MECI
26.10.20 | 1-a rundă de calif. | Adrienn Nagy | Emma Van Poppel | 6-2, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
01.02.01, 23 Vârsta
01.02.01, 23 Vârsta
Adrienn Nagy vs. Emma Van Poppel - meciuri reciproce
26.10.20 | 1-a rundă de calif. | Adrienn Nagy | Emma Van Poppel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Adrienn Nagy form & Emma Van Poppel form
Adrienn Nagy - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Dunja Maric | - | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detaliu meci |
Emma Van Poppel - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Montreal - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Brossard - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.12.23 Calificare | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
11.12.23 Calificare | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
20.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | detaliu meci |