Slovacia
29.03.00, 24 Vârsta
29.03.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kiara Petrovicka vs. Anastasia Vdovenco - meciuri reciproce
25.10.18 | a 2-a rundă | Anastasia Vdovenco | Kiara Petrovicka | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Kiara Petrovicka form & Anastasia Vdovenco form
Kiara Petrovicka - ultimele meciuri
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 Calificare | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 7-65, 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Oleksandra Balaba | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
25.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.18 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 3-2, Fanny Ostlund - retragere | detaliu meci | |
22.10.18 Calificare | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.10.18 Calificare | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Hui-Zhen Ruan | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.09.18 Calificare | vs. Nada Sarhan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Anna Morgina | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
27.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | 4-6, 3-4, - Kiara Petrovicka - retragere | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | 7-66, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Federica Prati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Isolde De Jong | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Anastasia Vdovenco - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
16.05.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Semifinală | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.19 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
19.03.19 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detaliu meci |