MECI
30.01.17 | 1-a rundă | Ani Vangelova | Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 6-4, 6-3 | Almaty | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ani Vangelova | Yekaterina Dmitrichenko | |
Prima administrare % | 65/95 (68%) | 53/78 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/65 (57%) | 29/53 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/30 (30%) | 9/25 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 7/13 (54%) | 6/15 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/78 (51%) | 49/95 (52%) |
Total puncte câştigate | 86/173 (50%) | 87/173 (50%) |
Greșeli duble | 6 | 1 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ani Vangelova vs. Yekaterina Dmitrichenko - meciuri reciproce
30.01.17 | 1-a rundă | Ani Vangelova | Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Almaty | Indoor Hard |
Ani Vangelova form & Yekaterina Dmitrichenko form
Ani Vangelova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Yekaterina Dmitrichenko - ultimele meciuri
W25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - retragere | detaliu meci | |
W60 Nur - Indoor Hard | ||||
23.02.22 1-a rundă | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
09.12.21 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.21 Semifinală | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
03.12.21 Sfert de finală | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
02.12.21 a 2-a rundă | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
01.12.21 1-a rundă | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.11.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.21 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
17.11.21 1-a rundă | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
19.10.21 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nur-Sultan - Indoor Hard | ||||
25.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
14.07.21 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - retragere | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
28.05.21 Sfert de finală | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.05.21 Sfert de finală | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.05.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | detaliu meci |