MECI
08.11.20 | 1-a rundă de calif. | Amelie Claire Montalvo Lundy | Saumya Vig | 6-76, 6-0, 10-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Mexic
31.03.04, 20 Vârsta
31.03.04, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
India
13.02.95, 29 Vârsta
16775 $
13.02.95, 29 Vârsta
16775 $
Amelie Claire Montalvo Lundy vs. Saumya Vig - meciuri reciproce
07.12.20 | 2-a rundă de calif. | Amelie Claire Montalvo Lundy | Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Cairo | Zgura |
08.11.20 | 1-a rundă de calif. | Amelie Claire Montalvo Lundy | Saumya Vig | 6-76, 6-0, 10-3 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Amelie Claire Montalvo Lundy form & Saumya Vig form
Amelie Claire Montalvo Lundy - ultimele meciuri
W15 Cancun - Hard | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Sabhyata Nihalani | 0-6, - Amelie Claire Montalvo Lundy - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
08.12.20 Calificare | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Jana Abdelaziz | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Sara Akid | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Emma Davis | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-76, 6-0, 10-3 | detaliu meci |
Saumya Vig - ultimele meciuri
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 Calificare | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - retragere | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.23 1-a rundă | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Sara Sarinova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |