MECI
12.04.17 | a 2-a rundă | Anastasia Gasanova | Hanna Sokal | 6-1, 1-6, 6-3 | Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Anastasia Gasanova | Hanna Sokal | |
Prima administrare % | 36/75 (48%) | 58/96 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/36 (56%) | 34/58 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/39 (38%) | 11/38 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 8/22 (36%) | 6/9 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/96 (53%) | 40/75 (53%) |
Total puncte câştigate | 86/171 (50%) | 85/171 (50%) |
Greșeli duble | 5 | 11 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
22.12.98, 25 Vârsta
22.12.98, 25 Vârsta
Anastasia Gasanova vs. Hanna Sokal - meciuri reciproce
12.04.17 | a 2-a rundă | Anastasia Gasanova | Hanna Sokal | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Anastasia Gasanova form & Hanna Sokal form
Anastasia Gasanova - ultimele meciuri
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - retragere | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Hong - Hard | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - retragere | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - retragere | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
04.06.23 Finală | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.06.23 Semifinală | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.06.23 Sfert de finală | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Hanna Sokal - ultimele meciuri
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - retragere | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
13.08.19 Calificare | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
03.05.19 Sfert de finală | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
30.04.19 1-a rundă | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.19 Calificare | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.18 Calificare | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
23.08.18 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 Calificare | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - retragere | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detaliu meci |