W25 Platja D'Aro 2023 scoruri live, rezultate live

W25 Platja D'Aro live, $25K

femei simplu Zgura Spain W25 Platja D'Aro seturi 1 2 3 4 5
15.05.23
Finală
Carolina Meligeni Alves 2 6 6 6
Carlota Martinez Cirez 1 1 71 4
13.05.23
Semifinală
Carolina Meligeni Alves 2 7 0 6
Sonay Kartal 1 5 6 1
13.05.23
Semifinală
Carlota Martinez Cirez 2 6 6
Ashley Lahey 0 4 2
13.05.23
Sfert de finală
Carolina Meligeni Alves 2 4 6 7
Lucia Cortez Llorca 1 6 4 5
13.05.23
Sfert de finală
Ashley Lahey 2 6 6
Hanne Vandewinkel 0 4 2
13.05.23
Sfert de finală
Carlota Martinez Cirez 2 6 6
Jessica Bouzas Maneiro 0 3 2
13.05.23
Sfert de finală
Sonay Kartal 2 7 6
Jessika Ponchet 0 61 4
11.05.23
a 2-a rundă
Carolina Meligeni Alves 2 2 6 6
Ellen Perez 1 6 3 2
11.05.23
a 2-a rundă
Carlota Martinez Cirez 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 1 2
11.05.23
a 2-a rundă
Jessica Bouzas Maneiro 2 6 6
Lucie Nguyen Tan 0 3 3
11.05.23
a 2-a rundă
Sonay Kartal 2 6 6
Francisca Jorge 0 1 0
11.05.23
a 2-a rundă
Hanne Vandewinkel 2 6 2 6
Noelia Bouzo Zanotti 1 1 6 3
12.05.23
a 2-a rundă
Jessika Ponchet 2 6 3 6
Andrea Lazaro Garcia 1 4 6 1
12.05.23
a 2-a rundă
Lucia Cortez Llorca 2 6 5 6
Isabella Shinikova 1 3 7 3
12.05.23
a 2-a rundă
Ashley Lahey 2 1 6 6
Oksana Selekhmeteva 1 6 3 4
09.05.23
1-a rundă
Carolina Meligeni Alves 2 6 1 6
Susan Bandecchi 1 3 6 2
09.05.23
1-a rundă
Lucie Nguyen Tan 2 6 3 6
Maria Bondarenko 1 4 6 3
09.05.23
1-a rundă
Sonay Kartal 2 6 6
Ines Leon 0 0 0
10.05.23
1-a rundă
Isabella Shinikova 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 4 3
10.05.23
1-a rundă
Andrea Lazaro Garcia 2 7 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 63 1
10.05.23
1-a rundă
Jessika Ponchet 2 6 6
Sesil Karatantcheva 0 1 0
10.05.23
1-a rundă
Ellen Perez 2 6 1 6
Maria Herazo Gonzalez 1 1 6 4
10.05.23
1-a rundă
Noelia Bouzo Zanotti 2 4 6 6
Francesca Curmi 1 6 4 1
10.05.23
1-a rundă
Francisca Jorge 2 6 6
Tina Nadine Smith 0 4 3
10.05.23
1-a rundă
Lucia Cortez Llorca 2 7 6
Olga Helmi 0 62 3
10.05.23
1-a rundă
Ashley Lahey 2 6 6
Alba Rey Garcia 0 4 2
10.05.23
1-a rundă
Carlota Martinez Cirez 2 4 6 6
Judith Hernandez Miranda 1 6 0 2
10.05.23
1-a rundă
Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Claudia Ferrer Perez 0 2 3
10.05.23
1-a rundă
Jessica Bouzas Maneiro 1 6
Georgina Garcia-Perez retragere 0 1
10.05.23
1-a rundă
Oksana Selekhmeteva 2 6 3 6
Paula Arias Manjon 1 4 6 4
10.05.23
1-a rundă
Hanne Vandewinkel 2 6 6
Eudice Wong Chong 0 4 4
09.05.23
Calificare
Isabella Shinikova 2 6 6
Matilde Jorge 0 2 3
09.05.23
Calificare
Ellen Perez 2 6 6
Bianca Jolie Fernandez 0 1 2
09.05.23
Calificare
Maria Herazo Gonzalez 2 7 6
Matilda Mutavdzic 0 5 2
09.05.23
Calificare
Arina Gabriela Vasilescu 2 7 2 10
Alba Rey Garcia 1 63 6 8
09.05.23
Calificare
Lucia Cortez Llorca 1 6 3
Sowjanya Bavisetti retragere 0 2 0
09.05.23
Calificare
Tina Nadine Smith 2 7 3 10
Sebastianna Scilipoti 1 5 6 2
09.05.23
Calificare
Judith Hernandez Miranda 2 6 2 11
Anouck Vrancken Peeters 1 3 6 9
09.05.23
Calificare
Hanne Vandewinkel 2 6 6
Marine Szostak 0 0 1
08.05.23
2-a rundă de calif.
Isabella Shinikova 2 6 6
Shuqian Xu 0 4 1
08.05.23
2-a rundă de calif.
Sowjanya Bavisetti 2 7 6
Ekaterina Vishnevskaya 0 5 3
08.05.23
2-a rundă de calif.
Ellen Perez 2 6 7
Maria Andrienko 0 1 5
08.05.23
2-a rundă de calif.
Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Prisha Vyas 0 0 1
08.05.23
2-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Esther Lopez Alcaraz 0 3 0
08.05.23
2-a rundă de calif.
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Jordina Cegarra Ramirez 0 0 2
08.05.23
2-a rundă de calif.
Tina Nadine Smith 2 6 6
Ruth Roura Llaverias 0 4 0
08.05.23
2-a rundă de calif.
Marine Szostak 2 7 6
Vasanti Shinde 0 5 0
08.05.23
2-a rundă de calif.
Matilde Jorge 2 6 6 11
Jimar Gerald Gonzalez 1 74 4 9
08.05.23
2-a rundă de calif.
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Eugenia Jazmin Ceinos 0 1 2
08.05.23
2-a rundă de calif.
Alba Rey Garcia 2 6 6
Maria Mikhailova 0 2 2
08.05.23
2-a rundă de calif.
Bianca Jolie Fernandez 2 6 6
Carmen Lopez Martinez 0 3 0
08.05.23
2-a rundă de calif.
Matilda Mutavdzic 2 2 7 16
Mihaela Djakovic 1 6 65 14
08.05.23
2-a rundă de calif.
Judith Hernandez Miranda 2 6 2 10
Oceane Babel 1 2 6 0
08.05.23
2-a rundă de calif.
Hanne Vandewinkel 2 6 6
Elena Giovanna Giessler 0 4 0
08.05.23
2-a rundă de calif.
Anouck Vrancken Peeters 2 1 7 10
Ana Giraldi Requena 1 6 5 8
07.05.23
1-a rundă de calif.
Vasanti Shinde 2 6 6
Ananya Vartak 0 0 2
07.05.23
1-a rundă de calif.
Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6
Javiera Verdugo 0 0 1
07.05.23
1-a rundă de calif.
Ana Giraldi Requena 2 6 6
Natalia Sarandi 0 0 1
07.05.23
1-a rundă de calif.
Esther Lopez Alcaraz 2 6 6
Valeria Koussenkova 0 1 1
07.05.23
1-a rundă de calif.
Mihaela Djakovic 2 6 6
Berta Miret Avante 0 0 0
07.05.23
1-a rundă de calif.
Jimar Gerald Gonzalez 2 6 6
Elizabet Hamaliy 0 2 2
07.05.23
1-a rundă de calif.
Maria Andrienko 2 6 6
Ana Martinez Vaquero 0 2 2
07.05.23
1-a rundă de calif.
Elena Giovanna Giessler 2 6 6
Ariadna Briones Ginesta 0 2 3
07.05.23
1-a rundă de calif.
Judith Hernandez Miranda 2 6 6
Laura Garcia Astudillo 0 4 4
07.05.23
1-a rundă de calif.
Jordina Cegarra Ramirez 2 6 7
Ana Maye Martinez 0 4 61
07.05.23
1-a rundă de calif.
Maria Mikhailova 2 3 6 10
Naia Mercadier 1 6 3 7
07.05.23
1-a rundă de calif.
Carmen Lopez Martinez 1 2
Maria Oliver Sanchez retragere 0 2
07.05.23
1-a rundă de calif.
Shuqian Xu 2 5 6 10
Paula Ortega Redondo 1 7 4 8
07.05.23
1-a rundă de calif.
Eugenia Jazmin Ceinos 2 6 6
Wozuko Mdlulwa 0 1 3
07.05.23
1-a rundă de calif.
Prisha Vyas 2 6 6
Adriana Cortes 0 2 4
07.05.23
1-a rundă de calif.
Ruth Roura Llaverias 2 6 6
Anouk Van Riesen 0 3 3
femei dublu Zgura Spain W25 Platja D'Aro seturi 1 2 3 4 5
14.05.23
Finală
Ashley Lahey/Ellen Perez 2 6 3 12
Francisca Jorge/Matilde Jorge 1 3 6 10
13.05.23
Semifinală
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez/Arina Gabriela Vasilescu 0 4 2
14.05.23
Semifinală
Ashley Lahey/Ellen Perez 2 6 6
Nina Ugrelidze/Prisha Vyas 0 0 0
11.05.23
Sfert de finală
Francisca Jorge/Matilde Jorge 1 w/o
Matilda Mutavdzic/Marine Szostak 0
13.05.23
Sfert de finală
Nina Ugrelidze/Prisha Vyas 1 w/o
Carolina Meligeni Alves/Isabella Shinikova 0
13.05.23
Sfert de finală
Maria Herazo Gonzalez/Arina Gabriela Vasilescu 2 7 6
Laura Boehner/Vasanti Shinde 0 64 3
14.05.23
Sfert de finală
Ashley Lahey/Ellen Perez 2 6 7
Laura Garcia Astudillo/Judith Hernandez Miranda 0 2 5
09.05.23
1-a rundă
Laura Garcia Astudillo/Judith Hernandez Miranda 1 w/o
Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan 0
09.05.23
1-a rundă
Carolina Meligeni Alves/Isabella Shinikova 2 6 2 10
Jordina Cegarra Ramirez/Paula Ortega Redondo 1 1 6 7
09.05.23
1-a rundă
Nina Ugrelidze/Prisha Vyas 2 6 6
Elizabet Hamaliy/Suhani Patil 0 1 1
09.05.23
1-a rundă
Matilda Mutavdzic/Marine Szostak 2 6 6
Valeria Koussenkova/Ekaterina Vishnevskaya 0 2 3
10.05.23
1-a rundă
Laura Boehner/Vasanti Shinde 2 6 6
Adriana Cortes/Natalia Fehr 0 1 1
10.05.23
1-a rundă
Maria Herazo Gonzalez/Arina Gabriela Vasilescu 2 6 7
Ines Leon/Ana Maye Martinez 0 4 5
<