MECI
14.02.21 | 1-a rundă de calif. | Ani Vangelova | Polina Ramenskaja | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estonia
14.11.02, 21 Vârsta
14.11.02, 21 Vârsta
Ani Vangelova vs. Polina Ramenskaja - meciuri reciproce
14.02.21 | 1-a rundă de calif. | Ani Vangelova | Polina Ramenskaja | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Ani Vangelova form & Polina Ramenskaja form
Ani Vangelova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Polina Ramenskaja - ultimele meciuri
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.05.23 Calificare | vs. Iulia Bucea | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
01.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-3, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
03.08.21 Calificare | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Saara Orav | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 7-65, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
08.06.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.06.21 Calificare | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
17.11.20 Calificare | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Venla Ahti | 3-6, 3-6 | detaliu meci |