MECI
07.09.20 | 2-a rundă de calif. | Anastasiya Shoshyna | Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | W25 Prague | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anastasiya Shoshyna vs. Valeriya Olyanovskaya - meciuri reciproce
07.09.20 | 2-a rundă de calif. | Anastasiya Shoshyna | Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detaliu meci | W25 Prague | Zgura |
Anastasiya Shoshyna form & Valeriya Olyanovskaya form
Anastasiya Shoshyna - ultimele meciuri
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.20 Calificare | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
15.09.20 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
07.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
18.08.20 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
26.07.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.07.20 1-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.06.20 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cairo - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.20 Calificare | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
10.12.19 1-a rundă | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
09.12.19 Calificare | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detaliu meci | |
W25 St. - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - retragere | detaliu meci |
Valeriya Olyanovskaya - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - retragere | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |