MECI
13.11.19 | 1-a rundă | Alexandra Cadantu | Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | W25 Minsk | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Alexandra Cadantu | Ekaterina Kazionova | |
Prima administrare % | 45/62 (73%) | 33/59 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/45 (69%) | 14/33 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/17 (24%) | 11/26 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 3/6 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/59 (58%) | 27/62 (44%) |
Total puncte câştigate | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Greșeli duble | 5 | 4 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 1-0 | |
0-0, 0-30 | ||
2-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0 | ||
Alexandra Cadantu | 3-0 | |
4-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP] | ||
5-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0 | ||
Alexandra Cadantu | 5-2 | |
6-3 |
2 | ||
Alexandra Cadantu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Alexandra Cadantu | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0 | ||
Alexandra Cadantu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0 | ||
Alexandra Cadantu | 6-3 | |
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexandra Cadantu vs. Ekaterina Kazionova - meciuri reciproce
13.11.19 | 1-a rundă | Alexandra Cadantu | Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W25 Minsk | Indoor Hard |
Alexandra Cadantu form & Ekaterina Kazionova form
Alexandra Cadantu - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
05.08.23 Finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.08.23 Semifinală | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.08.23 Sfert de finală | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detaliu meci |
Ekaterina Kazionova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.12.23 Calificare | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
18.12.23 Calificare | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detaliu meci |