MECI
08.05.19 | 1-a rundă | Alina Silich | Anette Munozova | 6-2, 6-2 | W15 Gothenburg | Zgura |
STATISTICI MECI
Alina Silich | Anette Munozova | |
Prima administrare % | 31/52 (60%) | 28/46 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/31 (68%) | 16/28 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/21 (67%) | 9/18 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/46 (46%) | 17/52 (33%) |
Total puncte câştigate | 56/98 (57%) | 42/98 (43%) |
Greșeli duble | 2 | 6 |
ași | 3 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Alina Silich | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Silich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Silich | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Silich | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alina Silich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alina Silich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alina Silich | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Silich | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alina Silich vs. Anette Munozova - meciuri reciproce
08.05.19 | 1-a rundă | Alina Silich | Anette Munozova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W15 Gothenburg | Zgura |
Alina Silich form & Anette Munozova form
Alina Silich - ultimele meciuri
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - retragere | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
10.04.21 Semifinală | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.21 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.02.21 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Anette Munozova - ultimele meciuri
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
11.07.18 1-a rundă | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
05.07.18 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.07.18 1-a rundă | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.05.18 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
17.05.18 a 2-a rundă | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
15.05.18 1-a rundă | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Karlskrona - Zgura | ||||
09.05.18 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | detaliu meci |