MECI
18.07.21 | 1-a rundă de calif. | Akvile Parazinskaite | Iuliia Iudenko | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
31.10.04, 19 Vârsta
31.10.04, 19 Vârsta
Akvile Parazinskaite vs. Iuliia Iudenko - meciuri reciproce
18.07.21 | 1-a rundă de calif. | Akvile Parazinskaite | Iuliia Iudenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Akvile Parazinskaite form & Iuliia Iudenko form
Akvile Parazinskaite - ultimele meciuri
W60 Liepaja - Zgura | ||||
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | detaliu meci | |
W60 Orlando - Hard | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Pelham - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sarasota - Zgura | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Bonita - Zgura | ||||
03.05.22 Calificare | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
27.04.22 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.04.22 Calificare | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | detaliu meci | |
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Zgura | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W100 Palm - Zgura | ||||
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
15.03.22 Calificare | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.22 1-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
21.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
17.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.01.22 a 2-a rundă | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.01.22 1-a rundă | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
11.01.22 Calificare | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
09.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.01.22 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.22 Finală | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
01.01.22 Semifinală | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Iuliia Iudenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ada Kumru | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elina Zakharova | 3-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 3-6, 7-61 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Riya Bhatia | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Martina Smolenova | 3-6, 6-2, 10-1 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Aralova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Riya Bhatia | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.05.23 Calificare | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Meiqi Guo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Prso | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.23 Calificare | vs. Eva Shaw | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Yajing Cao | 6-2, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yu Chen | 6-4, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Eun Ji Lee | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Ela Platenikova | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Krokhina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.23 Calificare | vs. Emilija Tverijonaite | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 6-2, 6-2 | detaliu meci |