W25 Incheon 2023 scoruri live, rezultate live

W25 Incheon live, $25K

femei simplu Hard Republic of Korea W25 Incheon seturi 1 2 3 4 5
21.05.23
Finală
Hong Yi Cody Wong 1 1 6 3
Xinyu Jiang retragere 0 6 3 0
20.05.23
Semifinală
Xinyu Jiang 2 3 6 6
Dayeon Back 1 6 4 4
20.05.23
Semifinală
Hong Yi Cody Wong 2 6 7
Yujin Ahn 0 4 65
19.05.23
Sfert de finală
Yujin Ahn 2 7 6
Ikumi Yamazaki 0 5 4
19.05.23
Sfert de finală
Xinyu Jiang 2 4 6 7
Peangtarn Plipuech 1 6 1 63
19.05.23
Sfert de finală
Hong Yi Cody Wong 2 6 6
Destanee Aiava 0 2 0
19.05.23
Sfert de finală
Dayeon Back 1 1
Heerae Im retragere 0 0
18.05.23
a 2-a rundă
Peangtarn Plipuech 2 7 6
Sohyun Park 0 5 3
18.05.23
a 2-a rundă
Yujin Ahn 2 7 6
Vaidehi Chaudhari 0 65 2
18.05.23
a 2-a rundă
Destanee Aiava 2 6 6 7
Pei-Chi Lee 1 74 3 65
18.05.23
a 2-a rundă
Xinyu Jiang 2 6 6
Xinxin Yao 0 2 1
18.05.23
a 2-a rundă
Hong Yi Cody Wong 2 0 6 6
Luksika Kumkhum 1 6 4 2
18.05.23
a 2-a rundă
Dayeon Back 2 6 6
Mayuka Aikawa 0 2 4
18.05.23
a 2-a rundă
Ikumi Yamazaki 2 6 7
Ya-Hsuan Lee 0 3 64
18.05.23
a 2-a rundă
Heerae Im 2 6 6
Haruna Arakawa 0 3 2
16.05.23
1-a rundă
Peangtarn Plipuech 2 6 6
Soo Ha Jang 0 3 1
16.05.23
1-a rundă
Destanee Aiava 2 6 6
Punnin Kovapitukted 0 4 0
16.05.23
1-a rundă
Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Kyoka Okamura 0 1 1
16.05.23
1-a rundă
Xinxin Yao 2 6 5 6
Sumin Kim 1 1 7 4
17.05.23
1-a rundă
Luksika Kumkhum 2 6 6 6
Kaylah Mcphee 1 4 75 0
17.05.23
1-a rundă
Ya-Hsuan Lee 2 6 6
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 0 3 0
17.05.23
1-a rundă
Pei-Chi Lee 2 6 3 7
Youna Kim 1 0 6 5
17.05.23
1-a rundă
Yujin Ahn 2 6 6
Haram Kim 0 2 4
17.05.23
1-a rundă
Xinyu Jiang 2 7 5 6
Hanna Chang 1 66 7 2
17.05.23
1-a rundă
Haruna Arakawa 2 2 6 6
Yeon Woo Ku 1 6 4 1
17.05.23
1-a rundă
Mayuka Aikawa 2 0 6 7
Sunam Jeong 1 6 2 5
17.05.23
1-a rundă
Sohyun Park 2 6 3 6
Dabin Kim 1 4 6 1
17.05.23
1-a rundă
Hong Yi Cody Wong 2 6 6
Hanyu Guo 0 4 2
17.05.23
1-a rundă
Dayeon Back 2 6 6 6
Lanlana Tararudee 1 76 0 1
17.05.23
1-a rundă
Ikumi Yamazaki 2 6 6
Yugyeong Oh 0 4 4
17.05.23
1-a rundă
Heerae Im 2 6 4 6
Misaki Matsuda 1 4 6 4
15.05.23
Calificare
Dabin Kim 1 5
Milan Krish retragere 0 2
15.05.23
Calificare
Yujin Ahn 2 6 6
Ayumi Koshiishi 0 4 3
15.05.23
Calificare
Xinyu Jiang 2 6 6
Natsuho Arakawa 0 2 0
15.05.23
Calificare
Hanyu Guo 2 6 6
Hwiwon Wi 0 0 1
15.05.23
Calificare
Dayeon Back 2 6 6
Heerae Im 0 3 1
15.05.23
Calificare
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 2 6 6
Eunhye Lee 0 2 4
15.05.23
Calificare
Yugyeong Oh 2 3 6 10
Cherry Kim 1 6 4 2
15.05.23
Calificare
Haram Kim 2 6 3 10
Anri Nagata 1 4 6 8
15.05.23
2-a rundă de calif.
