Cehia
21.07.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Cehia
14.12.98, 25 Vârsta
Cehia
07.08.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Cehia
15.05.99, 24 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sonja Krtenova/Petra Sedlackova vs. Anastasia Detiuc/Johana Markova - meciuri reciproce
11.09.17 | Sfert de finală | Anastasia Detiuc | Sonja Krtenova | 6-0, 4-3, Anastasia Detiuc/Johana Markova - retragere | detaliu meci | Prague | Zgura |
Sonja Krtenova form & Anastasia Detiuc form
Sonja Krtenova/Petra Sedlackova - ultimele meciuri
Anastasia Detiuc/Johana Markova - ultimele meciuri
W60 Prague - Zgura |
04.05.22 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani/Moyuka Uchijima | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
W25 Prague - Zgura |
07.05.21 Semifinală | vs. Anna Bondar/Kimberley Zimmermann | 6-74, 3-6 | | detaliu meci |
06.05.21 Sfert de finală | vs. En Shuo Liang/Shalimar Talbi | 7-5, 6-78, 12-10 | | detaliu meci |
W60 Bellinzona - Zgura |
09.04.21 Semifinală | vs. Anna Danilina/Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
08.04.21 Sfert de finală | vs. Lidziya Marozava/Andreea Mitu | 7-64, 3-6, 10-8 | | detaliu meci |
06.04.21 1-a rundă | vs. Livia Airoldi/Ylena In-Albon | 6-2, 6-3 | | detaliu meci |
W15 Antalya - Zgura |
16.03.21 1-a rundă | vs. Jessie Aney/Sohyun Park | 5-7, 5-7 | | detaliu meci |
W15 Antalya - Zgura |
09.03.21 1-a rundă | vs. Darya Astakhova/Nika Radisic | 7-62, 3-6, 9-11 | | detaliu meci |
W25 Frydek - Zgura |
19.09.20 Finală | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | | detaliu meci |
18.09.20 Sfert de finală | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
18.09.20 Semifinală | vs. Jamie Loeb/Grace Min | 6-2, 6-4 | | detaliu meci |
15.09.20 1-a rundă | vs. Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova | 6-0, 6-4 | | detaliu meci |
W25 Prague - Zgura |
12.09.20 Finală | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-2, 6-1 | | detaliu meci |
11.09.20 Semifinală | vs. Jamie Loeb/Renata Zarazua | 6-1, 6-1 | | detaliu meci |
10.09.20 Sfert de finală | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-2, 6-74, 10-4 | | detaliu meci |
08.09.20 1-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson/Sarka Richterova | 6-3, 2-6, 10-7 | | detaliu meci |
Prague - Zgura |
04.09.20 Sfert de finală | vs. Leonie Kung/Mayar Sherif | 6-1, 3-6, 7-10 | | detaliu meci |
02.09.20 a 2-a rundă | vs. Anna Danilina/Yana Sizikova | 6-1, 6-2 | | detaliu meci |
31.08.20 1-a rundă | vs. Amina Anshba/Ekaterina Yashina | 6-1, 6-1 | | detaliu meci |
W25 Prague - Zgura |
02.09.19 Finală | vs. Ekaterina Kazionova/Anastasiya Komardina | 6-1, 6-3 | | detaliu meci |
02.09.19 1-a rundă | vs. Ange Oby Kajuru/Anna Siskova | 6-2, 7-65 | | detaliu meci |
02.09.19 Sfert de finală | vs. Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna | 7-5, 7-5 | | detaliu meci |
02.09.19 Semifinală | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-3, 6-3 | | detaliu meci |
W25 Prague - Zgura |
26.08.19 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec/Nika Radisic | 6-4, 3-6, 6-10 | | detaliu meci |
26.08.19 1-a rundă | vs. Magali Kempen/Chantal Skamlova | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
W25+H Leipzig - Zgura |
12.08.19 1-a rundă | vs. Marie Benoit/Valeriya Strakhova | 2-6, 5-7 | | detaliu meci |
W60 Warsaw - Zgura |
05.08.19 1-a rundă | vs. Elitsa Kostova/Tereza Mihalikova | 6-4, 7-63 | | detaliu meci |
05.08.19 Sfert de finală | vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich | 3-6, 6-1, 10-4 | | detaliu meci |
05.08.19 Semifinală | vs. Maja Chwalinska/Ulrikke Eikeri | 4-6, 5-7 | | detaliu meci |
W25 Olomouc - Zgura |
15.07.19 1-a rundă | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-1, 6-1 | | detaliu meci |