W15 Yeongwol 2023 scoruri live, rezultate live

W15 Yeongwol live, $15K

femei simplu Hard Republic of Korea W15 Yeongwol seturi 1 2 3 4 5
03.09.23
Finală
Dayeon Back 2 6 6
Dasha Ivanova 0 3 0
02.09.23
Semifinală
Dasha Ivanova 2 7 6
Hikaru Sato 0 64 2
02.09.23
Semifinală
Dayeon Back 2 6 6
Boyoung Jeong 0 1 3
01.09.23
Sfert de finală
Dasha Ivanova 2 5 6 6
Eunhye Lee 1 7 4 2
01.09.23
Sfert de finală
Dayeon Back 2 6 6
Cherry Kim 0 0 1
01.09.23
Sfert de finală
Boyoung Jeong 2 7 6
Ho Ching Wu 0 5 0
01.09.23
Sfert de finală
Hikaru Sato 2 2 7 6
Yujin Ahn 1 6 64 1
31.08.23
a 2-a rundă
Ho Ching Wu 2 6 6
Soo Ha Jang 0 4 0
31.08.23
a 2-a rundă
Dasha Ivanova 2 6 6
Yanni Liu 0 3 3
31.08.23
a 2-a rundă
Yujin Ahn 2 6 6
Dami Lee 0 4 2
31.08.23
a 2-a rundă
Eunhye Lee 2 6 6
Da Hye Kim 0 2 4
31.08.23
a 2-a rundă
Cherry Kim 2 6 6
Sunam Jeong 0 4 4
31.08.23
a 2-a rundă
Dayeon Back 2 6 6
Haram Kim 0 3 0
31.08.23
a 2-a rundă
Boyoung Jeong 2 6 6
Na-Ri Kim 0 3 4
31.08.23
a 2-a rundă
Hikaru Sato 2 2 6 6
Hiromi Abe 1 6 4 1
29.08.23
1-a rundă
Da Hye Kim 2 7 6
Gaeul Jang 0 65 3
29.08.23
1-a rundă
Sunam Jeong 2 3 6 6
Nana Kawagishi 1 6 3 4
29.08.23
1-a rundă
Eunhye Lee 2 6 4 7
Shiho Akita 1 1 6 5
29.08.23
1-a rundă
Cherry Kim 2 4 6 6
Yujin Kim 1 6 3 4
30.08.23
1-a rundă
Na-Ri Kim 2 6 6
Gio Jang 0 4 3
30.08.23
1-a rundă
Ho Ching Wu 2 6 6
Honoka Kobayashi 0 2 4
30.08.23
1-a rundă
Dasha Ivanova 2 7 6
On Yu Choi 0 5 2
30.08.23
1-a rundă
Yujin Ahn 2 6 7
Hwiwon Wi 0 1 64
30.08.23
1-a rundă
Dami Lee 2 4 6 6
Yesung Choo 1 6 4 2
30.08.23
1-a rundă
Yanni Liu 2 6 6
Ha Yeong Ryu 0 2 0
30.08.23
1-a rundă
Dayeon Back 2 6 6
Ryeong Gyeong Park 0 0 0
30.08.23
1-a rundă
Boyoung Jeong 2 6 6
Heerae Im 0 3 0
30.08.23
1-a rundă
Hikaru Sato 2 4 7 6
Dabin Kim 1 6 64 4
30.08.23
1-a rundă
Hiromi Abe 2 6 6
Yugyeong Oh 0 0 4
30.08.23
1-a rundă
Haram Kim 2 6 6
Niehua Tian 0 2 1
30.08.23
1-a rundă
Soo Ha Jang 2 6 3 6
Da Ye Kim 1 1 6 2
28.08.23
Calificare
Na-Ri Kim 2 6 6
Eunyeong Park 0 2 2
28.08.23
Calificare
Dami Lee 2 6 6
Yuyun Chen 0 3 1
28.08.23
Calificare
Da Ye Kim 2 6 6
Jiale Zhang 0 1 2
28.08.23
Calificare
Ryeong Gyeong Park 2 6 6
Se-Yeon Yang 0 2 3
28.08.23
Calificare
Hikaru Sato 2 6 6
Eunji Lim 0 3 4
28.08.23
Calificare
Ha Yeong Ryu 2 7 6
Na Hyun Kang 0 68 0
28.08.23
Calificare
Soo Ha Jang 2 6 6
Ji Min Park 0 2 2
28.08.23
Calificare
Niehua Tian 2 6 6
Seo Yun Choi 0 2 1
28.08.23
2-a rundă de calif.
Na-Ri Kim 2 6 6
Minseo Kim (2004) 0 1 1
28.08.23
2-a rundă de calif.
Eunji Lim 2 6 6
Ye Jin Kim 0 3 4
28.08.23
2-a rundă de calif.
Ji Min Park 2 6 6
Seo Hyeon Jang 0 4 3
28.08.23
2-a rundă de calif.
Dami Lee 2 6 2 10
Woojeong Yang 1 1 6 3
28.08.23
2-a rundă de calif.
Da Ye Kim 2 6 6
Chaewon Whang 0 0 3
28.08.23
2-a rundă de calif.
Eunyeong Park 2 6 6
Subin Park 0 3 2
28.08.23
2-a rundă de calif.
Ryeong Gyeong Park 2 6 6
Eunchae Kim 0 4 4
28.08.23
2-a rundă de calif.
Hikaru Sato 2 6 6
Sihyeong Cho 0 2 4
28.08.23
2-a rundă de calif.
Jiale Zhang 2 7 6
Sujin Lee 0 5 2
28.08.23
2-a rundă de calif.
Ha Yeong Ryu 2 6 6
Jian Kang 0 2 0
28.08.23
2-a rundă de calif.
