MECI
05.04.21 | 2-a rundă de calif. | Andjela Jocovic | Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Serbia
11.01.01, 23 Vârsta
11.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
27.10.02, 21 Vârsta
27.10.02, 21 Vârsta
Andjela Jocovic vs. Vanja Gudelj - meciuri reciproce
05.04.21 | 2-a rundă de calif. | Andjela Jocovic | Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Andjela Jocovic form & Vanja Gudelj form
Andjela Jocovic - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.05.21 Calificare | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - retragere | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.02.21 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.12.20 Calificare | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.12.20 Calificare | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.20 Calificare | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Vanja Gudelj - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ananya Vartak | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.04.24 Calificare | vs. Bianca Bulat | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Liana Dvalishvili | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Zi Ying Ruan | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Burenina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Simina Maria Ionel | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Gio Jang | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
04.12.23 Calificare | vs. Cayetana Gay | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Marta Pico Navarro | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 3-0, Judith Hernandez Miranda - retragere | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kayla Lorrimer | 5-7, 7-5, 16-14 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Camblor | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Chekanskaya | 6-76, 1-6 | detaliu meci |