bărbaţi simplu Zgura Turkey Antalya Challenger seturi 1 2 3 4 5
09:00
1-a rundă de calif.
Akira Santillan  
Pavel Kotov  
09:00
1-a rundă de calif.
Gian Marco Moroni  
Yanki Erel  
09:00
1-a rundă de calif.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves  
Duje Ajdukovic  
09:00
1-a rundă de calif.
Chun Hsin Tseng  
Marcelo Tomas Barrios Vera  
10:00
1-a rundă de calif.
Andrea Arnaboldi  
Tomas Martin Etcheverry  
10:00
1-a rundă de calif.
Blaz Kavcic  
Nicola Kuhn  
10:00
1-a rundă de calif.
Facundo Mena  
Andrea Pellegrino  
10:00
1-a rundă de calif.
Roberto Cid Subervi  
Sarp Agabigun  
14:00
1-a rundă
Leonardo Mayer [8]  
Tallon Griekspoor  
14:00
1-a rundă
Zdenek Kolar  
Lorenzo Giustino  
15:00
1-a rundă
Joao Menezes  
Cem Ilkel [WC]  
15:00
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar [1]  
Carlos Taberner  
16:30
1-a rundă
Ernesto Escobedo  
Ramkumar Ramanathan  
16:30
1-a rundă
Lorenzo Musetti [5]  
Alejandro Tabilo  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
09:00
Finală
Juan Manuel Cerundolo [5]  
Giovanni Fonio [q]  
bărbaţi simplu Indoor Hard France Quimper Challenger seturi 1 2 3 4 5
11:30
Calificare
Tobias Kamke  
Kacper Zuk  
11:30
Calificare
Marius Copil  
Tristan Lamasine  
13:00
Calificare
Illya Marchenko  
Tung-Lin Wu  
13:00
Calificare
Manuel Guinard  
Antoine Cornut-Chauvinc  
14:30
1-a rundă
Lukas Lacko  
Denis Istomin  
17:00
1-a rundă
Evan Furness [WC]  
Roberto Marcora  
19:00
1-a rundă
Hugo Gaston  
Gregoire Barrere [3]  
20:30
1-a rundă
Ernests Gulbis  
Federico Gaio [5]  
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
08:30
1-a rundă de calif.
Cristina Dinu  
Alica Rusova  
08:30
1-a rundă de calif.
Deniz Paykoc  
Sathwika Sama  
08:30
1-a rundă de calif.
Justina Mikulskyte  
Miray Konar  
08:30
1-a rundă de calif.
Ekaterina Shalimova  
Georgia Pedone  
08:30
1-a rundă de calif.
Aurora Zantedeschi  
Darya Lavrichenko  
08:30
1-a rundă de calif.
Mei Yamaguchi  
Zeynep Su Yavuz  
08:30
1-a rundă de calif.
Koral Koldobski  
Carlota Martinez Cirez  
08:30
1-a rundă de calif.
Soumeya Anane  
Arina Gabriela Vasilescu  
08:30
1-a rundă de calif.
Chantal Sauvant  
Sara Suchankova  
08:30
1-a rundă de calif.
Elizabeth Mandlik  
Alara Ayaz  
08:30
1-a rundă de calif.
Antonia Schmidt  
Diana Demidova  
08:30
1-a rundă de calif.
Vicky Van De Peer  
Kristina Milenkovic  
08:30
1-a rundă de calif.
Lia Karatancheva  
Celine Naef  
08:30
1-a rundă de calif.
Semra Aksu  
Anita Bertoloni  
08:30
1-a rundă de calif.
Anastasia Mozgaleva  
Mihrisah Yapici  
08:30
1-a rundă de calif.
Beyza Yaniklar  
Laura Isabel Putz  
08:30
1-a rundă de calif.
Hina Inoue  
Julia Kimmelmann  
08:30
1-a rundă de calif.
Alexandra Iordache  
Nuria Brancaccio  
08:30
1-a rundă de calif.
Beatris Spasova  
Emily Welker  
08:30
1-a rundă de calif.
Anastasia Kovaleva  
Valentina Gaggini  
08:30
1-a rundă de calif.
Nana Kawagishi  
Dila Beril Guclu  
08:30
1-a rundă de calif.
Laia Petretic  
Iuliia Nikitina  
08:30
1-a rundă de calif.
