MECI
15.09.20 | 1-a rundă | Andreea Rosca | Ziva Falkner | 1-6, 7-5, 7-5 | W25 Zagreb | Zgura |
STATISTICI MECI
Andreea Rosca | Ziva Falkner | |
Prima administrare % | 67/101 (66%) | 67/88 (76%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/67 (54%) | 36/67 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/34 (29%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 8/15 (53%) | 9/15 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 44/88 (50%) | 55/101 (54%) |
Total puncte câştigate | 90/189 (48%) | 99/189 (52%) |
Greșeli duble | 8 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Rosca | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-4 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Andreea Rosca vs. Ziva Falkner - meciuri reciproce
30.10.20 | a 2-a rundă | Andreea Rosca | Ziva Falkner | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
15.09.20 | 1-a rundă | Andreea Rosca | Ziva Falkner | 1-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | W25 Zagreb | Zgura |
Andreea Rosca form & Ziva Falkner form
Andreea Rosca - ultimele meciuri
W15 Bucharest - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - retragere | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.11.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
05.09.22 1-a rundă | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
14.08.22 Finală | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detaliu meci | |
13.08.22 Semifinală | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
12.08.22 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.08.22 1-a rundă | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
05.07.22 Calificare | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
04.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
24.06.22 Sfert de finală | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - retragere | detaliu meci | |
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
17.06.22 Sfert de finală | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.22 a 2-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.06.22 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Brasov - Zgura | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.05.22 Calificare | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Ziva Falkner - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Vladislava Andreevskaya | - Ziva Falkner - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
06.08.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci |