MECI
23.07.19 | Calificare | Anna Klasen | Gabriela Horackova | 3-6, 6-4, 16-14 | W25 Horb | Zgura |
STATISTICI MECI
Anna Klasen | Gabriela Horackova | |
Prima administrare % | 44/69 (64%) | 69/78 (88%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/44 (61%) | 32/69 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/25 (16%) | 4/9 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 6/9 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/78 (54%) | 38/69 (55%) |
Total puncte câştigate | 73/147 (50%) | 74/147 (50%) |
Greșeli duble | 10 | 1 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gabriela Horackova | |
0-0 | ||
Anna Klasen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Gabriela Horackova | |
0-0 | ||
Anna Klasen | 2-2 | |
2-3 | Gabriela Horackova | |
Anna Klasen | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Klasen | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-30, 40-40 | ||
Anna Klasen | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-2 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-15 | ||
2-2 | Gabriela Horackova | |
0-0 | ||
Anna Klasen | 3-2 | |
3-3 | Gabriela Horackova | |
Anna Klasen | 3-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Gabriela Horackova | |
0-0 | ||
Anna Klasen | 5-4 | |
6-4 |
3 | ||
0-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 2-7, 3-7, 4-9, 5-9, 6-9, 7-9, 8-9, 10-10, 11-12, 12-12, 13-14 | ||
16-14 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Klasen vs. Gabriela Horackova - meciuri reciproce
23.07.19 | Calificare | Anna Klasen | Gabriela Horackova | 3-6, 6-4, 16-14 | detaliu meci | W25 Horb | Zgura |
Anna Klasen form & Gabriela Horackova form
Anna Klasen - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Pohankova | - | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
16.11.22 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Gabriela Horackova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Trieste - Zgura | ||||
31.08.20 1-a rundă | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
31.07.20 1-a rundă | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
30.11.19 Semifinală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
13.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Roja De - Zgura | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detaliu meci |