 7 3 10
Da Ye Kim 1 67 6 8
28.08.22
2-a rundă de calif.
Gio Jang 2 6 6
Maria-Sheba Mukama 0 0 1
28.08.22
2-a rundă de calif.
Sun Min Ha 2 6 6
Sinhee Kim 0 2 3
28.08.22
2-a rundă de calif.
Haram Kim 2 6 6
Elicia Kim 0 3 3
28.08.22
2-a rundă de calif.
Eunchae Kim 2 6 4 10
Heejin Han 1 3 6 8
28.08.22
2-a rundă de calif.
Minseo Kim (2004) 2 6 7
Gyeong Seo Lee 0 2 5
28.08.22
1-a rundă de calif.
Sinhee Kim 2 6 6
Yelin Kim 0 4 2
28.08.22
1-a rundă de calif.
Dami Lee 2 6 6
Sebin Eom 0 3 2
28.08.22
1-a rundă de calif.
Honami Sodeyama 2 7 6
Gaeun Lee 0 62 3
28.08.22
1-a rundă de calif.
Eunseo Kim 2 6 6
A Young Jang 0 2 2
28.08.22
1-a rundă de calif.
Heejin Han 2 6 6
Dawon Chung 0 0 0
28.08.22
1-a rundă de calif.
Youna Kim 2 6 6 11
On Yu Choi 1 3 78 9
28.08.22
1-a rundă de calif.
Jeong Moon 2 6 4 10
Hyeran Yun 1 4 6 5
28.08.22
1-a rundă de calif.
Elicia Kim 2 7 6
Eun Se Jang 0 64 0
28.08.22
1-a rundă de calif.
Soo Ha Jang 2 6 6
Jooyeon Jeong 0 3 1
28.08.22
1-a rundă de calif.
Minseo Kim (2004) 2 6 6
Sol Hee Sim 0 4 0
28.08.22
1-a rundă de calif.
Juae Shin 2 6 7
Gyung Eun Song 0 4 5
femei dublu Hard Republic of Korea W15 Yeongwol seturi 1 2 3 4 5
03.09.22
Finală
Dayeon Back/Eunhye Lee 2 7 3 13
Junri Namigata/Riko Sawayanagi 1 5 6 11
02.09.22
Semifinală
Junri Namigata/Riko Sawayanagi 2 6 6
Natsuho Arakawa/Miho Kuramochi 0 4 2
02.09.22
Semifinală
Dayeon Back/Eunhye Lee 2 7 1 10
Eunchae Kim/Hwiwon Wi 1 5 6 7
01.09.22
Sfert de finală
Junri Namigata/Riko Sawayanagi 2 6 6
Heewon Kil/Gaeun Lee 0 2 3
01.09.22
Sfert de finală
Dayeon Back/Eunhye Lee 1 w/o
Boyoung Jeong/Dainhee Kim 0
01.09.22
Sfert de finală
Eunchae Kim/Hwiwon Wi 2 4 6 10
Sunam Jeong/So-Ra Lee 1 6 4 8
01.09.22
Sfert de finală
Natsuho Arakawa/Miho Kuramochi 2 6 5 12
Han Hyeongju/Cherry Kim 1 2 7 10
30.08.22
1-a rundă
Sunam Jeong/So-Ra Lee 2 7 7
Punnin Kovapitukted/Yidi Yang 0 63 62
30.08.22
1-a rundă
Eunchae Kim/Hwiwon Wi 2 6 6
Dami Lee/Eunji Lee (2001) 0 1 3
30.08.22
1-a rundă
Heewon Kil/Gaeun Lee 2 6 6 12
Eun Se Jang/Na Hyun Kang 1 74 2 10
30.08.22
1-a rundă
Han Hyeongju/Cherry Kim 2 6 6
Yujin Ahn/Eunji Lim 0 4 0
31.08.22
1-a rundă
Junri Namigata/Riko Sawayanagi 2 6 7
Sinhee Kim/Yugyeong Oh 0 4 61
31.08.22
1-a rundă
Dayeon Back/Eunhye Lee 2 7 6
Gio Jang/Da Hye Kim 0 5 2
31.08.22
1-a rundă
Boyoung Jeong/Dainhee Kim 2 6 6 10
Ramu Ueda/Risa Ushijima 1 4 75 5
31.08.22
1-a rundă
Natsuho Arakawa/Miho Kuramochi 2 7 6
Yeong Won Jeong/Dabin Kim 0 66 4
<