MECI
21.08.20 | 1-a rundă | Andreea Rosca | Laura Boehner | 6-1, 6-2 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
2-1 | Laura Boehner | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-1 | Laura Boehner | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-1 | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Laura Boehner | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Laura Boehner | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-1 | Laura Boehner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Andreea Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-1 | Laura Boehner | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
30.07.01, 22 Vârsta
15193 $
30.07.01, 22 Vârsta
15193 $
Andreea Rosca vs. Laura Boehner - meciuri reciproce
21.08.20 | 1-a rundă | Andreea Rosca | Laura Boehner | 6-1, 6-2 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Andreea Rosca form & Laura Boehner form
Andreea Rosca - ultimele meciuri
W15 Bucharest - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - retragere | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.11.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
05.09.22 1-a rundă | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
14.08.22 Finală | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detaliu meci | |
13.08.22 Semifinală | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
12.08.22 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.08.22 1-a rundă | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
05.07.22 Calificare | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
04.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
24.06.22 Sfert de finală | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - retragere | detaliu meci | |
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
17.06.22 Sfert de finală | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.22 a 2-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.06.22 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Brasov - Zgura | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.05.22 Calificare | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Laura Boehner - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Madison Tattini | 6-77, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuzuha Negishi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Brack | 3-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | Sharanya Shetty - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Isabelle Boulais | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Maelys Thiery James | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Selin Vakalapudi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 Calificare | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Asia Angela Ting Fontana | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Marta Pico Navarro | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Julia Bortoluzzi Bianchin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ksenija Rage | 6-1, 6-0 | detaliu meci |