MECI
11.02.19 | 1-a rundă de calif. | Anastasiya Poplavska | Viktoriia Kalinina | 6-4, 6-2 | W15 Shymkent | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
05.01.99, 25 Vârsta
13482 $
05.01.99, 25 Vârsta
13482 $
Anastasiya Poplavska vs. Viktoriia Kalinina - meciuri reciproce
18.02.19 | 1-a rundă de calif. | Viktoriia Kalinina | Anastasiya Poplavska | 2-6, 7-63, 11-9 | detaliu meci | W15 Shymkent | Indoor Hard |
11.02.19 | 1-a rundă de calif. | Anastasiya Poplavska | Viktoriia Kalinina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Shymkent | Indoor Hard |
Anastasiya Poplavska form & Viktoriia Kalinina form
Anastasiya Poplavska - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Annabelle Lammas | - | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Viktoriia Kalinina - ultimele meciuri
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
15.10.21 Sfert de finală | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Khayrutdinova | 6-73, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Jessie Aney | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.12.19 1-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Jawairiah Noordin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 0-6 | detaliu meci |