MECI
11.03.20 | 1-a rundă | Anastasia Tikhonova | Maria Manilova | 6-4, 6-2 | W15 Kazan | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Anastasia Tikhonova | Maria Manilova | |
Prima administrare % | 39/71 (55%) | 29/48 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/39 (72%) | 16/29 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/32 (38%) | 9/19 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 2/9 (22%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/48 (48%) | 31/71 (44%) |
Total puncte câştigate | 63/119 (53%) | 56/119 (47%) |
Greșeli duble | 10 | 4 |
ași | 5 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-1 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
4-2 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
09.06.00, 23 Vârsta
09.06.00, 23 Vârsta
Anastasia Tikhonova vs. Maria Manilova - meciuri reciproce
11.03.20 | 1-a rundă | Anastasia Tikhonova | Maria Manilova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Kazan | Indoor Hard |
Anastasia Tikhonova form & Maria Manilova form
Anastasia Tikhonova - ultimele meciuri
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 Calificare | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
10.12.23 Finală | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Maria Manilova - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Calificare | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.20 Calificare | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |