MECI
01.12.20 | Calificare | Anhzelika Isaeva | Eva Garkusha | 3-6, 6-2, 10-7 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
12.01.02, 22 Vârsta
12.01.02, 22 Vârsta
Anhzelika Isaeva vs. Eva Garkusha - meciuri reciproce
01.12.20 | Calificare | Anhzelika Isaeva | Eva Garkusha | 3-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Anhzelika Isaeva form & Eva Garkusha form
Anhzelika Isaeva - ultimele meciuri
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - retragere | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.22 Calificare | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1-a rundă | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Las - Hard | ||||
13.10.22 a 2-a rundă | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.22 1-a rundă | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ust - Hard | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - retragere | detaliu meci | |
W25 Akko - Hard | ||||
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - retragere | detaliu meci | |
13.04.22 1-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
05.04.22 1-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.22 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Indoor Hard | ||||
27.02.22 Finală | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - retragere | detaliu meci | |
26.02.22 Semifinală | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.02.22 Sfert de finală | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.22 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.22 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.22 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.02.22 Calificare | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
02.02.22 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.02.22 Calificare | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
31.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci |
Eva Garkusha - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - retragere | detaliu meci |