MECI
04.02.19 | 1-a rundă de calif. | Ani Vangelova | Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
24.09.00, 23 Vârsta
24.09.00, 23 Vârsta
Ani Vangelova vs. Liubov Demidova - meciuri reciproce
04.02.19 | 1-a rundă de calif. | Ani Vangelova | Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Ani Vangelova form & Liubov Demidova form
Ani Vangelova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Liubov Demidova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 Calificare | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detaliu meci |