MECI
18.10.20 | 1-a rundă de calif. | Anastasia Zolotareva | Andjela Jocovic | 6-3, 6-72, 11-9 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
11.01.01, 23 Vârsta
11.01.01, 23 Vârsta
Anastasia Zolotareva vs. Andjela Jocovic - meciuri reciproce
18.10.20 | 1-a rundă de calif. | Anastasia Zolotareva | Andjela Jocovic | 6-3, 6-72, 11-9 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
26.09.19 | a 2-a rundă | Andjela Jocovic | Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-4 | detaliu meci | W15 Cairo | Zgura |
18.09.19 | 1-a rundă | Andjela Jocovic | Anastasia Zolotareva | 7-63, 6-4 | detaliu meci | W15 Cairo | Zgura |
Anastasia Zolotareva form & Andjela Jocovic form
Anastasia Zolotareva - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Andjela Jocovic - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.05.21 Calificare | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - retragere | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.02.21 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.12.20 Calificare | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.12.20 Calificare | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.20 Calificare | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detaliu meci |