MECI
24.07.18 | Calificare | Anna Iakovleva | Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | Telavi | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
02.12.97, 26 Vârsta
12313 $
02.12.97, 26 Vârsta
12313 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anna Iakovleva vs. Anastasiya Poplavska - meciuri reciproce
24.07.18 | Calificare | Anna Iakovleva | Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Telavi | Zgura |
Anna Iakovleva form & Anastasiya Poplavska form
Anna Iakovleva - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Ofakim - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
19.09.18 a 2-a rundă | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - retragere | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
06.08.18 Calificare | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.18 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
02.08.18 a 2-a rundă | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
30.07.18 Calificare | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.18 1-a rundă | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | detaliu meci | |
24.07.18 Calificare | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Almaty - Hard | ||||
10.07.18 1-a rundă | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.18 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Anastasiya Poplavska - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detaliu meci |