MECI
28.07.21 | 1-a rundă | Adrienn Nagy | Perla Nieuwboer | 1-6, 7-67, 3-0, - retragere | W15 Knokke | Zgura |
STATISTICI MECI
Adrienn Nagy | Perla Nieuwboer | |
Prima administrare % | 57/101 (56%) | 45/80 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 34/57 (60%) | 33/45 (73%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/44 (43%) | 11/35 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 5/14 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/80 (45%) | 48/101 (48%) |
Total puncte câştigate | 89/181 (49%) | 92/181 (51%) |
Greșeli duble | 8 | 4 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Adrienn Nagy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Adrienn Nagy | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Adrienn Nagy | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Adrienn Nagy | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
7-67 |
3 | ||
0-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- retragere |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
06.01.00, 24 Vârsta
06.01.00, 24 Vârsta
Adrienn Nagy vs. Perla Nieuwboer - meciuri reciproce
28.07.21 | 1-a rundă | Adrienn Nagy | Perla Nieuwboer | 1-6, 7-67, 3-0, Perla Nieuwboer - retragere | detaliu meci | W15 Knokke | Zgura |
Adrienn Nagy form & Perla Nieuwboer form
Adrienn Nagy - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Dunja Maric | - | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detaliu meci |
Perla Nieuwboer - ultimele meciuri
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
28.07.21 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - retragere | detaliu meci | |
27.07.21 Calificare | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 The - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
22.06.21 Calificare | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 Calificare | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detaliu meci |