MECI
28.06.21 | 2-a rundă de calif. | Anastasiya Zaparyniuk | Beatris Spasova | 2-6, 7-5, 10-7 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
27.12.01, 22 Vârsta
27.12.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Bulgaria
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
Anastasiya Zaparyniuk vs. Beatris Spasova - meciuri reciproce
28.06.21 | 2-a rundă de calif. | Anastasiya Zaparyniuk | Beatris Spasova | 2-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Anastasiya Zaparyniuk form & Beatris Spasova form
Anastasiya Zaparyniuk - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Andjelija Markovic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.04.24 1-a rundă | vs. Anja Stankovic | 6-1, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
15.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Adela Polakovicova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Nanova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.06.23 Calificare | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Beatris Spasova - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Galena Krastenova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.22 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.12.22 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.22 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.22 Calificare | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - retragere | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci |