MECI
13.02.20 | a 2-a rundă | Anhelina Kalita | Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Anhelina Kalita | Kajsa Rinaldo Persson | |
Prima administrare % | 73/88 (83%) | 55/107 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 46/73 (63%) | 36/55 (65%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/15 (33%) | 21/52 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 6/16 (38%) | 6/9 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 50/107 (47%) | 37/88 (42%) |
Total puncte câştigate | 101/195 (52%) | 94/195 (48%) |
Greșeli duble | 0 | 17 |
ași | 1 | 5 |
STATISTICI MECI
1 | ||
1-1 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0 | ||
Anhelina Kalita | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anhelina Kalita | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0 | ||
Anhelina Kalita | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
4-4 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0 | ||
Anhelina Kalita | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalita | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anhelina Kalita | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-3 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalita | 2-3 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-4 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0 | ||
Anhelina Kalita | 3-4 | |
3-5 | Kajsa Rinaldo Persson | |
3-6 |
3 | ||
Anhelina Kalita | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0 | ||
Anhelina Kalita | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Anhelina Kalita | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anhelina Kalita | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anhelina Kalita | 3-5 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-5 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Anhelina Kalita | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
Belarus
31.03.97, 27 Vârsta
31.03.97, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anhelina Kalita vs. Kajsa Rinaldo Persson - meciuri reciproce
13.02.20 | a 2-a rundă | Anhelina Kalita | Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Anhelina Kalita form & Kajsa Rinaldo Persson form
Anhelina Kalita - ultimele meciuri
W25 Kazan - Hard | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.21 Calificare | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 Calificare | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.20 Semifinală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
14.02.20 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 Calificare | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
04.06.18 1-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detaliu meci |
Kajsa Rinaldo Persson - ultimele meciuri
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - retragere | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | detaliu meci |