Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
30.09.99, 24 Vârsta
30.09.99, 24 Vârsta
Valeriya Pogrebnyak vs. Aleksandra Kuznetsova - meciuri reciproce
14.08.17 | 1-a rundă de calif. | Valeriya Pogrebnyak | Aleksandra Kuznetsova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Moscow | Zgura |
15.08.16 | 1-a rundă de calif. | Aleksandra Kuznetsova | Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 1-0, Aleksandra Kuznetsova - retragere | detaliu meci | Moscow | Zgura |
08.08.16 | 1-a rundă | Valeriya Pogrebnyak | Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Moscow | Zgura |
Valeriya Pogrebnyak form & Aleksandra Kuznetsova form
Valeriya Pogrebnyak - ultimele meciuri
Moscow - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Chikalkina | 5-7, - Valeriya Pogrebnyak - retragere | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Aleksandra Kulik | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
15.08.18 a 2-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
06.08.18 1-a rundă | vs. Alena Fomina | 7-61, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
01.08.18 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
25.06.18 Calificare | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Alicja Formella | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
11.06.18 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Nonna Kurginyan | 6-4, 4-3, - Valeriya Pogrebnyak - retragere | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Cechova | 3-6, 1-4, - Valeriya Pogrebnyak - retragere | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazan - Indoor Hard | ||||
12.03.18 1-a rundă | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Moscow - Indoor Hard | ||||
28.02.18 1-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
St. Petersburg - Indoor Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Polina Monova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Trashchenko | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
21.11.17 1-a rundă | vs. Aleksandra Efremova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Helsinki - Indoor Hard | ||||
15.11.17 a 2-a rundă | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.11.17 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
01.11.17 1-a rundă | vs. Andrea Ka | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
26.10.17 a 2-a rundă | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.17 1-a rundă | vs. Paulina Wulcan | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Lana Kentchiashvili | 6-3, 1-2, - Valeriya Pogrebnyak - retragere | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
30.08.17 a 2-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.17 1-a rundă | vs. Dorota Szczygielska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
24.08.17 a 2-a rundă | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.17 1-a rundă | vs. Nina Furmaniak | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Aleksandra Kuznetsova - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.04.22 1-a rundă | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
17.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Telavi - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Telavi - Zgura | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - retragere | detaliu meci | |
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ademi Amankeldi | - Aleksandra Kuznetsova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - retragere | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - retragere | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.17 Calificare | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci |