Rusia
06.03.02, 22 Vârsta
06.03.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
22.01.00, 24 Vârsta
10425 $
22.01.00, 24 Vârsta
10425 $
Alisa Rastegaeva vs. Alina Michalitsch - meciuri reciproce
20.05.18 | 1-a rundă de calif. | Alina Michalitsch | Alisa Rastegaeva | 3-6, 6-0, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Alisa Rastegaeva form & Alina Michalitsch form
Alisa Rastegaeva - ultimele meciuri
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
12.12.18 1-a rundă | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
19.11.18 Calificare | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Alina Michalitsch - ultimele meciuri
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Feld - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.22 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
27.07.22 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
21.06.22 Calificare | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
17.06.22 a 2-a rundă | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.06.22 1-a rundă | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci |