MECI
29.08.19 | a 2-a rundă | Aleksandra Pospelova | Oana Smaranda Corneanu | 6-0, 6-0 | W15 Batumi | Hard |
STATISTICI MECI
Aleksandra Pospelova | Oana Smaranda Corneanu | |
Prima administrare % | 23/39 (59%) | 27/47 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/23 (70%) | 15/27 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/16 (69%) | 2/20 (10%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/47 (64%) | 12/39 (31%) |
Total puncte câştigate | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Greșeli duble | 2 | 9 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Aleksandra Pospelova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-0 | ||
Aleksandra Pospelova | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Aleksandra Pospelova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0 | ||
Aleksandra Pospelova | 2-0 | |
3-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
Aleksandra Pospelova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
25.06.01, 22 Vârsta
25.06.01, 22 Vârsta
Aleksandra Pospelova vs. Oana Smaranda Corneanu - meciuri reciproce
29.08.19 | a 2-a rundă | Aleksandra Pospelova | Oana Smaranda Corneanu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Batumi | Hard |
Aleksandra Pospelova form & Oana Smaranda Corneanu form
Aleksandra Pospelova - ultimele meciuri
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - retragere | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Oana Smaranda Corneanu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 Calificare | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.19 Semifinală | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - retragere | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
24.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detaliu meci |