Vladislava Petrovskaia  
Tara Wurth  
08:30
1-a rundă de calif.
Melisa Senli  
Miyu Kato  
09:00
1-a rundă de calif.
Yuliana Lizarazo  
Pelin Colak  
09:00
1-a rundă de calif.
Haine Ogata  
Honoka Kobayashi  
09:00
1-a rundă de calif.
Manca Pislak  
Duru Soke  
09:00
1-a rundă de calif.
Ekaterina Ovcharenko  
Giuseppina Miccio  
09:00
1-a rundă de calif.
Laure Line Glaude  
Anja Wildgruber  
09:00
1-a rundă de calif.
Maria Manilova  
Doga Turkmen  
09:00
Finală
Sapfo Sakellaridi  
Julia Avdeeva  
09:00
1-a rundă de calif.
Alexandra Vasilyeva  
Jessie Aney  
09:00
1-a rundă de calif.
Masa Viriant  
Nikol Ruseva  
femei simplu Indoor Hard France W60 Andrezieux Boutheon seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă de calif.
Julia Grabher  
Salma Djoubri  
11:00
1-a rundă de calif.
Margot Yerolymos  
Diana Marcinkevica  
11:00
1-a rundă de calif.
Lara Salden  
Jessica Pieri  
11:00
1-a rundă de calif.
Emma Semenenko  
Bianca Turati  
12:20
1-a rundă de calif.
Nuria Parrizas-Diaz  
Federica Di Sarra  
12:20
1-a rundă de calif.
Martina Caregaro  
Maryna Zanevska  
12:20
1-a rundă de calif.
Marie Benoit  
Stefania Rubini  
12:20
1-a rundă de calif.
Noemie Oliveras  
Kathinka Von Deichmann  
14:00
1-a rundă de calif.
Daniela Seguel  
Urszula Radwanska  
14:00
1-a rundă de calif.
Ana Konjuh  
Valentini Grammatikopoulou  
14:00
1-a rundă de calif.
Jana Fett  
Alice Rame  
15:20
1-a rundă de calif.
Reka-Luca Jani  
Gaelle Desperrier  
15:20
1-a rundă de calif.
Marina Bassols Ribera  
Susan Bandecchi  
15:20
1-a rundă de calif.
Carole Monnet  
Nicoleta Dascalu  
17:00
1-a rundă de calif.
Audrey Albie  
Tessah Andrianjafitrimo  
17:00
1-a rundă de calif.
Rebecca Sramkova  
Qinwen Zheng  
femei simplu Hard USA W60 Rome seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă de calif.
Alexa Glatch  
Erin Routliffe  
17:00
1-a rundă de calif.
Katarina Jokic  
Robin Montgomery  
17:00
1-a rundă de calif.
Katarina Kozarov  
Tara Moore  
17:00
1-a rundă de calif.
Katie Volynets  
Elizabeth Coleman  
18:30
1-a rundă de calif.
Ana Sofia Sanchez  
Rhiann Newborn  
18:30
1-a rundă de calif.
Francoise Abanda  
Joelle Kissell  
18:30
1-a rundă de calif.
Kimmi Hance  
Sophia Whittle  
20:00
1-a rundă de calif.
Ayaka Okuno  
Maria Sanchez  
20:00
1-a rundă de calif.
Mari Osaka  
Sarah Hamner  
20:00
1-a rundă de calif.
Irene Burillo Escorihuela  
Allura Zamarripa  
21:30
1-a rundă de calif.
Rasheeda Mcadoo  
Maria Mateas  
21:30
1-a rundă de calif.
Amina Anshba  
Reese Brantmeier  
21:30
1-a rundă de calif.
Gabriella Price  
Emina Bektas [8]  
bărbaţi dublu Zgura Turkey Antalya Challenger seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Robert Galloway/Alex Lawson  
Denys Molchanov/Aleksandr Nedovesov [2]  
10:00
1-a rundă
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan [3]  
Tuna Altuna/Danilo Petrovic [WC]  
10:00
1-a rundă
Luis David Martinez/David Vega Hernandez [1]  
Sarp Agabigun/Ergi Kirkin [WC]  
bărbaţi dublu Indoor Hard France Quimper Challenger seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow [4]  
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech  
11:00
1-a rundă
Federico Gaio/Roberto Marcora  
Nathaniel Lammons/Jack Withrow [2]