MECI
10.06.18 | 2-a rundă de calif. | Anastasiya Kasarzheuskaya | Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | Minsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Belarus
04.06.01, 22 Vârsta
04.06.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
14.10.99, 24 Vârsta
14.10.99, 24 Vârsta
Anastasiya Kasarzheuskaya vs. Alana Tuayeva - meciuri reciproce
10.06.18 | 2-a rundă de calif. | Anastasiya Kasarzheuskaya | Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Minsk | Zgura |
Anastasiya Kasarzheuskaya form & Alana Tuayeva form
Anastasiya Kasarzheuskaya - ultimele meciuri
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Titova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Tomoe Yazawa | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
12.06.17 Calificare | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Shevchenko | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Anapryienka Daniela | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.17 Calificare | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |
Alana Tuayeva - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
28.08.23 Calificare | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | detaliu meci |