MECI
21.12.20 | 2-a rundă de calif. | Alexandra Vasilyeva | Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
18.12.01, 22 Vârsta
18.12.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
20.09.05, 18 Vârsta
20.09.05, 18 Vârsta
Alexandra Vasilyeva vs. Zeynep Su Yavuz - meciuri reciproce
21.12.20 | 2-a rundă de calif. | Alexandra Vasilyeva | Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Alexandra Vasilyeva form & Zeynep Su Yavuz form
Alexandra Vasilyeva - ultimele meciuri
W15 Cordoba - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - retragere | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tucuman - Zgura | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
02.01.24 Calificare | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
11.12.23 Calificare | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - retragere | detaliu meci |
Zeynep Su Yavuz - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Duru Kuscu | 7-65, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Suzuna Oigawa | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Kayla Kreynes | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Gozde Turhan | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Asumi Yasuhiro | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Zaviskova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sila Ege | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Christina Rosca | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mercan Saygi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Eroglu | 6-4, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Lara Eroglu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Arina Atyushova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Mysakova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 0-6 | detaliu meci |