MECI
25.04.21 | 1-a rundă de calif. | Adrienn Nagy | Alexandra Silva | 6-0, 6-0 | W25 Oeiras | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Portugalia
26.03.01, 23 Vârsta
26.03.01, 23 Vârsta
Adrienn Nagy vs. Alexandra Silva - meciuri reciproce
25.04.21 | 1-a rundă de calif. | Adrienn Nagy | Alexandra Silva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W25 Oeiras | Zgura |
Adrienn Nagy form & Alexandra Silva form
Adrienn Nagy - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Dunja Maric | - | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detaliu meci |
Alexandra Silva - ultimele meciuri
W15 Don - Carpet | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Nataly Miroslavova Ninova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ines Oliveira | 6-2, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Sashi Kempster | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Matilde Morais | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Tomoe Yazawa | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Marina Benito | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Ana Conde Vendrell | 1-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
23.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 0-6 | detaliu meci |