MECI
01.09.20 | Calificare | Alexandra Vasilyeva | Meta Marenk | 6-2, 6-1 | W15 Otocec | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexandra Vasilyeva | Meta Marenk | |
Prima administrare % | 30/42 (71%) | 41/62 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/30 (70%) | 18/41 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/12 (50%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/62 (58%) | 15/42 (36%) |
Total puncte câştigate | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Greșeli duble | 3 | 5 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Alexandra Vasilyeva | 0-0 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
0-1 | Meta Marenk | |
Alexandra Vasilyeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Alexandra Vasilyeva | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-2 | Meta Marenk | |
0-0, A-40[BP], 40-40 | ||
Alexandra Vasilyeva | 4-2 | |
0-0, 40-30, A-40 | ||
Alexandra Vasilyeva | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Meta Marenk | |
0-0, 40-0[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Vasilyeva | 1-0 | |
0-0 | ||
Alexandra Vasilyeva | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP], A-40 | ||
3-1 | Meta Marenk | |
0-0 | ||
4-1 | Meta Marenk | |
0-0, A-40[BP] | ||
6-1 |
Rusia
18.12.01, 22 Vârsta
18.12.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovenia
29.04.03, 20 Vârsta
29.04.03, 20 Vârsta
Alexandra Vasilyeva vs. Meta Marenk - meciuri reciproce
01.09.20 | Calificare | Alexandra Vasilyeva | Meta Marenk | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Otocec | Zgura |
Alexandra Vasilyeva form & Meta Marenk form
Alexandra Vasilyeva - ultimele meciuri
W15 Cordoba - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - retragere | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tucuman - Zgura | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
02.01.24 Calificare | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
11.12.23 Calificare | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - retragere | detaliu meci |
Meta Marenk - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Song Fanshi | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Werner | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 Calificare | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Junhan Zhang | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emina Lagarija | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Svetlana Samardzic | 6-3, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Saska Savic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Evin Musabegovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Irem Kurt | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Sashi Kempster | 5-2, Sashi Kempster - retragere | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gross | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
16.08.22 Calificare | vs. Costanza Traversi | 6-711, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Avataneo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ghalia Guizani | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 4-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Kovacevic | 6-1, 6-0 | detaliu meci |