Kazahstan
06.05.01, 22 Vârsta
06.05.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
02.12.97, 26 Vârsta
12313 $
02.12.97, 26 Vârsta
12313 $
Tamara Cherkassova vs. Anna Iakovleva - meciuri reciproce
20.09.16 | 1-a rundă | Anna Iakovleva | Tamara Cherkassova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Tamara Cherkassova form & Anna Iakovleva form
Tamara Cherkassova - ultimele meciuri
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Dunja Maric | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Natasa Luzajic | 3-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Aglaya Zaynieva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
28.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Eda Arli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Karina Rizvanova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chursina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
31.05.21 Calificare | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Janel Ospanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Diyora Alzhanova | 0-1, - Tamara Cherkassova - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 0-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
02.02.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-65, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maryia Novikava | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Sofiia Likhacheva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Anna Iakovleva - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Ofakim - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
19.09.18 a 2-a rundă | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - retragere | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
06.08.18 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
02.08.18 a 2-a rundă | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
30.07.18 Calificare | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.18 1-a rundă | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | detaliu meci | |
24.07.18 Calificare | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Almaty - Hard | ||||
10.07.18 1-a rundă | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.18 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | detaliu meci |