Na Hyun Kang 2 6 7
Gyung Eun Song 0 4 61
28.08.23
2-a rundă de calif.
Soo Ha Jang 2 6 6
Ona Choi 0 2 0
28.08.23
2-a rundă de calif.
Se-Yeon Yang 2 2 7 10
Eun Ji Lee 1 6 5 7
28.08.23
2-a rundă de calif.
Yuyun Chen 2 6 6
Jieon Oh 0 1 3
28.08.23
2-a rundă de calif.
Niehua Tian 2 6 6
Minji Choi 0 1 3
28.08.23
2-a rundă de calif.
Seo Yun Choi 2 6 6
Demi Tran 0 4 2
27.08.23
1-a rundă de calif.
Na-Ri Kim 2 6 6
Dayeon Lee 0 0 1
27.08.23
1-a rundă de calif.
Gyung Eun Song 2 6 6
Nayoung Lee 0 2 4
27.08.23
1-a rundă de calif.
Eunji Lim 2 6 6
Ji Eun Lee (2005) 0 1 3
27.08.23
1-a rundă de calif.
Ji Min Park 2 6 3 10
A Young Jang 1 2 6 5
27.08.23
1-a rundă de calif.
Da Ye Kim 2 1 6 13
Ye Eun Kim 1 6 1 11
27.08.23
1-a rundă de calif.
Eunyeong Park 2 6 6
Si Yoen Yeom 0 1 1
27.08.23
1-a rundă de calif.
Ryeong Gyeong Park 2 6 6
Dainhee Kim 0 2 1
27.08.23
1-a rundă de calif.
Ye Jin Kim 2 6 6
Sooin Lee 0 1 0
27.08.23
1-a rundă de calif.
Ha Yeong Ryu 2 6 6
Jooyeon Jeong 0 1 1
27.08.23
1-a rundă de calif.
Sihyeong Cho 2 6 1 10
Juae Shin 1 2 6 5
27.08.23
1-a rundă de calif.
Eun Ji Lee 2 6 6
Hayoung Chung 0 1 1
27.08.23
1-a rundă de calif.
Se-Yeon Yang 2 6 1 10
Yeo Kyung Kim 1 1 6 5
27.08.23
1-a rundă de calif.
Jieon Oh 2 6 6
Guan Yu Lin 0 0 4
27.08.23
1-a rundă de calif.
Seo Hyeon Jang 2 4 7 10
Heejin Han 1 6 5 8
27.08.23
1-a rundă de calif.
Jian Kang 2 2 7 10
Xiaoyan Xue 1 6 5 8
27.08.23
1-a rundă de calif.
Seo Yun Choi 2 6 6
Ga In Lee 0 2 1
27.08.23
1-a rundă de calif.
Minji Choi 2 6 6
Sameeksha Shroff 0 2 0
27.08.23
1-a rundă de calif.
Woojeong Yang 2 6 6
Eun Se Jang 0 4 2
27.08.23
1-a rundă de calif.
Sujin Lee 2 6 6
Yunji Jeoung 0 2 2
27.08.23
1-a rundă de calif.
Chaewon Whang 2 4 6 10
Hyewon Hwang 1 6 3 7
27.08.23
1-a rundă de calif.
Ona Choi 2 6 2 10
Eunseo Kim 1 4 6 7
femei dublu Hard Republic of Korea W15 Yeongwol seturi 1 2 3 4 5
02.09.23
Finală
Dabin Kim/Na-Ri Kim 2 6 7
Da Hye Kim/Demi Tran 0 2 5
01.09.23
Semifinală
Dabin Kim/Na-Ri Kim 2 6 6
Seo Hyeon Jang/Yugyeong Oh 0 2 3
01.09.23
Semifinală
Da Hye Kim/Demi Tran 2 2 7 10
Robu Kajitani/Ho Ching Wu 1 6 64 3
31.08.23
Sfert de finală
Dabin Kim/Na-Ri Kim 2 6 6
Yujin Kim/Ha Yeong Ryu 0 2 0
31.08.23
Sfert de finală
Seo Hyeon Jang/Yugyeong Oh 2 0 6 10
Honoka Kobayashi/Eunhye Lee 1 6 4 7
31.08.23
Sfert de finală
Da Hye Kim/Demi Tran 2 6 7
Gio Jang/Xiaoyan Xue 0 2 5
31.08.23
Sfert de finală
Robu Kajitani/Ho Ching Wu 2 7 6
Eunchae Kim/Hwiwon Wi 0 61 4
29.08.23
1-a rundă
Dabin Kim/Na-Ri Kim 2 6 6
Nana Kawagishi/Yanni Liu 0 0 0
29.08.23
1-a rundă
Eunchae Kim/Hwiwon Wi 2 6 1 10
Dayeon Back/Boyoung Jeong 1 4 6 7
29.08.23
1-a rundă
Honoka Kobayashi/Eunhye Lee 2 6 7
Soo Ha Jang/Eunji Lim 0 1 5
29.08.23
1-a rundă
Seo Hyeon Jang/Yugyeong Oh 2 6 6
Yuyun Chen/Na Hyun Kang 0 4 3
29.08.23
1-a rundă
Yujin Kim/Ha Yeong Ryu 2 6 6
Heerae Im/Cherry Kim 0 4 3
29.08.23
1-a rundă
Da Hye Kim/Demi Tran 2 6 7
Haram Kim/Eun Ji Lee 0 3 5
29.08.23
1-a rundă
Gio Jang/Xiaoyan Xue 2 5 6 10
Yujin Ahn/Sunam Jeong 1 7 4 2
29.08.23
1-a rundă
Robu Kajitani/Ho Ching Wu 2 6 3 10
Hikaru Sato/Jiale Zhang 1 4 6 6
<