MECI
23.05.21 | 1-a rundă de calif. | Amandine Monnot | Arina Arifullina | 6-3, 6-2 | W15 Santa | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
22.01.06, 18 Vârsta
22.01.06, 18 Vârsta
Amandine Monnot vs. Arina Arifullina - meciuri reciproce
23.05.21 | 1-a rundă de calif. | Amandine Monnot | Arina Arifullina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Santa | Hard |
Amandine Monnot form & Arina Arifullina form
Amandine Monnot - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 3-0, Silvia Ambrosio - retragere | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 7-65, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Emma Lene | Emma Lene - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-75, 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Freya Christie | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ella Mcdonald | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Anna Ozerova | Anna Ozerova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-63, 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Katie Swan | 3-6, 4-3, Katie Swan - retragere | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Robin Anderson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sana Garakani | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Amelia Rajecki | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Manon Leonard | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Arina Arifullina - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 7-68, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Subin Park | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Jane Dunyon | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Dariia Monakhova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
26.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Emily Sartz-Lunde | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Fiona Codino | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Sarah Iliev | 6-0, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Min Liu | 3-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Naiman - Hard | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Zijun Jiang | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Sana Garakani | 6-3, 6-1 | detaliu meci |