Dabin Kim 2 6 6
Da Hye Kim 0 4 3
15.05.23
2-a rundă de calif.
Yujin Ahn 2 6 3 12
Jeong Moon 1 2 6 10
15.05.23
2-a rundă de calif.
Xinyu Jiang 2 6 6
Ye Eun Kim 0 0 2
15.05.23
2-a rundă de calif.
Natsuho Arakawa 2 6 7
Eunchae Kim 0 4 5
15.05.23
2-a rundă de calif.
Hanyu Guo 2 6 6
Seo Hyeon Jang 0 2 2
15.05.23
2-a rundă de calif.
Anri Nagata 2 6 6
Yi Tsen Cho 0 2 2
15.05.23
2-a rundă de calif.
Eunhye Lee 2 6 6
Gio Jang 0 1 3
15.05.23
2-a rundă de calif.
Cherry Kim 2 6 6
Min Young Park 0 3 0
15.05.23
2-a rundă de calif.
Ayumi Koshiishi 2 5 6 10
Qianhui Tang 1 7 3 4
15.05.23
2-a rundă de calif.
Dayeon Back 2 6 6
Mi Seong Sim 0 2 0
15.05.23
2-a rundă de calif.
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 2 4 6 10
Eunji Lim 1 6 1 3
15.05.23
2-a rundă de calif.
Milan Krish 2 6 6
Sun Min Ha 0 4 4
15.05.23
2-a rundă de calif.
Hwiwon Wi 2 1 6 10
Yu-Yun Li 1 6 4 7
15.05.23
2-a rundă de calif.
Yugyeong Oh 2 6 6
Boyoung Jeong 0 1 3
15.05.23
2-a rundă de calif.
Heerae Im 2 6 6
Eunji Lee (2001) 0 3 4
15.05.23
2-a rundă de calif.
Haram Kim 2 5 6 10
Dami Lee 1 7 3 5
14.05.23
1-a rundă de calif.
Da Hye Kim 1 1
Matea Roki retragere 0 0
14.05.23
1-a rundă de calif.
Eunji Lim 2 6 7
Subin Park 0 4 65
14.05.23
1-a rundă de calif.
Yujin Ahn 2 6 6
Kanako Osafune 0 1 0
14.05.23
1-a rundă de calif.
Xinyu Jiang 2 6 6
Han Hyeongju 0 2 0
14.05.23
1-a rundă de calif.
Dami Lee 2 6 7
Ji-Hee Choi 0 2 66
14.05.23
1-a rundă de calif.
Qianhui Tang 2 6 4 10
Rinon Okuwaki 1 1 6 4
14.05.23
1-a rundă de calif.
Anri Nagata 2 6 6
Su Jin Kim 0 2 0
14.05.23
1-a rundă de calif.
Eunhye Lee 2 6 6
Eun Ji Lee 0 2 2
14.05.23
1-a rundă de calif.
Yi Tsen Cho 2 6 6
A Young Jang 0 3 3
14.05.23
1-a rundă de calif.
Cherry Kim 2 6 6
Sihyeong Cho 0 2 4
14.05.23
1-a rundă de calif.
Eunji Lee (2001) 2 6 6
I-Hsuan Cho 0 3 1
14.05.23
1-a rundă de calif.
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 2 7 6 10
Gyeong Seo Lee 1 5 72 6
14.05.23
1-a rundă de calif.
Milan Krish 2 6 6
Ye Jin Kim 0 2 3
14.05.23
1-a rundă de calif.
Jeong Moon 2 5 6 10
Jimin Kwon 1 7 4 7
14.05.23
1-a rundă de calif.
Hwiwon Wi 2 6 6
Yelin Kim 0 1 0
14.05.23
1-a rundă de calif.
Mi Seong Sim 2 6 6
Yeong-Eun Ryu 0 1 1
14.05.23
1-a rundă de calif.
Yugyeong Oh 2 6 6
Jiale Zhang 0 1 2
14.05.23
1-a rundă de calif.
Gio Jang 2 6 6
Madison Frahn 0 2 2
14.05.23
1-a rundă de calif.
Yu-Yun Li 2 6 6
Juae Shin 0 0 3
14.05.23
1-a rundă de calif.
Sun Min Ha 2 6 7
Han Gyeol Jeong 0 0 5
14.05.23
1-a rundă de calif.
Heerae Im 2 6 6
Kaho Oyama 0 4 1
14.05.23
1-a rundă de calif.
Haram Kim 2 6 6
Eun Se Jang 0 0 2
14.05.23
1-a rundă de calif.
Eunchae Kim 2 6 6
Ji Hyun Kang 0 1 0
14.05.23
1-a rundă de calif.
Seo Hyeon Jang 2 6 7
Heejin Han 0 3 63
14.05.23
1-a rundă de calif.
Min Young Park 2 6 6
Jooyeon Jeong 0 0 0
14.05.23
1-a rundă de calif.
Ye Eun Kim 2 2 6 10
Ya Hsin Lee 1 6 2 4
femei dublu Hard Republic of Korea W25 Incheon seturi 1 2 3 4 5
20.05.23
Finală
Ji-Hee Choi/Yeon Woo Ku 2 6 6
Yu-Yun Li/Qianhui Tang 0 1 1
19.05.23
Semifinală
Yu-Yun Li/Qianhui Tang 2 6 0 11
Xinyu Jiang/Ya-Hsuan Lee 1 3 6 9
19.05.23
Semifinală
Ji-Hee Choi/Yeon Woo Ku 2 4 6 11
Pei-Chi Lee/Rinon Okuwaki 1 6 1 9
18.05.23
Sfert de finală
Xinyu Jiang/Ya-Hsuan Lee 2 3 6 10
Kyoka Okamura/Peangtarn Plipuech 1 6 3 1
18.05.23
Sfert de finală
Yu-Yun Li/Qianhui Tang 2 6 6
Misaki Matsuda/Ikumi Yamazaki 0 1 3
18.05.23
Sfert de finală
Ji-Hee Choi/Yeon Woo Ku 2 7 6
Mayuka Aikawa/Dayeon Back 0 5 4
18.05.23
Sfert de finală
Pei-Chi Lee/Rinon Okuwaki 2 6 7
Eunchae Kim/Youna Kim 0 3 5
16.05.23
1-a rundă
Kyoka Okamura/Peangtarn Plipuech 2 6 6
Sohyun Park/Hwiwon Wi 0 2 3
16.05.23
1-a rundă
Misaki Matsuda/Ikumi Yamazaki 2 6 3 10
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 1 4 6 7
16.05.23
1-a rundă
Xinyu Jiang/Ya-Hsuan Lee 2 6 6
Hanyu Guo/Hong Yi Cody Wong 0 4 3
16.05.23
1-a rundă
Yu-Yun Li/Qianhui Tang 2 6 6
Boyoung Jeong/Sunam Jeong 0 1 1
16.05.23
1-a rundă
Ji-Hee Choi/Yeon Woo Ku 2 6 7
Punnin Kovapitukted/Luksika Kumkhum 0 2 63
16.05.23
1-a rundă
Pei-Chi Lee/Rinon Okuwaki 2 5 7 10
Dabin Kim/Lanlana Tararudee 1 7 67 8
17.05.23
1-a rundă
Mayuka Aikawa/Dayeon Back 2 6 1 10
Eunhye Lee/Subin Park 1 1 6 5
17.05.23
1-a rundă
Eunchae Kim/Youna Kim 2 6 7
Haruna Arakawa/Natsuho Arakawa 0 4 5
<